דר' או לא דר'? חשוב מאוד לבדוק!

dadit69

New member
דר' או לא דר'? חשוב מאוד לבדוק!

שלום, באתרים באינטרנט מתפרסמת מודעה מטעם ד"ר ע. אשחר (ניתן למצוא את השם המלא באתר שלו). לאדון הזה אין שום הסמכה של רופא ולא סיים שום בית ספר לרפואה או דוקטוראט. הוא מגדיר את עצמו כדוקטור וגם כך כותב את שמו. האם זה חוקי? לדעתי יש כאן הטעייה חמורה של אנשים. חבר שלי שדיבר איתו היה בטוח שהוא באמת רופא. האיש הזה אמר לו שהטיפולים שמציעים לו בקופת חולים אינם טובים ושעדיף לו לעבור ולהיות מטופל שלו. הוא כמובן עובד באופן פרטי בלבד ולא מקושר לשום קופת חולים או מוסד רפואי מוכר. זה נראה לחבר קצת מוזר והוא שאל את הרופאה שלו בקופת חולים והיא אמרה לו שהיא אינה מכירה את האיש הזה באופן אישי אבל שיזהר מאנשים כאלה כי יש הרבה רמאים. כשהוא אמר את זה לאדון הזה וביקש לדעת איפה הוא למד רפואה האדון הזה (אשחר) התחיל להתחמק ואמר שהוא סיים תארים באוניברסיטה העברית אבל לא סיים רפואה ואז השלים לימודים ברפואה טבעית... הוא גם ניסה ללחוץ על החבר שלי שיעזוב את הטיפול בקופת חולים ושיהיה מטופל שלו. כמובן שבשלב הזה החבר כבר הבין עם מי יש לו עסק וניתק איתו כל קשר. חשוב שאנשים ידעו ויזהרו מאנשים כאלו. נראה לי שזה נושא שכדאי למערכת כלבוטק לבדוק, הרבה אנשים נופלים בפח של אנשים כאלה וזה נושא רציני, האדם הזה משחק בבעיות רפואית של אנשים ומפחיד אותם

למעלה