דעתי

hedvalib

New member
../images/Emo176.gifהערכה עצמית

תראי, אני חושבת שזה מאד נכון שאדם מעריך את עצמו וחושב על עצמו דברים חיוביים, אבל, יש גבול למה שאדם יכול לשייך לעצמו. את אתר ynet המציאו כדי להעביר לכל המעוניינים מידע נחוץ און ליין. אנשים בימינו אלה מעדיפים להיות מקושרים לחדשות המתרחשות בו בזמן ואילו את, את מייחסת לעצמך אתר מידע חיוני ואוביקטיבי כאילו הוא אמור לשמש אותך באופן אישי. שנית, אומנם ימים אלה ימי חום הקיץ המה אך ו על כן יש גבול למה שאדם יכול להרשות לעצמו על גבי האינטרנט בבכלל ובחיים בפרט. בהצלחה, ואנא, קבעי לעצמך גבולות סבירים למגלומניה שלך, בברכה, חדוה

קפת

New member
תגידי, חדווה

את אמיתית או שאת הולוגרמה של לימור לבנת?

hedvalib

New member
שלום לך קפת

טוב, אז ככה: 1. אני אמיתית 2. את השאלה הזאת כדאי שתפני לכותבת של ההודעה הראשונית 3. איני מבינה מה לימור לבנת שייכת להודעה הראשונית בעניין המגלומניה המחשבתית? 4. להבנתך המקצועית גם לימור לבנת מגלומנית? נא צטטי, הרחיבי ופרטי דעתך 5. האם לימור לבנת משמשת אם טיפוס למנהיגי האומה והאם גם בהם אבחנת סממני מגלומניה מתקדמים? 6. ואם לימור לבנת נחשבת בעיניך כמגלומנית מה דעתך על כל שאר מנהיגי האומה שאם לא מחשבות הגדלות שלהם ורצונותיהם לא הינו מגיעים עד הלום? 8. ובעניין ההלוגרמה, הייתי מבקשת עוד פרטים על יכולת האבחנה שלך בנושא 9. לאור בקיאותך הרבה בהולוגרמות שאלתי היא אם את מבינה גם באומנות תלת מימדית אחרת? 10.האם שמת לב למחסור כלשהו בסעיפים המועלים כאן? בברכה, חדוה

קפת

New member
יא וורדי חדווה

אני שאלתי שאלה פשוטה: האם את אמיתית או הולוגרמה של לימור לבנת. יכול להסתפק בכן, אני אמיתית או לא, ו/או לא, אני הולוגרמה של לימור לבנת, או כן. ככה, בפשטות. אבל את... כבר אמרו לך שיש לך נטייה פתולוגית לסבך את החיים? לא אמרו? אז אני אגיד: חדווה, יש לך נטייה פתולוגית לסבך את החיים. ומכיוון שאני מנהלת פורום ובתור שכזו אמונה על שירות אדיב לציבור, אני מחוייבת על פי אמנת מנהלי התפוז לענות לך בצורה מלאה ומקיפה ככל שניתן. זה הרגע לבלוע תרופה מתאימה. 1. אני מאמינה לך. באמא שלי. 2. כותבת ההודעה הראשונית היא הולוגרמה של בועז יונה. אני לא יכולה לפנות אליה כי אני מחויבת לקוד האתי של הנהלת תפוז. 3. בכל מה שקשור ללימור לבנת, אף אחד לא מבין. אבל כלום. 4. להבנתי המקצועית היה צריך להזרים בברזים של כולנו פרוזק, על נגזרותיו השונות, ואז כולנו היינו שמחים ועולצים ולא צריכים להטריד את עצמנו במחשבות מעיקות על לימור לבנת. לדעתי זה מספיק מצוטט, מורחב ומפורט, המורה. 5. לימור לבנת לא משמשת. אפילו לא לבעלה. לשעבר. אני מאבחנת הפרעת אישיות גבולית + דיכאון קליני + דורושות אצל כל מי שנולד בין השנים 1699 ו2007 (כי, כמו שאמר פעם ידיד שלי, היסטוריון על פי השקפת עולמו המקצועת "אחרי 1700 הכל הסתבך") . לימור לבנת, לדעתי, נמצאת אי שם באמצע. גם שימון פרס. יותר מנהיגי אומה מזה אני לא מכירה. 6. לא הבנתי את השאלה ולכן אסתפק בהפנייה לתשובתי הקודמת. העורכדינית שלי חושבת שגם זה מיותר. 7. לא היתה שאלה 7 ולכן אני לא מוכנה לענות עליה. 8. אין לי יכולת אבחנה בנושא הולוגרמות. אבל אני מכירה מישהו שיש לו. הוא לא רוצה לבוא יותר לפורום הזה. דד אנד. 9. הבנתי את השאלה, אבל היא משוללת כל יסוד. ולכן, אסתפק בהפנייה לתשובתי הקודמת. הרואה חשבון שלי חושב שזה יקר מדי. 10. רציתי, אבל אין לי לב. לכן אני לא שמה אותו. אבל האמת היא, שגם בלי לב ברור שחסרים סעיפים. מתחת ל-13, זה ממש פאדיחה. גם אני בברכה, קפת

