דרוש סוחר/ת יומי לנוסטרו

מצב
הנושא נעול.

חגי

New member
ואללה- איזה פרייר אני. אני משלם 80% מהרווח

דרוש סוחר/ת יומי לנוסטרו
לחברת נוסטרו דרושים סוחרי יום: מיקום: הרצליה תחום: מסחר יומי במניות תא תנאים: אין משכורת בסיס משרה מלאה בשעות המסחר בבורסה קו אשראי והפסדים על החברה ( אשראי עד מיליון ש"ח) דרישות ותגמולים: עבודה בתור עוסק מורשה מול החברה הכנסה: 50% מהרווחים של הסוחר אין צורך בהשקעה כספית הכשרה תינתן למתאימים יום טוב ניר כהן נא לשלוח קורות חיים ל: [email protected]
וככל שהעובד מרוויח יותר גם חלקו באחוזים עולה.

gili667

Member
אתה גם נושא בסיכוני ההפסד במקום הסוחר?

וככל שהעובד מרוויח יותר גם חלקו באחוזים עולה.
מה אגיד, אם 0.01 זוהי עמלה קימת אזי באחוזים מרווחים המון על המשקיעים הקטנים

aeonf

New member
ברור שקיים פחות מזה

ברור שקיים פחות מזה
לכל אם לא לכל חברי הבורסה יש נוסטרו וסוחרים, הם כמובן סוחרים שם במחירי עלות (שהיא מאד מאד נמוכה).

חגי

New member
ברור- בדיוק אותם תנאים שהוצע למעלה

העניין הוא שבטרייד אי אפשר להפסיד אלא אם כן מדובר בטנדר רציני!

gili667

Member
חגי

העניין הוא שבטרייד אי אפשר להפסיד אלא אם כן מדובר בטנדר רציני!
חגי
איך אפשר לא להפסיד?! הרי הרווח הוא בהתאם לניחוש כיוון נכון וזאתתמיד יודעים בדיעבד מין הסתם אם היה כה פשוט רבים היו מצליחים ולא נכשלים בעצמך טענת פעם למהלך שכמעט והפיל אותך היות ואתה בתל-אביב אשמח פעם לקפוץ לראות כיצד מתנהל אם זה בסדר מבחינתך

חגי

New member
אני לא בתא

חגי
איך אפשר לא להפסיד?! הרי הרווח הוא בהתאם לניחוש כיוון נכון וזאתתמיד יודעים בדיעבד מין הסתם אם היה כה פשוט רבים היו מצליחים ולא נכשלים בעצמך טענת פעם למהלך שכמעט והפיל אותך היות ואתה בתל-אביב אשמח פעם לקפוץ לראות כיצד מתנהל אם זה בסדר מבחינתך
אני לא בתא
שיניתי מיקום לפני שנתיים. חוצמזה - אתה לא מצפה שאראה לכל אחד איך אפשר לא להפסיד...הרי אלו בדיוק סודות המסחר שאותם לא מפרסמים בספר לציבור הרחב. רב הנכשלים במסחר אינם מקצוענים - הם פשוט מנסים ללא שום הכשרה וללא שום ניסיון וכמובן העמלות שלהם רחוקות מאפס . היו הרבה דברים שהפילו אותי - הם לא נכללים במסגרת הפעילות של טריידר - הם יותר במסגרת הפעילות של מישהוא שיודע טוב יותר מהשוק במה להשקיע.

bigponzi

New member
לפי אמנת המס בין ארה"ב-ישראל

אני לא בתא
שיניתי מיקום לפני שנתיים. חוצמזה - אתה לא מצפה שאראה לכל אחד איך אפשר לא להפסיד...הרי אלו בדיוק סודות המסחר שאותם לא מפרסמים בספר לציבור הרחב. רב הנכשלים במסחר אינם מקצוענים - הם פשוט מנסים ללא שום הכשרה וללא שום ניסיון וכמובן העמלות שלהם רחוקות מאפס . היו הרבה דברים שהפילו אותי - הם לא נכללים במסגרת הפעילות של טריידר - הם יותר במסגרת הפעילות של מישהוא שיודע טוב יותר מהשוק במה להשקיע.
לפי אמנת המס בין ארה"ב-ישראל
תושב ישראל שאינו אזרח ארה"ב (non resident alien) ישלם 25% מס דיוידנד שינוכה במקור בארה"ב. לא זוכר מה עם הקטגוריות האחרות של תושב-אזרח.

MadHuGo

New member
שם החברה הוא פסגות במקרה?

