דרעי חוזר לפוליטיקה, רע או טוב?

מאיר ע1

New member
דרעי חוזר לפוליטיקה, רע או טוב?

מדבריו משמע שאם לא יקבל את שס בחזרה יעמוד בראש תנועה אחרת (חברים חילונים, יכול להיות).

קורח ועדתו

אני כותב בכאב ובדמע אריה הולך להרוס ולפלג את הציבור הספרדי לא לחינם נפלה הודעתו בפרשת קורח היזהר לך אריה עברת אולי בשלום את הקפידא של מרן הרב שך זצ"ל, מהקפידא של מרן הגר"ע יוסף שליט"א לא תינקה ראה הזהרנו אותך אבל כרגיל אתה יותר חכם מכולם הפעם כלא יהיה גן עדן ראה הוזהרת זה מה שלמדת מאחינו האשכנזים מחלוקת ועוד מחלוקת ה' ירחם

זולצבך

New member
יש צדדים לכאן ולכאן

וקודם כל צריך לראות שהוא בכלל חוזר, כי הוא אמר את זה כבר מיליון פעם. אין ספק שלאריה דרעי יש יכולת ופוטנציאל והוא כבר הוכיח את עצמו, ובין שהוא חוזר כחלק מש"ס בצורה כזו או אחרת ובין שהוא במפלגה אחרת הוא תורם לכלל. ש"ס יכולה להיבנות ממנו הן כחלק ממנה והן כשהוא נפרד ממנה ובבחינת "קנאת סופרים תרבה חכמה", כלומר שפעילותו של דרעי תכריח את החבר'ה מש"ס להתאמץ יותר ולהיפך. השאלה היא האם דרעי מסוגל לעבוד עם האנשים שנמצאים בש"ס היום לאור כל מה שהתרחש בשנים האחרונות, והחשש הגדול שלי הוא ממחלוקת גדולה שתיווצר ברחוב וכך דמותו החדשה כביכול של דרעי המפשר והמקרב בין חלקי העם, תלבה אש מלחמה בין בוחרי ש"ס וזה בודאי רע מאוד ה"י. אני עדיין חושב שאריה דרעי צריך להתמודד על תפקיד ראש עיריית ירושלים בבחירות הבאות (וכפי שהוא רצה בבחירות הקודמות) מטעם ש"ס או כמועמד עצמאי שנתמך גם ע"י ש"ס, ואל לו לחכות עד הבחירות אלא להתחיל כבר עכשיו לחרוש את ירושלים, אבל משום מה הוא לא מתייעץ איתי.

למעלה