דני הוליווד - טקס נבחרי ערוץ הילדים השלב הבא

YOAV2009

New member
דני הוליווד - טקס נבחרי ערוץ הילדים השלב הבא

בשלב הבא אחרי שנאלצו לבחור הצופים בהמון מתחרים , כל קטגוריה צומצנמה: 1. דני הוליווד מועמדת על סדרת הילדים והנוער של השנה. 2. שני כהן על שחקנית השנה ב"דני הוליווד" 3. ודורון עמית על שחקן השנה ב"דני הוליווד" (גבר על רן דנקר). שלא הצליח לעבור לשלב השני. http://www.kidstv.co.il/iframe_article/2502071

enigma14

New member
עם כל הצער שבדבר

ואני דווקא רוצה שדורון עמית ייזכה בתור שחקן השנה אבל נראה לי שיון תומרקין ייקח כי גם סביב יון תומרקין יש יותר באזז וגם בערוץ הילדים דואגים לרמוז על זה.ואני מקווה מאוד שאני טועה...

YOAV2009

New member
נכון אבל בכל זאת

כל הכבוד לדורון שעבר לשב הלפני הטקס כאשר "רן דנקר" לא עבר שאף שנה לא היה. כנראה הקהל אוהב יותר את דורן או שנמאס לו קצת מרן. נ.ב- מקווה שדורון יקבל תפקיד הראשי ב"מגה סטאר". (המחליפה של "דני הוליווד" ו"השיר שלנו")

MrHyde1

New member
שני כהן הולכת לקחת את הפרס

אני מהמר שהיא תזכה בשחקנית השנה, מצחיקן השנה ופריצת השנה. כל הכבוד לדורון, אבל מן הסתם תומרקין ייקח את הפרס (לא בצדק!). ד"ה גברה בכל הקטגוריות על חשופים, אבל אני עדיין חושב שיש לה הכי פחות סיכוי לזכות, אולי היא תצליח לעבור רק את "הפיג'מות". "דאוס" הכניסה שני שחקנים, אבל לא נכנסה לסדרת הילדים, ודווקא "האי" שלא הכניסה אף שחקן כן נכנסה.

enigma14

New member
לי היה קשה לבחור את מצחיקן השנה

כי אני אוהבת גם את הפיג'מות וגם את שני כהן זה באמת היה לי קשה. אבל בסוף בחרתי את שני כהן כי היא פשוט גדולה!!!

למעלה