דנה רון וההגנות על משפחת מיילי :

לואיזה7

New member
דנה רון וההגנות על משפחת מיילי :

דנה רון שבתוכניתה נותנת קדימות להשתתפות בתכנית למיוצגים של בן זוגה,
שוב ושוב מגינה ( תוך הסתייגות קלה) משפחת מיילי,
מאחר שרוני מיילי כבר "נחטף" להיות פליט בסוכנות של יריב נתי ,
כעת בתכנית, בעוד כולם אומרים שגילי מיילי צריך ללכת וההתנהגות שלו בלתי נסבלת,
יוצאת גברת דנה רון בהגנה על גילי מיילי כמו שעשתה לאחר שרוני יצא מהבית.
יש פה ניגוד אינטרסים ברור...

דנה רון גם יצאה להגנת האח הגדול לאחר "הדחתה"

כביכול מהתוכנית.
דנה רון היא לא דוגמא לאינטגריטי. דנה רון היא לא דוגמא לכבוד עצמי. דנה רון היא לא דוגמא ליושר אישי. דנה רון היא לא דוגמא לכלום.
ולחשוב עוד שאני תמכתי בה בזמנו
בושה וחרפה.
ברגע שהיא "הודחה" מהאח הגדול, ידעתי שמשהו מסריח כאן. לא צריך להיות גאון גדול במשחק הזה כדי להבין שקרה פה משהו לא הגיוני בניגוד לכל החוקים והתקנות. מהרגע שבו היא יצאה מהבית והחלה לסנגר על מר זק ולהרעיף עליו תשבחות, היא החלה לרדת לי מהעיניים.
והיא, פוסטמה שלא הייתה כדוגמתה, בניגוד למה שאני ראיתי ממנה בבית האח הגדול, בו היא עמדה על דעתה,
הרי שמאז שיצאה משם, ומאז והבעל שלה מתעסק בקקה, אז גם בה נדבק הרפש והגועל נפש

לואיזה7

New member
אני מתפלאה איך "קשת" נותנים לה לעשות בתכנית

מה שהיא רוצה. האם זאת התכנית האישית של דנה ויריב?
האם ההסכמה הזו היא חלק מההתחייבות שלהם אליה בעקבות מה שאמר לה יורם זק? !

למיוצגים של בן זוגה יש להם עדיפות ברורה בתכנית הזאת תוך הגנה עליהם מאינטרסים אישיים.

היה יותר מתמוה (או שזה כבר מזמן לא תמוה) שכאשר בן זוגה של ליהיא גרינר "נעקץ" ע"י מישהו בקשר לקניית סמארטפון,
אז דנה רון העלתה לשידור בטלפון בשידור חי את ליהיא גרינר לדבר על זה............

ועכשיו - היא שוב ושוב חוזרת ואומרת מילים טובות על גילי מיילי, בעוד הבנות המשתתפות בפאנל אומרות את כל האמת עליו
ומבטאות כל תחושת המיאוס ממנו, והיא טוענת שההתנהגות שלו היא בגלל לחץ שבו הוא נמצא שם.

אני בטוחה, שאם משפחת מיילי לא הייתה בסוכנות של "הסוכן" המהולל יריב נתי,
אז דנה היום הייתה משתלחת בגילי מיילי.

דנה רון אמרה שביז'ו יודח מחר. זאת פשוט השאיפה שלה .............
ניגוד אינטרסים מובהק..........

אני מאוד מקווה שביז'ו יישאר במשחק

כי אחרת אנחנו נישאר עם רשע אחד מול חבורה של קציפת פרווה חופרים במוח יום וליל ולא אומרים שום דבר...
תגידו על ביז'ו מה שתגידו, אבל לפחות יש לו דמות. יש בו משהו שאתה יכול לא לאהוב או לשנוא, אבל כשהוא מדבר ככה בשקט, אין מצב שאתה לא מקשיב לו. אין מצב שאתה לא מבין מה הוא אומר.
אתמול יצא לי לשמוע ברקע תוך כדי עבודה על המחשב, את דור ואת לאון. זה היה כמו עינוי סיני. שני קולות גבריים נמוכים, ללא מבטא כלשהו, בעלי טון מונוטוני, חופרים זה לזה עם כל מיני תובנות על חבריהם למשחק, וחוץ מהמילה 'אתה מבין'? לא הבנתי כלום. כמו טפטוף מונוטוני על המצח שיכול להטריף את הדעת.
אני מעדיפה לשמוע את לבנה עם הטונים הערסאווטים ואת ביז'ו עם המבטא הגרוזיני והחמוד ואפילו את בני עם הטון המתיילד...

לואיזה7

New member
גם אני אשמח אם הוא יישאר ומיילי ילך.

אשמח מאוד אם המגלומן והנרקסיסט ילך . "משפחת "אני ואני" ו"אין עוד מלבדי"........
אך - לא נראה לי שההפקה תוציא אותו עכשיו. הם צריכים אותו עדיין לשם יצירת מריבות.

