דקלה את לא שמאלנית

darma

New member
דקלה את לא שמאלנית

דקלה, את נראית לי גזענית, וזה מוביל לשנאה הדדית, וזה מוביל לאלימות כלומר מוות הדדי וזה חוזר לשנאה הדדית. למרות שאני שמאלנית אני חושבת שכולנו בני אדם, וכולנו יכולים לחיות באותה מדינה, באותה עיר, באותו רחוב, באותו בינין. דברייך מובילים לעוד ועוד שנאה ואלימות. זאת המדינה שלהם באותה מידה שזאת המדינה שלך. בתקוה לאהבה ולא שנאה. דארמה.

dikla00

New member
את מעליבה אותי! H-( :-( H-(

אני לא גזענית אני ימנית ואני גאה להיות כזו זה שאני לא רוצה לגור עם ערבים באותה עיר זה לא הופך אותי לגזענית אם כבר לפחדנית וחוץ מזה את מדברת על זה שאני מובילה לשינאה לא נכון השינאה היא נטל! זה דבר שאימצתי לעצמי ואני חושבת שככה החיים הרבה יותר יפים תראי את מעליבה ופוגעת ושמה עליי סטיגמה שאני גזענית כי אני קמה ואומרת את מה שיש לי להגיד זה לא נחמד... : ( החייכנית, שהיא לא גזענית : ) דקלה. נ.ב. אף אחד לא יימחק לי את החיוך אפילו לא את ;-p

B.Shokor

New member
דקלה דקלה דקלה כבוד בבקשה..

דקלה היקרה שלי, כשמישהו בפורום זה מדבר (וגם את כמובן), הוא רק ``מתרגם`` את מה שיש לו בראש למילות שאת קוראת אותם על המסך הזה עכשיווווו. לכל אחד יש את הזכות לכנס לפורום ולדבר כל מה שיש לו במסגרת הגבול. אני בטוח מאוד דארמה לא התכוונה לפגוע,, פשוט מאוד היא שאלה והבעיה דעתה. שלך ב.שוקר מ.הפורום

dikla00

New member
טוב נו אז גם זכותי להביע את דעתי

מה לא? אז הגבתי זכותי

B.Shokor

New member
אנשים אנשים אנשים יקרים..

כל עוד שאני קורא מכתבים של אנשים כמו ``דארמה`` - ``ליאור`` - ``רגב`` ואחרים אני מתחיל לשאול עצמי איך עדיין אין שלום בארץ שלנו. הלוואי שלכל העולם יש לב נקי ולב טהור של אהבה כמו זה שיש לישראלים. אני נשבע לכם שאיני מדבר לא פילוסופיה ולא מעתיק דיבורים מאיזה שהו ספר, אנ,,,,,,י פשוט מאוד מתאר את ההרגשה שלי.. אנשים, כל הכבוד תמשיכו, כולנו יד אחת בדרך אחת, ובמדינה אחת.

dikla00

New member
מה השם הפרטי שלך?

אני רוצה לקרוא לך ואני לא יודעת איך להגיד וזה מציק... אממממ תגיד למה לא התייחסת להודעה שכתבתי?

B.Shokor

New member
רוצה להכיר? ;-)

דקלה (שם יפה) :cool: .. השם הפרטי שלי הוא: בדארנה(שם משפחה) שוקר (שם פרטי), לפרטים נוספים עליי תבקרי בכתובת: http://ahla.net/go.htm ואגב, אני כרגע עונה להודעות מהעבודה, ואני משאיר את ההודעה שלך לחצות ;)))))) נ.ב. מ-ב-ר-ו-ק שההודעה שלך נתקבלה כהודעת היום

dikla00

New member
ועוד משהו

בקשר לאדם שרצח את ראש הממשלה הוא מסוג האנשים שהם פסיכופטים (רשמתי נכון?) בקשר לערבים זה על הם כבר לאומנים! זה משהו שונה לגמרי

B.Shokor

New member
ויכול להיות שכל..

היהודים הם פסיכופטים? לא? (סליחה, לא רציתי לפגוע).

dikla00

New member
אני ממש לא חושבת

זה שבודקים את כל הערבים זה לא אומר שהם כולם רוצחים ופסיכופטים הבעיה היא שאי אפשר לעשות בדיכה פסיכולוגית לכל בן אדם שנכנס אז בודקים את התיקים וכל מיני גם לי בודקים את התיק אז מה? אז מה? זה לא אומר שאני פסיכופטית שבאה לרצוח וכולם שמים עליי אצבע פשוט הם דואגים לביטחון וזה התפקיד שלהם

dikla00

New member
ועוד משהו

כל אדם הוא פסיכופט במידה מסויימת הידעת? אם כן אז יופי ואם לא אז הנה עובדה חדשה השאלה היא אם הבן אדם הוא מספיק מטורף כדי להרוג ולפצוע עשרות אנשים ובגלל זה אנחנו בודקים ודואגים

למעלה