דרושות רקדניות בטן/תלמידות לעבודה כיפיית!!

michali19

New member
דרושות רקדניות בטן/תלמידות לעבודה כיפיית!!

שלום לכולן :) שמי מיקי ואני מנחת מסיבות. אני משלבת רבות בהנחייה שלי את ריקודי הבטן יחד עם דברים נוספים, כך שבניתי כמה קונספטים לערבים מנצחים שאנשים פשוט אוהבים! בעקבות הרחבת הפעילות העסקית שלי, אני מחפשת בחורות שיודעות לרקוד ריקודי בטן, אבל הכי חשוב שיהיה להן פלפל, בטחון מול קהל ושמחת חיים :) למתאימות, תינתן הכשרה מקצועית הכוללת: עמידה מול קהל וטיפול בהתנגדויות, תוכן מתאים לכל אירוע (מסיבת רווקות/ערב זוגות/יום הולדת וכו') ובכלל- כל מה שצריך על מנת להנחות מסיבה או אירוע בצורה הטובה ביותר! אני מזמינה אתכן להפוך תחביב למקצוע, לעבוד ולהנות מזה! :) דרישות התפקיד: - יכולת ריקוד טובה (סגנונות נוספים מלבד ריקודי בטן- יתרון!) - רכב - בטחון לעמוד מול קהל - חיוך :) *בנוסף, אני מחפשת גם מפעילות לימי הולדת לילדות, גם לכך תינתן הכשרה מתאימה. כל מי שמעוניינת או רוצה לשמוע פרטים נוספים מוזמנת לפנות אלי במייל: [email protected] ולספר קצת על עצמה, אתן מוזמנות לשאול שאלות ואני אענה בשמחה :) וכדי שלא תחשבו שאני איזה סוטה :) הפייסבוק שלי: מיקי הפעלות של שמחה ניפגש בשמחות! :) מיקי.

michali19

New member
חשוב לי לציין כמה דברים:

דבר ראשון, אני בחורה :) דבר שני, אני מחפשת לא רק רקדנית בטן שתרקוד, אלה שלאחר ההכשרה ןהכלים שהיא תקבל, היא תעביר ערב של כיף המשלב בתוכו: ריקודי בטן, הומור, משחקים, הפעלה וכו'... הריקוד, הוא חלק מאד קטן מהעניין. תודה לכל מי ששלחה לי מייל עד עכשיו, אני מרכזת את הכול ובקרוב מאד אצור עם כל אחד מכן קשר ואתן את הפרטים המלאים :) יום קסום ומחוייך :)

למעלה