דקל.....!

דקל.....!

בבקשה בבקשה תעבדו יותר מהר עם השבת ההודעות לפורום תיכוניסטים! כי גם כל ההודעות שעוברות לע``מ 2 נעלמות! ואני קוראת את ההודעות בבוקר, ובינתיים עובר עמוד ואני לא יכולה לקרוא מה אנשים כתבו, זה מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד פוגע בהשתתפות בפורומים. אין שום סיבה שע``מ 2 יתקע כמו שהוא, וכל ההודעות החדשות ימחקו. זה באג, ובאגים באינטרנט מתקנים מהר.

@poet

New member
אנחנו עושים הכל כדי שזה ישוב

אבל בנתיים אנחנו חייבים להסיר חלק מהם כי יש אצלינו בלאגן נוראי והגולשים נהייהים יותר כבדים בגלל זה אני מטפל בדבר ובקרוב הכל יפתר, חג שמח

בקשר לבניית פורום:

שלום רב אני דוד, אולי יצא לנציג צוות תפוז לקרוא את אחת ההודעות הנבחרות שלי. בכל מקרה אני יחסית צעיר ואת חלק מהזמן הפנוי אני משקיע בלבנות אתרים. אני מתמחה בHTML (אוי אפשר לחשוב כמה כבר אפשר להתמחות בזה), יש לי ניסיון עם ג`אווה סקריפטים, פלאש וcss. ועכשיו לעיקר: אני פשוט חייב לדעת איך אתם תכננתם וכתבתם את כל האתר של תפוז. יש כמה דברים שמציקים לי וזאת פשוט טובה לאנושות שתאירו את עיני: האתר נכתב ע``י צוות מתכנתים שכתבו את המערכת האינטראקטיבית של האתר + עיצבו את הדפים הזמניים? או אולי יש תוכנה שמאפשרת שליטה גרפית בכל הנתונים המתעדכנים כמו הודעות ומשתמשים וכד`?? אם יש, שתפו אותי בלינק. אם לא, שתפו אותי לפחות בקצה הקרחון: מה הפרוצידורה הכללית? באיזה שפות מתכנתים? איך נראה המיצג האדמיניסטרטיבי? -איך אתם מוסיפים הודעות וחלקים לאתר בצורה כוללת????? אני מוכרח לדעת!!!! :) שלכם בנאמנות, דוד. פושע מחשבתי.

למעלה