דרישות

• פותח הנושא amamk
  • פורסם בתאריך

amamk

New member
דרישות

כל פעם שאני מבקש משהו אני תמיד מתאכזב כל פעם מחדש שאומרים לי במיקרוסופט..נברר..נארגן לך משהו.. אבל למה אף אחד לא יכול לקרוא את הההודעות האלה לפני הפגישה.. מה שאני רוצה ממיקרוסופט במפגש הבא זה: 1.VS 2003 2. Win .net server 2003B 3.Office 2003 B2 כולם פה בגירסאות בטא ונותנים אותם בחינם ממיקרוסופט העולמי.. אז מה הבעיה להרים שני טלפונים לביל ולגמור חשבון עם הילדים הרעבים בישראל<???? עד כאן מדור התוכנות בדרישה.. ועכשיו מדור האיכותיות הנדרשת של הפגישה: 1.להביא שקית לכל אחד..שירגיש שיש לו תומכים. 2.בתוך השקית לצרף עט דפים להערות כל מיני חוברות מעניינות, MSDN SUBSCRIBE וכו'... אני חושב שנגמרו לי הדרישות...:( אשמח אם מישהו דבר ראשון יסתכל על זה..(ממיקרוסופט) ואח"כ יעשה את המוטל עליו,וגם עוד בני נוער כמוני שיכתבו את דרישותיהם... כי אנחנו נוער העתיד...(צריך סיסמאות טובות לשכנוע..) צ'או גיא(בשביל מקס,חאלס גיא)

momo1234

New member
...

אולי תחשבו שזה לא ממש נעים לשמוע למיקרוסופט, "ץביאו את זה וזה וזה..." זה ממש דפוק!!!! אם אתה באמת מתעניין במה שקורה שם אתה לא צריך את כל המתנות!!! למקרה שאתה לא יודע יש פול ילדים שבאים כדי לקבל מתנות. וזה ממש לא בסדר!!!!!!!!!!!!!!!! אם ממש בא לך את vs 03 תוריד מהאתר של מיקרוסופט...www.microsoft.com (גרסת beta כמובן).. נ.ב דיי זה ממש לא יפה כל הזמן לבוא בדרישות! ותחשבו על זה!!!

Hatzil

New member
אתה קצת חוצפן , לא?

מה זה תביאו את זה ואת זה ואת זה?! הם עובדים אצלך? ואני רוצה גם WIN XP ואולי גם אופיס , מה הבעיה לתת? זה לא הולך ככה , אתה יכול להגיד שיהיה לך יותר נוח לעבוד ו\או לבוא לכנס אם... ואם... אבל לא לקבוע שהם צריכים לתת לך משהו.

amamk

New member
כשאני חושב על זה

יש בזה בהחלט משהו, אולי באמת הגזמתי... אבל מי שהיה ב5 מפגשים אחרונים,ראה איך מפעם לפעם רואים מפגשים דלים ודלים... אז אם אני כותב משהו..זה רק כדי לציין.. וההקצנה היא לצורך הדגשה, עכשיו בקשר לתוכנות,אני חושב שזה ה-מ-ק-ו-ם לבקש את זה, ושתבינו אני לא עושה משהו לא חוקי,זה מיקרוסופט אנשים! ואני מבקש גירסא חוקית לחלוטין!!!!!!!!!!! אז בסה"כ אני מבקש סליחה על החוצפה.. אבל תחשבו על זה בצורה שלי... סליחה

Micha184

New member
טוב...

תראה אני בקבוצה מהיום הראשון שלה!!! ותאמין לי שmomo צודק שאם הם יתחילו לחלק אנשים יבואו רק בגלל זה! בהתחלה הם חילקו דברים מניבים ואנשים באו!!! הרבה אנשים! ואז הם הפסיקו ופתאום 50% מהקבוצה לא בא יותר...!!! אז מה הקטע???? מיכה...

amamk

New member
אני יספר לך מה הקטע

כדי שהסוס שלך יילך אתה נותן לו אוכל, זה שאתה אוהב את הסוס שלך אין שום בעיה עם זה, אבל כדי לדרבן אותו אתה נותן לו מדיי פעם צ'ופרים,לא? ככה זה בדיוק כאן. כל המטרה של הקבוצה הזאת זה רק כדי שאנחנו נפיק מהמוצרים של מיקרוסופט ידע,וכן כן,גם הנאה אם לא אז לא היו בכלל מקימים את הקבוצה הזאת של צעירים... יש קבוצות לכל נושא מי שרוצה... אז אל תהיו בפורום פה כ"א צדיק גדול,ותחשבו קצת לעתיד תחשבו קדימה, צ'או

למעלה