דרישות כרטיס מסך

דרישות כרטיס מסך

אז ככה, החלפתי לפני שבוע ככה מחשב מנייד לא משו בחומרה שלו, שעליו הגרפיקה של הסימס הייתה נהדרת, ממש ראו הכל כמו שצריך, למחשב נייח אם חומרה מעולה ואני דיי בטוחה שהכרטיס מסך בנייח יותר טוב מבנייד (לא בדקתי אבל הולכת לפי ההיגיון). אז הבעיה שלי היא -> במחשב הנייח הגרפיקה פשוט נוראית, אבל ממש נוראית. הכל מפוקסל מאוד, כשיוצרים סימסים הם מרובעים אם שפיצים כאלה :S. ניסיתי להעלות את כל הדרישות גרפיקה מהמינימום למקסימום ולא נראה שינוי גדול. עכשיו, מותקן לי במחשב גם סימס ימי הביניים והגרפיקה של מעולה, הדמויות נראות טוב, השטח עצמו נראה כמו שצריך, אפילו תעלים על העצים אני רואה שם! עכשיו לשאלתי: יש באמת כזה הפרש דרישות גדול בין הסימס 3 הרגיל לימי הביניים? מה אפשר לעשות כדי איכשהו לשפר את הגרפיקה בסימס 3? ואיך אני בודקת אם הכרטיס מסך שלי לא תואם לרישות. תודה מראש לכל העונים <3

התוצאה שלי

טוב תאמת שאין פה מה לראות, הכל PASS ולפי הקו הירוק הזה המשחק אמור לעבוד נורא מהר, ובדקתי במחשב הקודם שלי את זה , ואצלו היה אחד שהוא לא PASS ועבד שם מעולה. יכול להיות שזה התוספות? יש לי שאיפות ודורות.

תחפשי את האתר של אינטל בגוגל

ושם תעדכני את הדרייבר של הכרטיס מסך..מקווה שזה יעזור.. והכרטיס הזה נראה לי מובנה בלוח אם..כרטיסים מובנים לא תאימים למשחקים...

למעלה