דעתכם בנוגע לאופן הרדמה

• פותח הנושא ori 6
  • פורסם בתאריך

ori 6

New member
דעתכם בנוגע לאופן הרדמה

היי,

קודם כל תודה לכל מי שקרא והגיב על ההודעה שלי שבוע שעבר.
שאלה פרקטית קצרה.

החמוד שלנו (בשבוע הבא בן חודשיים) לא כ"כ ישן. גם כשהוא ישן, זה בעיקר עלינו.

הטקס הולך בערך ככה, הוא נרדם בעיקר כשקופצים איתו קלות על הכדור פיסיו שיש לנו. שמים בעגלה, ישן בין 2-6 דקות, מתעורר בוכה, בדר"כ יירדם ישר חזרה וחוזר חלילה.

לאחרונה הצלחתי בפעם השלישית שיישן איזה 40 דקות. רק בערב (וגם לא תמיד) הוא מסוגל לישון איזה כמה שעות בעגלה (3-4 שעות ממוצע). הוא ממש נרגע שאני איתו על הכדור פיסיו ושר לו.

יש כל מיני קולות שאומרים "לא להרגיל" באופן הזה. אבל מעבר למתיקות שלו, הוא תינוק מאוד תובעני וקריזיונר.

אני חי בשלום עם זה ואקפוץ עבורו על הכדור עד הזריחה. אבל מה דעתכם?

אנחנו לאט לאט מנסים פתרונות של עיטוף, מנשא ושאר ירקות.

קודם כל, יש פורום "הורים לתינוקות".

דבר שני - עגלה היא לא מקום לשינה. אל תשימו אותו לישון שם, אלא בעריסה או במיטת תינוק. זו פשוט לא צריכה להיות אופציה.
מעבר לכך, הוא עוד מאוד קטן, ואם הוא נרדם על הידיים - אז על הידיים (יש מי שמשתמשים במנשא).

sharonwe

New member
תנו לו לישון בעגלה.

אני יודעת שזה בניגוד לתגובת קודמתי, אבל זה מה שהיה גם עם בכורי: הוא לא מסוגל היה שיתרחקו ממנו (הליכה לשירותים היתה משימה בלתי אפשרית), ולא להרדם, אפילו לא בעריסה הקטנטנה. לימים הסתבר שזה היה כתוצאה מבעייה של ויסות חושי. נתנו לו לישון בעגלה (היתה לנו Peg עם "אמבטיה"), ואחרי פרק זמן מסויים הוא עבר לעריסה ואח"כ למיטה.
לא נצפה נזק לטווח ארוך

adif11

New member
מסכימה עם חייבת להגיב

סביר שבפורום הורים לתינוקות תקבל הרבה יותר תגובות מאשר פה.
רק שתדע שבנתיים אני קוראת את ההודעות שלך ונמסה ממתיקות

ככה זה עשהם גדלים ואחד חייל והשני בסוף תיכון.
יום אחד גם אתה תקרא הודעה של הורה לתינוק ותחייך לעצמך.
בענין הקריזות - רובם כאלה ואין מה לעשות. מציקים להם הרבה דברים וכל מה שהם יכולים לעשות זה רק לבכות. צריך הרבה סבלנות וגם להבין שלא כל מה שתעשו עכשיו יהפוך אותו למפונק נורא.
נסה להרדים בעגלה תוך כדי דחיפה ומשיכה שלה (באיטיות) קדימה ואחורה , על הידיים תוך כדי צעידה מתונה בחדר וכו'. אולי זה יהיה לך יותר קל מאשר לקפוץ על כדור הפיזיו. תנועה עדינה עוזרת להם להרדם. אחרי שנרדם חכה קצת ונסה להעביר לעריסה שלו. לא יקרה כלום אם ישן בעגלה הוא רק בן חודשיים וניתן לשכור בשילב עריסות קטנות שניתן לנדנד אותן.
והכי חשוב- נסה לקחת נשימה עמוקה ולהנות קצת
בסוף הם מתגייסים....

michal@gal

Active member
מנהל
בגיל חודשיים מרדימים על הידיים

מנשא בד יכול גם לתת לכם כמה שעות של שינה.
&nbsp
בגיל הזה אין עניין של להרגיל. לקראות גיל חצי שנה אפשר יהיה לחשוב על שיטות אחרות.

מסכימה

בגיל חודשיים, הכי חשוב שכולם יהיו רגועים.
אז אני בעד לעשות מה שנוח לכולכם. ההורים והתינוק.

בן זוגי הלך עם מנשא עליו באופן כמעט רצוף במשך כמה חודשים. הילדה עמוק במנשא, והוא עושה מה שבא לו. כולל, לפעמים, נרדם על הכורסא... הוא ישן, היא ישנה. מה רע?

למעלה