Spooner

New member
אוי, כמה שאת קטנונית

וממשיכה להיתפס דווקא לדברים שאין. אז מה אם לא היתה שאלה 7 ?

קפת

New member
ואתה לא קטנוני?

בסדר. בוא נעמיד את זה (אויש, שקט) למבחן. בבקשה, תענה על שאלה 7. נראה אותך.

Kelevra

New member
רק כדי להוכיח לך שאפשר

אענה גם אני. כן. תמיד כן. אני אני אני. (צריך לדעת לקחת סיכונים)

הולוגרמה

הולוגרמה היא בעצם סוג של תצלום. משחק מניפולטיבי בקרני אור חד זוויתיים. (לייזר). מאוד טרחני וגם מיותרלהסביר איך עושים הולוגרמה. ציפי ליבני היא דוגמא טובה להולוגרמה. היא לא קיימת, מקרינים אותה. יש סוד בטחוני שלעולם לא אוכל לגלות לכם, אבל די אם אומר שהמחלקה ליצירת אשליית שלטון במשרד התעתועים הכפוף ישירות לראש השב"כ מנשה טורקמדה, קיבלה משימה לייצר פסאדה של שרה שפוייה. טורקמדה אמר בפרזנטציה האחרונה של המכונה המוצלחת: "הנחת היסוד של הצוות הטכני הייתה, שמספיק שהיא תדע לדבר עברית בלי שגיאות, תצליח לא להתלהם, ושלא יהיה לה תיק על הפרת אמונים.זה מספיק בשביל להיות ראש ממשלת ישראל."

קפת

New member
כבוד לגזר הקדוש

אתמול לקחו אותנו באוטובוסים של המוסד להשתטח על קברי צדיקים. אפילו הכינו לנו ערכות עם קרם הגנה של חברה ידועה, וכובע עם סמל היחידה. אני מספרת את זה כדי שתדעו, שעכשיו יש לי גם התמחות בזיהוי צדיקים. אז רספקט - לגזר מציון - רספקט! ולעניין: הוד גיזריותו, התואל לבאר: מהו התקציב הנדרש ליצירת הולוגרמה מנהיגותית ומאיזה משרד ממשלתי הוא נלקח?

כל התקציבים נגזרים תמיד ממקום אחד.

אגף התקציבים באוצר. כדי לנסות להבין מה זה אומר לעבוד באגף התקציבים באוצר, צריך רק לדמיין חבורה של ילדים שנתנו להם מונופול ושטרות, והם אמורים להחליט מה שווה יותר, לייצר ציפי ליבני או לפצות את נפגעי בועז יונה, או להקצות משאבים להצלת הפליטים מדארפור. עד כאן הכל הגיוני למדי, לדמוקרטיה יש מנגנונים משלה לשטות בעצמה, הבעיה שבדרך כלל ילדים נוהגים לייצר תקציבי מונופול לטובת המטרות הכי שוות מבחינתם, והם תמיד יבחרו לרכוש בדמי הכיס שלהם עוד משחק מחשב חדש על פני כל מטרה אחרת.

קפת

New member
וזה, כי במשרד האוצר

בעצם, בכל משרדי הממשלה, מתבצעים ניסויים בבני אדם, לאור יום וללא שום ועדת הלסינקי שתפקח על תקינותם המוסרית. הם מנסים שם, למשל, לראות כמה זמן שורד חולה סרטן ללא תרופות שיאריכו את חייו. מי ייחיה יותר: קשישה שמשקיע אתקצבת הזקנה שלה בתרופות, או זו לשקונה אוכל. יש גם תחרות לקשישים ללא תנורי חימום ושמיכות. כמה זמן תחזיק מעמד משפחתו של ילד נכה, שתקוע בבית כי לרשות המקומית אין כסף לסייעת ו/או הסעות לבית הספר. יש להם גם ניסויים עם אוריינטצייה פוליטית, שמטרתם לבדוק מהו משך הזמן הקצר ביותר שניתן לממשלה לפני שהיא מתפוררת, ואפשר לזמן בחירות חדשות. לא משעמם להם שם, בחלונות הגבוהים.

