דף עד שפורסם ע"י ינינה אטינגר פיליחובסקי בשנת 1999

Ayron1

Member
ערב טוב וחג שמח.
אני חוקר דף עד שפורסם בשנת 1999 , אשר תיעד זוג שנספה בשואה - סטפה (לבית פיליחובסקי) ובעלה סטניסלאב וולפסטל .

ציטוט מהדף :
סטפה Wolfsthal לבית פיליחובסקי נולדה ב Lodz שב פולין בשנת 1892 ליצחק וצציליה. היא היתה עקרת בית ונשואה לסטניסלאב. לפני מלחמת העולם השניה התגוררה ב Brzozow שבפולין. בזמן המלחמה היא היתה ב Brzozow שבפולין.

מידע זה מבוסס על דף-עד (המוצג כאן) שנמסר על ידי האחיינית, ינינה אטינגר פיליחובסקי מירושליים.

אני מחפש מזה זמן רב את ינינה שרשמה את דף העד, או בני משפחתה. אודה מאוד על מידע רלבנטי שיאפשר לי ליצור קשר עימם.

בתודה - ירון

בהר המנוחות בירושלים טמונה ינינה איזבלה אטניגר (2007-1918), שיכולה להתאים לפרטים שהעלית.

באתר 441il.com מופיע רישום טלפון של "אטינגר ינינה וארתור", ובהודעה על צוואתו של ארתור אטינגר מאיזור ירושלים משנת 1991 (בקובץ הזה, דף 9, ע' מס' 1017), מופיעה המבקש ינינה איזבלה. לכן, אני מניח שרישום הטלפון קשור לאותה גברת שטמונה בהר המנוחות.

באתר של רשם הירושות, מופיע תיק של ינינה הנ"ל (אני מקווה שהקישור הישיר יעבוד) - המבקשת היא מוניקה רייכל מחיפה. חיפוש באינטרנט מעלה רישום באתר 144, כמו גם באתר אחר, של גברת בשם זה מיישוב קטן קרוב לחיפה. שווה לנסות אותה.

אקשט

Member
המצבה מתועדת באתר billiongraves/
מתמונת המצבה, אני משער שלא היו לנפטרת קרובי משפחה, מדרגה ראשונה לפחות.

למעלה