דמות אבא בספרים/דוידי.

איזו ילדה מסכנה../images/Emo70.gif את מנסה לערער

אותה
מובן שהיא האמא, ועל כך סיפרתי - שכל האימהות הן אלו שקשורות להכנת האוכל במטבח או לתיק האוכל, כולל האמא הראשית, הלביאה - שהיא אימו של האריה הסרבן שלומד לקח ובסוף אוכל את האוכל של אמא (ממש לא אוהבת את ה
הזה, אגב).

אורora

New member
../images/Emo207.gif אפרופו אבא

ניזכרתי לספר: בשיחת הבוקר עם ילדתי באוטו הגענו ( ביוזמתה לנושא האבא ). שוב הדגשתי את היש שלנו ( לעומת האין אבא ) ובזמן האחרון מתרכז בלנו יש תינוק ( שהיא מאוד אוהבת ) הילדונת: בהתחלה היינו אני ואמא ( אפרופו סיפורי הפורום ) אח"כ בא תינוקי ואח"כ יבוא אבא אני : ( קצת מופתעת ) חמודה זה לא הסדר בו קורים דברים ולא ניראה לי שבקרוב יהיה לנו אבא. הילדונת: אז נחזיר את תינוקי ויבוא אבא אני : ( כבר מאוד מופתעת ) את רוצה אבא במקום תינוקי היא : כן אני את בטוחה בטוחה בטוחה היא: (מתגלגלת מצחוק) לא מה פתאום אני רוצה רק את תינוקי. אנחנו משפחה נדירה ( אפרופו סיפורי ילדים
) להתמוגג נכון?

ענת 5555

New member
../images/Emo6.gif

יכול להיות שהיא עשתה לך "קטע" - שבו היא מציעה להחזיר את תינוקי?

הילה ד1

New member
../images/Emo207.gif של ה-../images/Emo207.gif

היום XXX אומר לי: הוא: "נכון אמא שטוב שאין במשפחה שלנו אבא? " אני: "למה"? הוא: "כי אין מי שהבלבל לנו את המוח" אני: מתה מצחוק ואומרת לו שלא חשבתי על זה. אחר כך: הוא: "אמא, מתי תלכי לרופא שיכניס לך זרע לרחם"? אני: "למה אתה שואל" הוא: "מה לא מובן? אני רוצה תינוק - בשבילי ותינוקת - בשבילך". אני: "שניים? לא אחד?" הוא: "לא אמא, אני אטפל בתינוק ואת תטפלי בתינוקת - ככה לכל אחד יהיה במי לטפל" אני: "בקרוב מתוק בקרוב... (ובלב חושבת שהלוואי כבר בחודש הזה...) מה אתן אומרות על זה??? הילד הפנים, הבין, ביצע !!!!

ענת 5555

New member
הלו הלו אבא

לא נראה לי שהיא השתעממה בגלל שמדובר באבא. נראה לי יותר שזה בגלל שהיא לא הכירה את הסיפור קודם, וקשה יותר להתרכז בהכרות עם סיפור חדש בסיטואציה חדשה של 'שעת סיפור', ומה עוד שזה סיפור שכדי ליהנות צריך להבין את ה'טעויות', ואולי זה קצת מוקדם לה.

למעלה