דרושים מטפלים

yoelnd

New member
דרושים מטפלים

לחברת ארגוטיים דרושים/ות מטפלים/ות לעבודה קבועה בימים א' ו-ב' חייב/ת להיות נייד/ת. אנו זקוקים למעסה לימי ראשון- שבוע אחד בין השעות 14:00-18:00 בהוד השרון ושבוע אחד בין השעות 10:00-18:00 בחיפה. בימי שני בין השעות 10:00-18:00 בפלמחים (אזור ראשון לציון) שכר השעה הינו 40 ש''ח לשעה + 1 ש''ח לכל קילומטר (החזר נסיעה( לפרטים נוספים: ליאת- 03-5322117, 054-7890337 התחלת עבודה 12/12/2010

חנוש45

New member
אני פשוט חייבת להגיד את הדעה שלי בכל הכנות..

וסליחה מראש אם זה פוגע במישהו כאן. השכר שהחברה מציעה מאד נמוך ולא הוגן שהמטפלים יקבלו שכר עלוב כזה ועוד שזה אצל אחרים.למטפלים מגיע יותר עבור האנרגיות שהם משקיעים בטיפול כדי שהאדם יצא כמו חדש. גם שקל לדקה זה לא הוגן אבל בסדר, הבנתי שככה נהוג ברוב ספאים בארץ. השכר שפירסמת פשוט בושה בעיניי!

האמת,פניתי אליהם..

וממש 'נפלתי' כשפירטו אופי העבודה. עדיף שלא תשאלו. כל פעם המום כמה ניצול יש בתחום שעבודה בקופ'ח נראית כיהלום בכתר לעומת הצעות הזויות כמעט. כמו לבוא לטפל בספא יוקרתי (כחצי שעת נסיעה) לטיפול בודד בשביל 50 שח נטו+קבלה.. ואני ממש לא מטפל טירון שרק אמש סיים ללמוד.. מצד שני לצערי כל עוד יש קופצים גם על הצעות כאלו-הניצול ימשיך.

לגבי ניצול

תמיד כשאני שומע מטפלים מתלוננים על שכר נמוך בכל מיני מקומות עבודה אני לגמרי מזדהה איתם אבל מצד שני אני גם קצת מכיר את הצד השני וחשוב לי שאנשים יבינו: אין פה ממש ניצול. זה לא שהצד המעסיק מרוויח הון תועפות על העבודה הקשה של המטפלים... אם אתה היית פותח ספא, קליניקה, או שירות לאירועים שכולל מטפלים - גם אתה היית משלם למטפלים פחות או יותר סכום כזה. או שלא היית פותח מלכתחילה... או שהיית פושט רגל אחרי שנתיים... אין ברירה. פשוט אין. וחבל שכך... אבל זה המצב. ההלוואי שיכולתי לפתוח ספא ולשלם למטפל 100 ש"ח לטיפול של שעה. כדי שזה יתאפשר הלקוח יצטרך לשלם מעל 300 ש"ח על הטיפול אחרת המודל העסקי נידון לכישלון וחבל לפתוח מלכתחילה... אני ראיתי פעם סקירה ענפית עמוקה של התחום (סקירה שהוזמנה בתשלום מחברה שמנתחת שווקים) והמסקנות שלה היו ברורות ולי גם ברור למה הן כאלה: הספאים היחידים שמצליחים מבחינה עסקית לטווח הארוך הם אלה שיש להם "גב" של בית מלון או גוף כלכלי גדול אחר. ברגע שיש גב כזה אז יש מזומנים לתקופות חלשות, הכביסה והטקסטיל זולים משמעותית, תנאי העבודה למטפלים מעבר לשכר עצמו טובים יותר על חשבון "האח הגדול" וכו... ספא שעובד עצמאית, בלי "אח גדול" ועל חשבון הון אישי נידון לכשלון אם הוא מנסה להרוויח רק 100 ש"ח על טיפול לאחר תשלום למטפל ובעיקר אם יש לו פחות מ15 חדרי טיפולים. לפיכך... שכר נמוך ומביש - כן! תנאי עבודה זוועתיים - כן! ניצול מתוך תאוות בצע וזילזול במטפלים - לא בהכרח...

0 אור 0

New member
מה שכתבת מאד נכון

האמת היא שלאנשים רבים יש יתרון בעבודה בספא. בסך הכל די קשה לבנות קליינטורה קבועה ורצינית, והעבודה עם מזדמנים יכולה להיות מאד לא נעימה לפעמים

0 אור 0

New member
למה שלא נשאל?

דוקא רוצה לדעת מה מיוחד באופי העבודה - לא עיסוי? אם לא בא לך בפורום , אני אשמח לשמוע במסר מה "הפיל" אותך חוץ מהמחיר כמובן.

yoelnd

New member
לא מתגונן - מחשבה

היי אין ספק שההצע הינו נמוך ואף "מחפיר" ו"מביש" ועוד המון מילים ויחד עם זאת, ואני לא בקטע של מגונן מהחברה אלא קווים למחשבה: נכון שהפניה היא לכלל אבל דווקא אולי מסיימי לימודים, סטאז'רים ומתחילים יכולים להתחיל להשתפשף עם הידיים. נכון שהשכר נמוך אך כפול משכר מינימום (!!!!) ואולי עדיף את זה מאשר יום שאין לך טיפולים בכלל. ואפשר דווקא במקומות כאלה "לגרוף" לקוחות פוטנציאליים אלייך לקליניקה האישית. להכיר עוד מטפלים וקצת לטייל בארץ. ואם זה למסגרות כמו משרד הביטחון ומשטרה או אחרים אז אפשר קצת "לתרום" לקהילה. ויש עוד נקודות למחשבה. והכל בא מבחירה: לא כפיתי על אף אחד ולא ביקשתי רחמים.הצעתי!! דוגמא: לפני מספר שבועות היה להם אירוע של המשטרה באיזור אחרי ירושלים לכיוון ים המלח, היה איסוף באוטובוס מכפ"ס דרך ירושלים לאיסוף עוד אנשים וליעד, נסיעה של כ- 3 שעות (הספקתי לקרוא המון חומר עיוני לימודי מחקרי) עבודה נטו של כשעתיים וחצי, אץ צהריים סבירה מאוד וטעימה ונסיעה חזרה כשעתיים - בקיצור יום עבודה שמקבלים עליו כ- 350 - 300 ש" ח. אז אם יודעים הרבה לפני מפנים את היום וכל הטיפולים לאותו היום התפרסו על כל השבוע וכך לא יוצאים מופסדים. מאידך אותו עובד "נטורופת" בחנות יעבוד את אותו זמן של 8 ש' יקבל אולי 200 ש"ח בלי כל הנקודות שהוזכרו לעייל. או מעסה בספא שיקבל 6 טיפולים של 60 דק' שהם יום עבודה (כולל הפסקה של רבע שעה בין טיפול לטיפול שאינו משולם.....) יקבל רק 360 ש"ח אז איפה לשבור שיגרה? אז מה תגובתכם???

0 אור 0

New member
הכל בסדר - אבל למה אתה מגיב אלי?

זה בכלל לא קשור להתייחסויות שלי בשרשור.

למעלה