בני - חמוד, יצירתי , עינו אינה צרה באחרים והוא נותן מקום לאחרים .

בני חייב להישאר והוא יישאר. הוא בפועל המפיק של הרבה אירועים בתכנית הזאת ויש לו עוד רעיונות שעומדים להתבצע.
עדיף מתיילד מאחד שהוא ילדון אגואיסט מתפרע.

אני רק מתארת לעצמי כמה המורים של גילי מיילי סבלו מההתנהגות שלו...

ביכורים

New member
ש לך הבחנה מוטעת,דווקה בעונה הקודמת היית

מבריקה, איך אאפשר לדגול בתת רמה של ביזו ולבנה הערסווטים למיניהם ??

יכול להיות שאני טועה באינסטינקטים שלי הפעם

רק ימים יגידו.
חוץ מזה, מותר לטעות לפעמים לא?

בעונה הקודמת דווקא הייתי בעד אביבית ואף אחד לא חשב שאני מבריקה בכלל

בכל מקרה, תודה למפרע גם על השנה שעברה

THILA9

New member
מה את מצפה מתכנית שנותנת במה לקותי

ושמה אותו בפאנל שאף אחד מהם לא מבין ויודע דבר על התכנית.

לואיזה7

New member
התכנית שקותי משתתף בה היא של חיים אתגר -

מעולם לא הייתה תכנית המסקרת את "האח הגדול" רדודה כל כך כמו השנה.
מישהו שם חושב שהוא סטנדאפיסט....

הרבה פעמים "קשת" יורים לעצמם ברגליים, כך גם בתכנית , שזה שנתנו לו את המליון מראש, משתתף בה.
ירוד, ירוד מאוד. אני לא מבינה - אין שם מישהו שחושב שהתכנית צריכה להיות על רמה גבוהה יותר,
הם אינם רואים את הרדידות של התכנית "מה אתם אומרים"? עם זה שאמר ש"אגם רודברג תרמה כליה?!" ...........
ועוד כל מיני פליטות פה, שנדמה לו שאלה הברקות , ורק הוא שם בתכנית עוד מעז לתת לעצמו את התואר "סטנדאפיסט".........

על זה נאמר ( בשינוי סימני פיסוק וניקוד) : יהללך זר , וָלֹא - פִּיךָ" ...........

ghmain

New member
דנה פשוט מקירה את ההפקה המזויפת

ומנסה להרגיע את ההיסחפות עם העליהום נגד גילי...
יש דברים מאחורי הקלעים שהיא יודעת יותר טוב מכולנו
אבל לא יכולה להיכנס לזה... היא לא יכולה לחשוף
את קשת לביקורת הראויה...

DITY100

New member
לקשת יש אינטרס משותף מובהק עם

יריב נתי שמייצג את הדיירים של האח הגדול, על מנת ליצור רושם שהתכנית עושה אותם לסלבס - ככל ש-15 דקות התהילה שלהם מתארכות - משתמע מכך שיש לתכנית האח הגדול השפעה על הפרסום וההצלחה של הדיירים גם לאחר שהתכנית מסתיימת. זה טוב לרייטינג של התכנית ואף מושך יותר ויותר אנשים תאבי פרסום להשתתף באח הגדול בעונות חדשות.

אני גם לא אתפלא אם יש איזו שהיא שותפות עיסקית בין קשת לבין יריב נתי באשר להכנסות מקמפיינים ושאר ירקות של המיוצגים במשרד שלו. זה גם מסביר את הפירגון המוגזם של תכנית הבוקר של דנה רון לדיירים היוצאים או המודחים של האח הגדול

DITY100

New member
לקשת יש אינטרס שיריב נתי יצליח בייצוג של

הדיירים. כי זה מצטייר שיש לתכנית האח הגדול השפעה על הפירסום וההצלחה, ובזכותה הדיירים לשעבר הופכים לסלבס.
לדעתי יש לקשת וליריב נתי שותפות עיסקית ברווחים מהקמפיינים של המיוצגים. זה נראה לי הגיוני, אחרת אין סיבה שירשו לדנה רון לפרגן בצורה כל כך בוטה למיוצגים של בנזוגה

אם היא לא הייתה מקבלת תוכנית

היא הייתה מככבת בבתי משפט מול מר זק,, מלכתחילה נכנסה לאח הגדול כשמאחוריה היחצן ומלפניה זוג הסיליקונים , כנראה זה כל מה שצריך בעולם הביבים כדי להתפרסם..

MCMG

New member
יחפה אני רואה שמאז שקיבלת ניהול בפורום

באינטרנט השתן עלה לך לראש
התחלקת על השכל
כמה אהבתי לקרוא תהודעות שלך
נהיית רעה ומכשפה, בדיוק ההיפך ממה שהיית לפני שנה ויותר.

MCMG

New member
והתמיכה שלך השנה בהתאם

כל שנה היית סמל לבחירה באנשים הטובים, והשנה את כמו עיוורת מובלת על ידי ההפקה ותומכת בחבורת החלאות. עצוב לראות מה נהייה ממך, את כבר לא את.

למעלה