דיקלה טורקיה עלתה 5.92%

מצב
הנושא נעול.

themist

New member
שומר נפשו ירחק

דיקלה טורקיה עלתה 5.92%
שומר נפשו ירחק
לא להתקרב לתורכיה. דיקלה תורכיה גמרה את הסוס לזמן הקרוב. תראה כמה היא ירדה ממרץ ואז נדבר על עליה מינורית של 5.92%

yair24

Member
היית מושקע בה?

שומר נפשו ירחק
לא להתקרב לתורכיה. דיקלה תורכיה גמרה את הסוס לזמן הקרוב. תראה כמה היא ירדה ממרץ ואז נדבר על עליה מינורית של 5.92%
היית מושקע בה?
מתי שהיא ירדה ממרץ?

yair24

Member
דיקלה טורקיה ירדה 2.92%...

שומר נפשו ירחק
דיקלה טורקיה ירדה 2.92%...

יהושע 50

New member
הודו כבר התאוששה

הודו
מה קורה עם הודו לא מצליחה להיתאושש
הודו כבר התאוששה
היא לקתה בפחד גבהים ועכשיו היא התאוששה מזה...

iverson12

New member
אני מושקע בשניים

כרגע הודו 4.39%+
אני מושקע בשניים
אמריקה הלטינית והודו תעשיות של דיקלה. נכנסתי ממש לפני המפולת ועכשיו מחכה לעליות. נראה שזה כמו נדנדה. יום עולה 3 אחוזים וכך גם יום יורד..

iverson12

New member
אי אפשר

איפה רואים
איפה ניתן לראות בזמן אמת את שינוי הקרן U BANK רוסיה?
אי אפשר
לראות בזמן אמת שינויים בקרנות, רק בפירסום בעיתונים או באתרים בסיום של יום מסחר בבורסה בת''א. אתה יכול לראות בפירסום המדדים אינדיקציה לקרן. ז''א שאם הקרן שלך מושקעת ברוסיה והמדד עלה ב5 אחוזים אז צפה לעלייה בקרן.

OZ2174

New member
כלומר במקרה זה מדובר במדד ה RTS?

אי אפשר
לראות בזמן אמת שינויים בקרנות, רק בפירסום בעיתונים או באתרים בסיום של יום מסחר בבורסה בת''א. אתה יכול לראות בפירסום המדדים אינדיקציה לקרן. ז''א שאם הקרן שלך מושקעת ברוסיה והמדד עלה ב5 אחוזים אז צפה לעלייה בקרן.
כלומר במקרה זה מדובר במדד ה RTS?

Ananasss

New member
עוד משהו על הודו

קבל קישור
http://au.finance.yahoo.com/intlindices
עוד משהו על הודו
אני מחזיק בקסם הודו. אם הודו עולה ביום שאין מסחר בארץ.... כמו היום. זה משפיע על קסם הודו? או שההשפעה על קסם הודו היא רק בימים שיש מסחר בארץ?

goos12

New member
השפעה על קסם הודו

עוד משהו על הודו
אני מחזיק בקסם הודו. אם הודו עולה ביום שאין מסחר בארץ.... כמו היום. זה משפיע על קסם הודו? או שההשפעה על קסם הודו היא רק בימים שיש מסחר בארץ?
השפעה על קסם הודו
כן יש השפעה על קסם הודו למרות שבארץ לא היה מסחר באותו יום של העליות בהקשר לתעודות סל אז המצב הוא כזה שהפערים נסגרים והמדד מחכה די בקירוב (סטיות של שערי חליפין, פערי זמן במסחר) את המדד עליו התעודה מבוססת לכן למרות שאין מסחר בסל הפערים יסגרו ביום המסחר הקרוב ואז אתה צפוי לראות את הסגירה בהתאם למה שעשה המדד. לגבי הודו ספציפית שים לב שביום חמישי (גם לא היה מסחר בארץ) המדד בהודו ירד בסביבות 3 ומשהו אחוז וביום שישי עלה באותו שיעור כך שבגדול לא צריך להיות יותר מדי שינוי. מה שכן יכול להשפיע זה הציפיות מהמדד וכאן נראה שהכיוון סה"כ חיובי מהסוף שבוע בעולם ולכן יתכן כי תקבל עוד תוספת לעליה יום ראשון ירוק לכולם ביי

מצב
הנושא נעול.
למעלה