דרוש סוחר/ת יומי לנוסטרו
לחברת נוסטרו דרושים סוחרי יום: מיקום: הרצליה תחום: מסחר יומי במניות תא תנאים: אין משכורת בסיס משרה מלאה בשעות המסחר בבורסה קו אשראי והפסדים על החברה ( אשראי עד מיליון ש"ח) דרישות ותגמולים: עבודה בתור עוסק מורשה מול החברה הכנסה: 50% מהרווחים של הסוחר אין צורך בהשקעה כספית הכשרה תינתן למתאימים יום טוב ניר כהן נא לשלוח קורות חיים ל: [email protected]
שמעתי שמחפשים שם סוחרים לנוסטרו... יש כמה סוחרים פשוט שיאלצו להשאר בבית בימים הקרובים כנראה... תנו חיוך, הכל לטובה :)

צודק!!!

שמעתי שמחפשים שם סוחרים לנוסטרו... יש כמה סוחרים פשוט שיאלצו להשאר בבית בימים הקרובים כנראה... תנו חיוך, הכל לטובה :)
צודק!!!
אני ימשיך ליסחור, ואם זה לא טוב לך, אז זה לא יכפת לי!

DukeNukem

New member
נשמע לי הצעה מעולה! אני בא - תביא לי מליון שח

דרוש סוחר/ת יומי לנוסטרו
לסחור איתם באפס סיכון. אני מגיע ועושה ככה: 20% במניות חיפוש נפט וגז 50% אג"ח קונצרני לא מדורג 15% סין 10% רוסיה 5% ברזיל זה תיק של בין 20-50% תשואה שנתית (ויכול להפסיד אותו סדר גודל - אבל זה עליך, לא?). אני מרכיב את התיק הזה ומבצע את הקניות תוך שעתיים. והולך הביתה - תשלח לי צ'ק עם הרווחים או לך ****** עם ההפסדים. שלח לי בפרטי אם אתה מעוניין.

קרלטון

New member
../images/Emo13.gif

לסחור איתם באפס סיכון. אני מגיע ועושה ככה: 20% במניות חיפוש נפט וגז 50% אג"ח קונצרני לא מדורג 15% סין 10% רוסיה 5% ברזיל זה תיק של בין 20-50% תשואה שנתית (ויכול להפסיד אותו סדר גודל - אבל זה עליך, לא?). אני מרכיב את התיק הזה ומבצע את הקניות תוך שעתיים. והולך הביתה - תשלח לי צ'ק עם הרווחים או לך ****** עם ההפסדים. שלח לי בפרטי אם אתה מעוניין.

נחמד, אבל אם אני הייתי מפעיל כזה ארגון, הייתי עושה ככה: בחודש הראשון אתה יכול לסחור עם סכום של עד 50,000 ש"ח בלבד. הסכום לא עולה עד שאתה עושה עליו תשואה של לפחות 10% בחודש. כאשר עשית תשואה של 10% בחודש, הסכום מוכפל. אז אתה סוחר עם 100,000 ש"ח, עד שגם עליו אתה מצליח לעשות תשואה מינימלית מסוימת. וכך הלאה עד לרף העליון. יותר חשוב - המערכת לא אמורה לתת לסוחר להפסיד ביום נתון, או בשבוע נתון, או בחודש נתון, יותר מאחוז מסוים (כשמגיעים לאחוז הזה, המערכת סוגרת לך את כל הפוזיציות ואין מסחר עד לתחילת התקופה הבאה). משהו בסגנון הזה.

nycohen

New member
תודה על ההצעה - בהצלחה

תודה על ההצעה - בהצלחה

חגי

New member
אני חושב שפספסת את העניין- הוא לא מחפש משקיע

הוא מחפש טריידר. טריידר אינו משקיע באחוזים . הוא קונה ומוכר או להיפך- מוכר וקונה. טריידר מושלם אינו נשאר עם פוזיציה בסוף יום. זה כל הרעיון- לגזור את המרווח היומי בלי קשר למגמה ולמצב הבורסה באופן כללי.

DukeNukem

New member
יש מחשבים שעושים את זה לא?

