די לפקקים במחלף אייל !

אביב85

New member
די לפקקים במחלף אייל !

לאחרונה הוקם מקרב תושבי היישוב המאוחד וועד פעולה למען תיקון ,טיפול דחוף, שינוי תוואי מחלף האייל הגורם לסבל מתמשך ,תאונות רבות , בזבוז כספים, עצבנות בקרב כל מי שמתנהל במכוניתו על הכביש ,לא נרפה ממתכנני המחלף משרד התחבורה וכביש 6 ,הנושאים באחריות לתכנונו הכושל של המחלף ,עד לשינויים הנדרשים שיתנו מענה נוכח המצב הבלתי נסבל , והשינוי הדמוגרפי העצום שחל באיזור . אני פונה אליכם לכל בעל רשיון נהיגה מתושבי האזור לחתום על העצומה שכתובתה רצ"ב, ולכל מי שטרם חתם על העצומה בכתב עד היום נאספו 1000 חתימות בנוסף לחותמים באתר. בשם כל חברי וועד הפעולה. http://kochavyair.brinkster.net/index.asp

alonaski

New member
שלום אביב, אשמח אם תוכל לפרט יותר

לאיזה כיוון הפקקים בד"כ? באיזה שעות? אני טרם נתקלתי בפקקים מהישוב החוצה במחלף, רק בחזרה מכיוון תחנת הדלק של קמיליה, אבל זה פקק ניסבל כי הוא תמיד זורם. אומנם לאיטו, אבל לא כמו פקקים אחרים שחוויתי עד היום... מה בדיוק שינוי התוואי שאתם מעוניינים בו? ולגבי הסעיף של "תאונות רבות" - האומנם יש הרבה תאונות באזור המחלף? עד היום שמעתי על תאונות לאורך כביש 444 מצומת איל וצפונה, שעל הכביש הזה נוהגים בהפקרות חסרת גבולות תושבי טירה, טייבה וקלאנסואה!

אביב85

New member
מחלף אייל !

פרוט מלא על המחלף, תמצא באתר אותו צרפתי , פתח אותו ותקרא כל סעיף, אגב למעלה מאלף תושבים מזדהים עם הכשל התיכנוני וקיבלנו תגובות רבות וחיוביות למאבקנו., פרט לכך יש להניח כי אינך יוצא מהישוב בשעות הבוקר , ואו חוזר בשעות העומס, אי לכך אינך מודע כנראה לליקויים במחלף, רק אחרי שתפתח את האתר ויהיו לך שאלות אשמח לפרט יותר.

alonaski

New member
ניכר בזאת, שלא קראת כאן הרבה מההודעות בפורום

אם בכלל, ויש להניח שלא נכנסת לכרטיס האישי שלי תחת שמי, אי לכך אינך מודע לכך שהדוברת כאן היא - אשה ובהתאם לזאת תשובתך לא הייתה מופנית אלי בלשון זכר. על אף האמור לעיל ובנוסף - ברוך הבא לפורומנו ובהצלחה במאבקכם!

אנימו

New member
אביב- להלן לינק לאתר שהבאת. תודה שככה יותר

פשוט להגיע אליו...ללמוד את החומר ולהזדהות. בהצלחה. הפרסה

אביב85

New member
התנצלות על הטעות בזיהוי!

ישר כח על פתיחת הפורום מחד, ותודה אנימו על ההפניה לאתר שצירפתי, האם אתם חתמתם ? הנושא שהבאתי לפורום יותר חשוב מכדי להתעסק אם קראתי את כל ההודעות או לא, [במקרה קראתי את כל הודעות הפורום טרם הכנסתי את הודעתי ] ,אשמח לסייע לכם בהפצת הפורום בברכה אביבה

אנימו

New member
אביב או אביבה... אם צריך להזדהות בשם בפרהסיה

באינטרנט, לא כל אחד מוכן לכך. תקח/י בחשבון שכאת/ה בא/ה לבקש לחתום על עצומה באתר.

אביב85

New member
נכון ,אבל..

אנחנו עושים מאמצים לרתום תושבים לטובת שיפור איכות חיינו ,יתר על כן מי שאינו חותם על העצומה באינטרנט שמא ייחשף שמו, לא חותם או חתם גם בכתב, לעולם לא נוכל למצות 100% תושבים, עד עתה [מהלך שלושה וחצי ימים] חתמו באמצעות האינטרנט 400 תושבים , בנוסף לאלף חתימות בכתב, והיד עוד נטויה .החתימה אינה מהווה חובה זוהי זכות להיות מעורב בנעשה ולקחת חלק ולו קטן, ע"מ להבטיח שההתנהלות על הכביש תהייה נעימה יותר ובטוחה יותר.[ אני אשה]

למעלה