דעתכן ועצתכן מתבקשת

Hastelloy

New member
אז למה כמעט כל מומחה לאומנויות לחימה גם מתאמן

ומפתח שרירים? כי כוח זה תמיד יתרון לא משנה מה אתה לומד. ובכלל קורסי הגנה עצמית זה לא בדיוק איזו טכניקה שיכולה להרוג, אולי זבוב אם אתה מספיק מהיר.
כוח זה תמיד יתרון במיוחד אם תופסים אותך בהפתעה ובעמדה לא נוחה במיוחד

מעמקים39

New member
אתה רואה את היפנים מפתחים שרירים?

על איזה מומחים אתה מדבר? על העלק מומחים ערסים בארץ? מי שמתמחה באמת באומנות לחימה, מתרכז בה ולא בהאדרת שריריו. אם גופו מתחזק זה בגלל אימונים במסגרת האומנות בה עוסק אבל אין באמת צורך בכוח פיזי בכדי לגבור על אויב

את צודקת, זה לא כוח, זה טכניקה.

בשביל לגבור על זכר לא צריך כוח- צריך שכל. שאלה: שיתקת פעם זכר באצעות בעיטה עוצמתית לאשכים?

את יכולה לדרוך לו על הרגל חזק ,או להניף את הראש לאחור

ולתת לו נאגחה בראש. או לתפוס ביד שהוא אוחז בך ולעקם אותה.
&nbsp
&nbsp
יש כאלה סרטונים של הגנה עצבית ביוטוב.
&nbsp
אבל אני אישית אמליץ לבנות ללמוד ג'יט קון דו- מורה שאני מכירה אמר שבנות יכולות להתגונן בלי שום בעיה ואין לזכרים יתרון עליהן בכלל בכלל.

מעמקים39

New member
כשאוחזים אותך מאחור לא יעיל לנסות לפגוע באשכים

הדבר הנכון לעשות בין שלל הדברים הרבים שניתן לעשות, זה להשתחרר תוך כדי הרמת שתי הידיים למעלה וסיבוב מהיר תוך כדי יצירת מנוף על ידיו שמנסות לחנוק אותך. ברגע שידיו משתחררות את ממשיכה את מהירות הסיבוב תוך כדי מכת מרפק לרקתו. זה ישתק אותו מיידית ויאפשר לך לברוח או להישאר ולהרוג אותו

מעמקים39

New member
שימי לב:

את צריכה לכופף ברכייך, לפשק רגלייך במהירות ולהשתמש בידייך כשהוא אוחז בזרועותייך מאחור, להכניס ידייך בין רגלייך, לתפוס רגל אחת שלו במכנס או ברגל חשופה, למשוך אותה במהירות למעלה. הוא מייד ייפול לאחור. אני ממליצה לבעוט בראשו כשנופל ולא לברוח מיד

מעמקים39

New member
אף פעם לא מאוחר! יש אנשים שמתחילים ללמוד בגיל מבוגר

ומגיעים להישגים מרשימים. וחוץ מזה את לא מבוגרת. את צעירה.

מעמקים39

New member

pov2

New member
מזכיר לי את השיר: "למד שחיה בהתכתבות אצל מציל ידוע"...

pov2

New member
אני לא ממש זוכר איזו הודעה נמחקה ועל מה

אך אם הודעתך נמחקה, סימן שזה בגלל 1 מ 2 האפשרויות:
או שהתוכן שלה לא היה הולם את הפורום
או שהיא שורשרה לתוכן לא הולם אחר שנמחק ואז- נמחקה איתו.
&nbsp

למעלה