דרך אגב אני בת.... למישהו יש מושג

red hot

New member
דרך אגב אני בת.... למישהו יש מושג

אם כלי זמר בדיזינגוף סנטר כבר נפתח? מתי כדאי לי לעבור לגיטרה חשמלית?

gevaldic

New member
אל תלכי לכלי זמר בכל מקרה

על גיטרה חשמלית יותר קל לנגן וזה יותר נחמד אבל אם את מתחילה עדיף לך עוד קצת על הקלאסית כדי שתראי שאת מנגנת הרבה וזה לא סתם שגעון חולף(=בזבוז כסף).

red hot

New member
אני צריכה לקנות מכוון לגיטרה

ואני לא יודעת אם כלי זמר כבר נפתח... בכל מקרה אני אלך כבר למרום.

red hot

New member
אמרו לי שטיונר עולה בסביבות 100

ש``ח ... כדאי להשקיע בכזה דבר 200 ש``ח?

יש כאלה שעולים גם 500

תלוי כמה מדוייק את רוצה שהוא יהיה. אפשר לקנות טיונרים גם ב50 ש``ח.

בין 150 ל250

פחות מ150 לא כדאי (הרבה פעמים הם מזייפים) יותר מ250 לא כדאי (לא מאמין שאת צריכה משהו ברמה עולמית)

red hot

New member
אין הבדל בין הטיונרים של

גיטרה חשמלית לבין טיונר של גיטרה קלאסית?

רוב הטיונרים שאני ראיתי

מתאימים לשניהם. אם את צריכה לשניהם אז תבדקי טוב שיש מיקרופון חיצוני לגיטרה קלאסית וחיבורים IN וOUT לחשמליות ואקוסטיות.

red hot

New member
אין הבדל בין הטיונרים של

גיטרה חשמלית לבין טיונר של גיטרה קלאסית?

kartmazov

New member
יש טיונר טוב מאוד

במרום, טיונר של חברת korg הוא מדוייק מאוד, השתמשתי בו הרבה מאוד זמן, והוא עלה עד לפני חצי שנה 120 שח. אני לא חושבת ששווה להשקיע יותר מזה, עובדה - קניתי לפני כמה שנים טיונר יקר מאוד (כ 270 שח) של ימהה, והוא היה נורא ואיום. אני ממליצה בחום על ה korg

wiz

New member
יש לי אותו...

והוא אחלה טיונר... אבל אני קניתי אותו באיזה 20 דולר, שזה הרבה פחות ממה שאתה אומר. אם אלה המחירים כאן, אז אני לא יודע אם בכלל כדאי לרנות טיונר...

פי 2 ממה שאתה קנית עלה לי

תגיד, גם לך יש את הבעיה איתו שהוא מזהה את E (ליווי) כA? או שזה רק על אחת הגיטרות שלי?

wiz

New member
יש לו בעיה אחת...

בעצם, זאת לא ממש בעיה... הוא פשוט נורא רגיש. בגלל זה הוא מרגיש אפילו את הזמזום הכי חלש שיש, ובגלל זה הוא לפעמים מתבלבל... לי זה לא קורה, כי אני משתמש בכניסה IN שלו כדי לכוון את הגיטרה. באופן כללי, אני מכוון מיתר מיתר, ולא פורט אקורדים שלמים... זה יותר מדויק ככה.

red hot

New member
לי זה מזהה גם את המיתר הראשון כ-A

וגם את המיתר החמישי.

wiz

New member
אז תכווני את הגיטרה נכון,

הראשון (הכי עבה) זה E השני A השלישי D הרביעי G החמישי B השישי E

red hot

New member
מה זאת אומרת לכוון את הגיטרה נכון?

איך אני עושה את זה?

wiz

New member
את יודעת....

לי לא נראה שהטיונר מזייף... תכווני את הגיטרה ככה שהטיונר יראה את הצלילים האמיתיים. עכשיו, אם את מדברת על גיטרה חשמלית או אקוסטית מוגברת, אז תחברי אותה לטיונר דרך הכניסת IN שלו. זה הרבה יותר מדוייק ככה, ואפשר לכוון יותר מהר. זה מה שאני עושה, ועוד לא נתקלתי בבעיות שלכם. ואין לי את אותו טיונר כמו שלך. יש לי את ה- SEIKO ST-747...

למעלה