דרישת שלום מהרצליה

orrezz

New member
דרישת שלום מהרצליה

כאן אורז, AKA אור ז-ילברמן, אם מתעקשים. באתנחתא קלה מבגרויות חורף, קפצתי להגיד שלום וברכת כל טוב:) אכן, זמנים לא קלים עוברים על כוחותינו, אבל לא מזניחים עניינים ברומו של עולם. כרגע יושבת מול מקלדת, מנסה לדלות מעט יצירתיות, במחשבה על פלאייר בנושא מד"א וגאווה. אוטוטו יומולדת 4 לתנועה, ואיך נוכל גם בלי הפגנה סמלית מול המוסד המושמץ? צריך להזיז עניינים, לעבוד. נכון שיש לי אחריות כבדה לשאת, אך אני בונה על האנשים אשר עומדים לצדי. איכשהו הכניסה לפורום, קריאה בלקט הודעות ומאמרים והצטרפות אליו- עשתה לי את היום. וזה כמובן לא בזכותי :) רק כעת, בעצם, עושה את צעדיי הראשונים כמזכ"לית של התנועה. צעדים קטנים ומהוססים, כאמרה הסינית הידועה, אבל עם הרבה תקווה בצד. יש גם רצון להצליח, זו הרי שנת 2006, אבל יותר מכך יש רצון לעשות טוב, והרבה. שיהיה לכם יומטוב, ושנה מוצלחת לכולנו :)

ד ר ו ר 1

New member
אורז, ברוכה הבאה לפורום../images/Emo70.gif

אני מקווה שהולך טוב עם הפלאייר
אני כבר מחכה לראות אותו! אני שמח שנכנסת לפורום, וגם לתפקיד שלך ואני מאחל לך המון המון המון בהצלחה
. ובכלל - בהצלחה לכל חברי המועצה הזמנית, שהתכנסו לישיבה ראשונה ביום חמישי האחרון. וכמו שאורז אמרה קודם - שריינו את ה- 9.1 - הצבעים שלנו חוגגת 4 שנות פעילות
פרטים בקרוב

למעלה