הוא מחפש טריידר. טריידר אינו משקיע באחוזים . הוא קונה ומוכר או להיפך- מוכר וקונה. טריידר מושלם אינו נשאר עם פוזיציה בסוף יום. זה כל הרעיון- לגזור את המרווח היומי בלי קשר למגמה ולמצב הבורסה באופן כללי.
מחשבים שעושים אלפי פעולות בשניה על שברירי פערים וכך מייצרים הכנסות גדולות. קוראים לזה אלגו-טריידינג, ובניגוד לכל הכתבות לאחרונה שמציגות את כל ה"גאונים" שמתעסקים בזה, לא צריך להיות גאון גדול כדי לפתח כזאת מערכת, רק הרבה זמן ומישהו שיממן אותך בזמן הפיתוח, וכמובן, כסף להתחיל איתו.

חגי

New member
זה באמת מאד פשוט- ישבתי שעתיים אתמול

מחשבים שעושים אלפי פעולות בשניה על שברירי פערים וכך מייצרים הכנסות גדולות. קוראים לזה אלגו-טריידינג, ובניגוד לכל הכתבות לאחרונה שמציגות את כל ה"גאונים" שמתעסקים בזה, לא צריך להיות גאון גדול כדי לפתח כזאת מערכת, רק הרבה זמן ומישהו שיממן אותך בזמן הפיתוח, וכמובן, כסף להתחיל איתו.
והכנתי אלגוריתם. ממחר זה כבר יתחיל לייצר לי כ 10-15K כל יום ואוכל סוף סוף לעבור לעבודה נורמלית

DukeNukem

New member
אני דווקא הייתי רציני, ואני מדבר מתוך ידע

והכנתי אלגוריתם. ממחר זה כבר יתחיל לייצר לי כ 10-15K כל יום ואוכל סוף סוף לעבור לעבודה נורמלית
בתחום המחשבים. הקישקוש של גאונים יוצאי יחידות מובחרות ואנשים עם עשרה תארים במתמטיקה זה חרטה ברטה, לא שזה מזיק כל הידע הזה, אבל זה בהחלט לא תנאי סף. האלגוריתמים בסופו של דבר עושים דברים די בסיסיים, החשיבות כאן היא למהירות ולכמות הפעולות. אם יש לך 2 מליון ש"ח להשקיע ובערך שנה- שנה וחצי זמן לבניית המערכת, אני אשמח לעזור לך (בשיא הרצינות).

קרלטון

New member
אין ספק שזה יצליח

בתחום המחשבים. הקישקוש של גאונים יוצאי יחידות מובחרות ואנשים עם עשרה תארים במתמטיקה זה חרטה ברטה, לא שזה מזיק כל הידע הזה, אבל זה בהחלט לא תנאי סף. האלגוריתמים בסופו של דבר עושים דברים די בסיסיים, החשיבות כאן היא למהירות ולכמות הפעולות. אם יש לך 2 מליון ש"ח להשקיע ובערך שנה- שנה וחצי זמן לבניית המערכת, אני אשמח לעזור לך (בשיא הרצינות).
אין ספק שזה יצליח
להעשיר אותך ב-2 מיליון ש"ח בשנה הקרובה

DukeNukem

New member
אני מבין את הציניות, אבל תאמין לי שזה לא

אין ספק שזה יצליח
להעשיר אותך ב-2 מיליון ש"ח בשנה הקרובה
מסובך כמו שרוצים שתחשוב שזה. גם למכור עגבניות בבסטה בשוק יכול להעשיר אותך, ואני מניח שיש לך את היכולת לעשות את זה, אבל עדיין אני לא רואה אותך בחוץ צועק קילו בשקל. צריך יוזמה.

קרלטון

New member
יוזמה זה דבר מבורך

מסובך כמו שרוצים שתחשוב שזה. גם למכור עגבניות בבסטה בשוק יכול להעשיר אותך, ואני מניח שיש לך את היכולת לעשות את זה, אבל עדיין אני לא רואה אותך בחוץ צועק קילו בשקל. צריך יוזמה.
יוזמה זה דבר מבורך
אם אני אצעק בחוץ קילו בשקל, אני אתעשר? למה אתה לא עושה את זה?
ולפני שתספר לי על ההבנה שלך במחשבים, כדאי שתדע שאתה מדבר עם אדם עם ניסיון לא קטן בתוכנה (כולל כתיבת אלגוריתמים לעיבוד מידע בזמן אמת ומש'תלורצה...), אבל מה שיותר חשוב שתדע, זה שבארה"ב יש מאות, אם לא יותר חברות שעוסקות במסחר ממוחשב, רק הטובות שבהן מרוויחות, אז את ההתפארויות הייתי משאיר לאחרי, לא ללפני. אולי כדאי במקום להוציא גרסה חדשה של Duke Nuk'em? היה משחק נחמד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה