*** דרמות אונליין ***

נודמממההה זה כל הסיפור (( :

חח.. גאדדדד.. מי שלא ראה נודמהה... עכשוו ללכת ליראות.. ממש סידרה מהמממתת ומצחיקהה.. (( :, וגם הירושי מצחק שם ... אמאלהה בהתחלה לא זיהיתי את השחקנית נודמה ואז קלטתי שזאת ההלסבית מלחברים לנצח.. (או חבר אחרון)! טוב לא חשובב.. פשוט תיראו את זה.. (כמובן שמי שלא ראתה!) תקציר : (מאת סיווני היקרה שלנו) דרמה מוזיקלית מקסימה. סיפורה של נודמה המרחפת והכשרונית וצ'יאקי נגן הפסנתר המוכשר והקר. הם נפגשים וצ'יאקי לא ממש יכול לסבול את הנערה החדשה שהתאהבה בו והוא מנסה להיפטר ממנה בכל דרך אפשרית אבל נודמה לא ממש מעוניינת ללכת לשום מקום ולאט לאט היא מתקרבת אליו ומראה לו את הצד היפה של החיים.. צ'יאקי מגשים את החלום שלו להיות מנצח על תזמורת ומנסה לעזור לנודמה לנצל את הכישרון החבוי בה. | הכי חשוב שתיראו את הספיישל.. הוא מהמממםם (( :

Sivan 85

New member
../images/Emo6.gif אהבתי את הסיכום!

אני זוכרת שכתבתי איזה 20 תקצירים ב-10 דקות ויצא לי נורא יצירתי נכון?
אני מתה על נודמה.. אחת הדרמות.. אהה.. קומדיות? קומדיה דרמטית הכי מצחיקה ומרגשת שיצאה לי לראות! שלא לדבר על כל היפנים שנתקלתי בהם שם לראשונה והתאהבתי... הירושי כמובן, ג'ורי המעלפת, איטה, מה שמה הכנרית שאני חולה עליה...XD ועל כך נאמר: גאייייייייייייייבווו....! דרמה מעולה!

yaelsn

New member
נובוטה../images/Emo99.gif (נטול ספויילרים)

אתמול הצלחתי בסוף למצוא זמן ולראות עוד פרק. כרגע ראיתי 6 פרקים. זה כזה יפה
ולא רק בגלל פי וצביקי ומאקי והילדון הזה שכל אחד מהם זה פשוט תענוג (אפילו צביקי שבהתחלה לא כל כך חיבבתי את הדמות שלו). זה פשוט כל כך יפה מכל כך הרבה סיבות... וחוץ מזה אני פשוט מוצאת את עצמי בוהה ביאמאפי ואז אני צריכה לחזור אחורה ולראות מה פיספסתי בכתוביות כמו שקרה לניתי עם השטן חחחח אבל עכשיו זה הולך להיות אצלי בהשהייה להמון זמן כי אני הולכת להתחיל ביום ראשון קורס מאוד אינטנסיבי שלא הולך להשאיר לי הרבה זמן לדברים אחרים.

mishi 1

New member
נובוטה../images/Emo99.gif

כןן יאמאפי כזה מתוק שם! "קון"
... אבל הכיי הכייי אהבתי את "נובוטה פאוור, אנטר!"
אקירה שוק!

DanieLushka

New member
נובוטה.. בטופ 4 שלי XD

כפרה על יאמאפי שם, למרות שבכללי אני לא ממש אוהבת אותו.. "BAKAYAROOOO".. הוא היה פשוט אדיר. וכבר חפרתי על זה, אבל איך שהוא יורד במדרגות.. פשוט מצאתי את עצמי על אלונקה כל פעם מחדש XDD

yaelsn

New member
וואי המדרגות../images/Emo6.gif

טוב שאני לא נמסה מזה כל פעם מחדש חחח
אני חולה על כל השטויות שלו שם.. יצרו לו דמות גאונית!

DanieLushka

New member
חחחח לגמרי. איך אהבתי אותו אחרי זה..

וישר אח"כ ראיתי משהו אחר שלו,והבנתי שההתלהבות הייתה לחינם. -_-

mishi 1

New member
תשמור לי את הריקוד האחרון

אני בפרק 18 ואני פשוט מאוהבת אני נורא נהנית ממנה איזו סדרה יפה איזה סצינות יפות העלילה מקסימה.. הכל הכל.. ואני חושבת שמה שאני הכי הכי נהנית ממנו זה כל הראשיים - מעולים אחד אחד ולראשית יש לי סנטימנטים מאז החיים נפלאים והפסקול! אוי הוא כל כך טוב! הוא כל כך טוב!
פשוט כל שיר נכנס לנשמה.. וחצי ממנו באנגלית שירים כל כך יפים... מעולה. מומלץ לכולם
רוצו לראות @! באמת רוצו! רובינו התחלנו מקוריאנית ואצלי לפחות שום דבר לא נכנס ללב כמו קוריאנית ואולי שוכחים מזה אולי מתעלמים אבל כשפותחים סדרה קוריאנית אי אפשר שלא לחשוב בלב "התגעגעתי
" אולי זו רק אני... ובכל זאת - מקסים מקסים מקסים!

