|דתי| יום כיפור טרלהלהלה

Fall Out Liel

New member
|דתי| יום כיפור טרלהלהלה ../images/Emo197.gif../images/Emo168.gif

כל הסליחות,מחילות,חטאים,בלהבלה. תשרשרו לפה P: מי צם? מי לא צם? מה אתם אוכלים לארוחה מפסקת?
אני לא צמה, הכנתי כבר מלאמלא סרטים וספר שיעבירו את זמני, יש מלא אוכל, אבל אני כנראה אצום בשביל דיאטה או משהו XDD

פלאפאל

New member
אני לא צמה, אבל אני הולכת לכותל.

ברגל, כאילו
משהו כמו שעתיים שלוש של הליכה. אבל זה מגניב לגמרי, בסוף הצום כל הישיבות הקרובות יורדות לכותל ושרות ורוקדות, והכל מלא תיירים שממש מתרגשים ובוכים. באמת ממש יפה. ולארוחה המפסקת אוכלים הרבה יותר מדי דברים
צום קל לכל מי שצם, ושאלוהים יסלח לכם אם אתם לא
ובכל מקרה שיהיה לכם חג שמח, גם אם אתם בכלל שינטו (מי שיודע מאיפה הדת הזאת מקבל שקל P: ) (לא היית רצינית כשאמרת לצום בשביל הדיאטה, נכון?
)

הדת האנימיסטית היפנית .

שקל! ולפחות קחי אופניים, ללכת ברגל לירושלים זה סיוט. ^^

זה לא בריא בכלל לצום.

הגוף צריך את מקורות האנרגיה שלו (ובכלל מה שבריא זה לאכול כל שלוש שעות ארוחות קטנות בשביל האנרגיה לגוף) וכשאת צמה את מונעת את זה ממנו. אז אם את סתם צמה בשביל "הדיאטה" עדיף שלא תצומי בכלל.

Devils Pet

New member
לא צם.

הכנו המון המון אוכל, את הלחמניות של יום כיפור
, ומרק עוף פולני למהדרין, קלופס, סלט תפו"א, עוגת גבינה ושוקולד, וכרובית בטמפורה, ופטיות מטוגנות וכל מני. אני אצא לבית הכנסת בישוב, סתם לראות אנשים ואחר"כ קבעתי עם כמה חברים למשחק מונופול סוער. בנוסף יש לי ארסנל סרטים וסדרות במחשב לכל צרה. והמון, המון פופקורן.

לא צמה.

זה פורום של כופרים, רציני. אני וחברות ביחד עם סרטי אימה (השגתי את המסור, למי שיש המלצות לעוד סרטי אימה שיגיד! P:) , פופקורן וספר למחר שישעמם. חוץ מזה יש מחשב כמובן. לצום בשביל דיאטה זה רעיון מעניין אבל דודה שלי שלחה לנו אוכל אז לא חושבת שאוכל לעמוד בזה ><"

לא צמה

נראה לי הולך להיות יום הכיפור הכי מבאס בעולם >< אני חולה וחברים שלי תכננו דברים בלעדי ואפילו לא תרחו לידע אותי! חראות!
ועוד לחשוב שבלעדי הם לא היו מכירים אף אחד בחיים שלהם! >< 8 אנשים! בחיי! אף אחד אפילו לא חשב עלי! קקות! ובמסנג'ר כולם שקרנים! "תכננתם משהו ליום כיפור?" "לא, נראה לי כולם ישארו בבית.." כלבות1 שילכו להזדיין עם הומלס!! תסלחו לי, לא היה לי איפה להוציא..

Silver Tongue

New member
לא צמה D:

אני אצל חברה כל יום כיפור D: הזמנו עוד אנשים ועכשיו הם מכינים פופקורן אז אני מנצלת תא הזמן קצת למחשב
לקחנו מלא סרטים של ג'ים קארי
צום קל וגמר חתימה טובה!

למעלה