שאלה לבחינת הבגרות: אישה וכושי

מתחרים על הזכות להנהיג את העולם החפשי. בול-עץ עם עבר בווייטנאם מנסה לצוף על גלי אהדת שרידי המתנגדים להפלות. כושי מנצח את אישה. אישה וכושי כורתים ברית נגד בול עץ. 1. חשב את הסיכויים להתקפה ישראלית באירן לפני תום הקדנציה של הקאובוי. 2. האם העולם חופשי? 3. הים, האם אכפת לים מה תשיר הציפור? נמק.

עין הנץ1

New member
אין כמוהו גזר!

גזר, איפה היית כל השנים? רציתי לספר לך שהופרדנו בלידתנו, שפרסמתי במדור לחיפוש קרובים, שעשקו אותי שאפשר למות מזה(!!!) ביחס לירה לפריים, שאיחדו אותנו במבצע משה ובעזרת רוק, פפירמאשה וגומייה צבעונית. בקיצור: התגעגעתי והרבה. ולשאלותיך: 1. הסיכויים להתקפה באירן הם השורש הריבועי של טלנסקי, כפול הלוגריתם הטבעי של ערך הבית בכרמייה בחזקת הערך המוחלט של מיקומה של ציפי בסקרים. 2. העולם הוא חופשי באותה רמה בה הרצון שלנו הוא חופשי לבחור בתחבושת היגיינית ולא להישטף בנחשולים של נשים מקפצצות בארבעה חבלים בבגדי לבן מול חבורה של כושים מריירים בהארלם שמעולם לא נראתה טוב יותר. 3. בוודאי שאכפת לים מה תשיר הציפור. כי הים הוא אותו ים, הערבים אותם ערבים, כל ישראל ערבים זה לזה, קול התור נשמע בארצנו וכל התור הזה במשרד הרישוי כבר נמאס לי לגמרי. ושאלות משלי: אם האישה והכושי כורתים ברית: 1. לכושי הברית כואבת יותר, לא? 2. לכרות נגד בול עץ, זה בטוח יפיל אותו? 3. כשהבול עץ הזה יפול באמצע נוואדה, האם ישמעו אותו, ואם כן, הו גיבז א פאק?

כל השנים הייתי בתוך בקבוק

לא חשבת לרגע אחרת אני משער. אמנם לפרקים נדמה היה שהבקבוק בתוכי ולא אני בתוכו, אולם היו אילו תעתועי דמיון. אני שד. לא שד עם תואר כמו נניח שד עדתי, או שד אנטישמי, או משהו, סתם שד מתחתית הבאר. זהו. פשוט לא היה אף אחד בתבל שהתעניין במאמץ הכרוך בפתיחת פקק ובשיחה עם שד אנונימי. אני שד פרילנס, יש לי משרד קטן שנותן שרותים פשוטים. כאן צריך להכניס למישהו קצת פחד לראש, שם צריך לעורר קנאה ומדון בין שכנים, אתה יודע, מסוג השרותים הללו שתמיד צריך אותם. אבל יש גם מתחרים, והשוק לא מי יודע מה, אז צריך להתמקצע ולמצא נישות ייחודיות. המשרד שלי התמחה בתחום הקנאה וצרות העין. פיתחנו אלגוריתמים שיידעו לצפות יותר ממאה עשרים ושמונה מהלכים קדימה, מהרגע בו זרעת את הזרע הראשון. עם דטא בייס אדיר. בדרך כלל זה מסתיים אחרי פחות משמונה מהלכים. זה מה שהיה גם במקרה שלי. במקום למכור את נשמתי לשדים גדולים וחזקים ממני ולעשות אקזיט, ניסיתי להתמקח ומצאתי את עצמי בבקבוק. נו טוב, האולר השוויצרי שבכיסי התגבר די בקלות על הפקק מבפנים, אבל העלבון היה כבד ונאלצתי לכמה וכמה סשנים כדי להתייצב. והעולם אני אומר, הולך ופוחת.

Spooner

New member
לדעתי

זה דווקא מאוד צנוע, את מוזמנת לבקר* במועדון המעריצים שלי. * רק בשער הכניסה. בניגוד ל YNET (והפורום הזה), לא כל אחד יכול להיכנס.

למעלה