mishi 1

New member
תשמור לי את הריקוד האחרון - ביקורת סדרה

אומייגאד אומייגאד!! איזו סדרה טובה!! כל כך נהנתי ממנה!! אני לא אוציא עוד מילה כי אני אספיילר לכם בלי סוף אבל היא בהחלט אחת הטובות! השחקנים, העלילה, הפסקול!! יש משהו שחסכו ממנה? הייתי מציעה אותה גם לויוה! איזה טעות... היא מהממת... איזו סדרה! אהבתי מאוד ארגג זה היה יפה!! יפה! יפה! יפה!

mishi 1

New member
הסוף ../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif ../images/Emo9.gif

אומייגאד!! הם הדאיגו אותי לרגע... לרגע.. אוי הקוריאנים האלה כל כך רעים!! גרמו לנו לחשוב שככה זה נגמר... שהיא לעולם לא תלך שוב.. אבל אז, בשניה האחרונה, הביאו לנו נחת. תודה. איזו סדרה! אהבתי אותה מאוד...מאוד. מאוד
אהבתי את כל השחקנים, הם מעולים פשוט. אני מאוהבת קשות בשני הראשיים. אם הם עושים ילדים אני מוכנה להיות התיאלנדית שלהם ולגדל אותם! למען האמת אני מוכנה גם לגדל את הראשיים עצמם... אין לי בעיה אני מוכנה לתלות להם כביסה ולעשות ספונג'ה בשביל שעה ביום שאני אחליף אותה ושעה ביום שאני אחליף אותו!
וכמובן לגור בבית החלומות הפריקינג מהמם שלהם. אני רוצה במעמד מיוחד זה להודות לשושקה על היותה שושקה טוב שהמליץ לי על הסדרה עד שראיתי אותה תודה לך שושקה! את שושקה טוב! אני ערבה לך! מי שאומר שאת שושקה רע אני אגן עלייך! אפילו משתי האג'ומות שהציקו לך אתמול! אני ראיתי הכל! אני עדה! אני אגיד להן! לא מציקים לשושקה! אלא אם היא רוצה שיציקו לה! וזהו! אני מהיום שושקה-קיפר
צ'ה!~

Doe7

New member
סדרה מצויינת! ../images/Emo23.gif

Save the last dance for me פשוט טובה כמה התגעגעתי לקוראניות - שמתי עין על שתיים חדשות שאני חייבת לראות הראשית Eugene מקסימה והשחקן הראשי Ji Sung מתוק מתוק הפסקול מצויין כתמיד אצלם ולא טראגית - שמעת את זה פיצי - עוד סדרה לאוסף
והמשנית תשחק בסרט החדש עם היוני - I'm Happy ניתה - זוכרת את הסוודר מהמשחק ששיחקנו בקומונה?
ובכן זה משם..

mishi 1

New member
איזה סוודר?../images/Emo6.gifלא יודעת אני הסתנוורתי מכולם שם

Sivan 85

New member
../images/Emo124.gif לולי לקבלה בבקשה...../images/Emo6.gif

לולי נורא אהבה.. זאת דרמת מתח ופשע בסגנון "מספרים" האמריקאי אם את מכירה... אני ראיתי עד פרק 4 ופרשתי.. לא בגלל שהיא הייתה חס וחלילה לא יפה... אלא כי ראיתי אותה מיד לאחר שראיתי קורוסאגי ומאסתי בדרמות מתח בלי שמץ רומנטיקה.. אה כן.. אין שם שמץ רומנטיקה... אבל היא עשויה מאוד טוב והיא זכתה בהרבה פרסים ו2 השחקנים הראשיים באמת מעולים.. אז שווה לתת צ'אנס בייחוד אם את אוהבת מתח וכאלה...

לולי מ

New member
שווה שווה שווה שווה שווה שווה שווה../images/Emo9.gif

אחח מאסהארו המשובח שבאולדיז בחיי

MaNcHi 135

New member
a love to kill

וואי אני לא יודעת למה אבל אני ממש לא מתחברת לריין... בכלום! הראשית ממש חמודה! שונאת שהמשפחה שלה מחליטה לה על החיים! במיוחד האמא הקרצייה הזאת! שמשחקת אותה מתעלפת כל הזמן! וכבר נתנו להבין שבגלל האמא הראשית נפרדה מהחבר שלה. אח...היון בין....איפה אתה??

למעלה