דתיה גרושה...

touti

New member
דתיה גרושה...

יש סטיגמה כזאת שאם אני דתיה וגרושה אז אין לי רגשות או ו צרכים. כאילו זה טאבו אסור לדבר על זה? אסור להרגיש את זה? יצא לי לשבת עם אנשים בדייט, לאו דווקא דתיים, ולא הצלחתי שיתייחסו אליי בעיניים של אשה. בעיניים של אדם מול אדם. אלא הלבוש תמיד היווה מעין מחיצה..אני לא יודע איך לדבר איתך, מה מותר ומה אסור...דבר איתי רגיל, בקשה גדולה? אני לא עבם או חייזר רק בגלל שאני לבושה אחרת ממך... קשה לדבר בגובה העיניים עם אשה שהיא דתיה וגם גרושה?
כותבת מהמחשב של אחותי, שומרת לה על האחיינים שלי

נכון ויציב וקיים ../images/Emo70.gif

אבל במחשבה שניה, אולי זה גם קצת אשמתנו. מגיע מולנו אדם שלא חי את החיים שאנו רגילים אליהם ונראים לנו מובנים מאליהם, לא רק בדייטים אפילו בעבודה, ואנו מצפים ממנו לדעת את "החוקים". אולי כדאי מהתחלה להגדיר מהם הקוים האדומים (כל אחת והקווים שלה...) וכך נמנע אי נעימות.

touti

New member
ואחרי החוקים והגבולות

כל מה שאני רוצה זה להרגיש "רגילה" בשיחה...

מה את מחפשת שם ?

חבל על זמנך , תודי לה` על הפער הזה , כי את למעלה והם ... מי יודע היכן ... כל אחד והדומה לו . בהצלחה

לא מסכימה איתך

אנחנו לא מורמים מעם ובטח לא מאחינו למרות שהם לא בדרך שלנו. מה שכתבת קצת מתנשא. בגלל שאני שומרת שבת אני יותר טובה מזה שלא שומר אבל עושה חסדים יותר ממני?

הבנתי אותך

ואני עדיין בדעתי. כמו שתותית הגיבה. אני מחפשת בן אדם לפני הכל.

touti

New member
חיפשתי משהו שונה ממה שהכרתי

חיפשתי בן אדם. ואם תשאל אם מצאתי, אז לא מצאתי. אני יודעת שזה נשמע תמוהה:)

זה לא תמוה כלל ...

אני מתחבר להרבה אנשים בקלות ובפתיחות רבה. דווקא תכונה זו מפריעה ביותר , הואיל ועי`ז גרמתי לשני להפתח ולפתע אני מוצא אדם ; טיפש , רע , או נבל ואולי חכם ואולי נחמד .אז לידיעה, הטובים מצויים באחוזים קטנים .... תרגישי בנוח . הגעתי מתוך סקרנות לפורום `נשיש שלא רוצות ילדים` , ושם עשיתי מהומות שקטות . רציתי להבין את הראש שלהן , ובאמת לשיטתן,הן צודקות ! והן מפחדות שהגברים יביאו להן ילד וינטשו אותן לבדן וכו. המצב אצל אלו שאינם שומרי תורה , חמור ביותר . האגואיזם שם משתולל . תשמחי שאת מן המתרס הזה. סמיילי ...

אני מורה ללשון .../tapuzforum/images/emo3.gif

וגם אוהב ...לאכול לשון ... ותלוי איך `מבשלים` אותה ./tapuzforum/images/emo6.gif

touti

New member
עם פטריות וזיתים כמובן../images/Emo13.gif

השאלה איך מעדיפים את הזיתים, גדולים, בינונים או קטנים

למעלה