דן 3643

מצב
הנושא נעול.

ה ו מ ר

New member
דן 3643

דן 3643
מי יכול לספר לי על המכונה הזו? האם יש תמונה של ברשת? סופר לי שמדובר במכונה שהייתה שמורה בסגנון של 4081, ולמרות גילה המתקדם (21 שנה) עדיין על הכביש. למי הפרטים? עומר

זה האוטובוס הכי מצולם ברשת...../images/Emo98.gif

דן 3643
מי יכול לספר לי על המכונה הזו? האם יש תמונה של ברשת? סופר לי שמדובר במכונה שהייתה שמורה בסגנון של 4081, ולמרות גילה המתקדם (21 שנה) עדיין על הכביש. למי הפרטים? עומר
זה האוטובוס הכי מצולם ברשת...

אני צילמתי לפחות 20 תמונות שלו. חפש בארכיון הפורום ובגלריות.

המכונה הכי שמורה בארץ!!!

דן 3643
המכונה הכי שמורה בארץ!!!
מאןSL 200Fתוצרת מרכבים. מספר פנימי 3643 עברה שיפוץ מקיף בתחילת שנות ה90 לאחר תאונה. מאז שנת 90 כמדומני שייכת לאילן מזרחי ולעיתים לאחיו ארז אשר שומרים עליה בקנאות וכיום היא המכונה היחידה מסוגה שעוד נוסעת כעת בזכות אישור מיוחד של משרד התחבורה,עוד פרטים משאר חברי הפורום ובגלריית דן.

המכונה המצולמת ביותר../images/Emo70.gif

דן 3643
המכונה המצולמת ביותר

אכן 3643 היא המכונה השמורה וכמובן המצולמת ביותר. פה בפורום אתה יכול למצוא עשרות תמונות של המכונה היפיפיה הזאת
.

אגב נדמה לי שהורידו אותה מקו 4

המכונה המצולמת ביותר

אכן 3643 היא המכונה השמורה וכמובן המצולמת ביותר. פה בפורום אתה יכול למצוא עשרות תמונות של המכונה היפיפיה הזאת
.
והיא על קו 7 קבוע.

נצל"ש היום נסעתי על ה2320

והיא על קו 7 קבוע.
נצל"ש היום נסעתי על ה2320
בקו 286,המכונה נוסעת כמו טיירה בטח ייחסית לפז"ם שלה ולאיך שהיא נראית אבל הרעש ....והרעידות...אתמול אגב נצפתה 2321 בקו 186 היא נראית כבר גמורה לגמרי ואף נטתה על הצד מעד,יש לכם עוד מידע על ההמכונה הזאת אולי?

ה ו מ ר

New member
תודה רבה

דן 3643
תודה רבה
ראיתי, יש המון תמונות של בפורום. הצבע הקודם של 4081 היה יפה יותר, לדעתי.

אין לך מושג כמה שאתה צודק,אגב

תודה רבה
ראיתי, יש המון תמונות של בפורום. הצבע הקודם של 4081 היה יפה יותר, לדעתי.
אין לך מושג כמה שאתה צודק,אגב
יש סדנה ניידת של דן עם הצביעה הכחולה לבנה כמו הצביעה הקודמת של ה4081.

יש עשרות מפרקיות על הצביעה החדשה

אם אינני טועה יש גם מפרקית כזו
לא ידוע לי מספרה.
יש עשרות מפרקיות על הצביעה החדשה
זוהי צביעה ייחודית לניסרפלורים,ELים,מפרקיות וSL יחיד ומיוחד
,אכן
האוטו של הררלס הוא SL היחיד שהיה בעל צבע חדש, כנ"ל לגבי האדום. רמי איש מאוד נחמד ושומר על המכונה שלו טוב מאוד (אולי יותר מדי טוב...) אולי עובד ישכנע אותו לבוא איתנו למרכבים... נראה....

מצב
הנושא נעול.
למעלה