ד"ר יש לי בעיה...

חסוי4

New member
ד"ר יש לי בעיה...

ד"ר שלום, יש לי בעיה שאני סובל ממנה כבר מספר שנים, הבעיה שלי היא שיש לי חזה כמו של אישה. בעבר הייתי שמן ולאחר מאמצים רבים שהשקעתי רזיתי לבד ללא רזה של אף רופא. שהייתי קטן הבעיה הזאתי לא הייתה, לאחר שהשמנתי במשך השנים הבעיה החלה להופיע, פעם זה היה שדיים אבל לאחר שהלכתי לפרופסור הוכנברג, {אולי אתה מכיר אותו}. הוא מתמחה בהורמונים בגיל ההתבגרות, הוא ראה את הבעיה שלי ונתן לי משחה. במשך חודשיים מרחתי את המשחה על הגב שלי, לאחר חודשיים חזרתי אליו והוא אמר לי שכבר אין לי שדיים, החלק של השדיים ירד אבל עכשיו החזה עטוף ברקמת שומן. חשבתי אולי ספורט יצליח להוריד לי את השומן, לעשות שכיבות שמיכה, ואפילו התחלתי להרים משקולות. אבל לצערי שום דבר לא עזר. וכיום לאחר שאני עוד מעט מתגייס, אני רוצה לעבור ניתוח שאיבת שומן. הבעיה שלי כיום היא, כאמור רקמת שומן סביב החזה, ממש לא רואים את זה אבל שאני מוריד חולצה זה לא יפה. אני לא מרגיש נוח עם זה ואני כבר רוצה להפטר מהבעיה הזאתי שאני סובל ממנה מספר שנים. ברצוני לשאול אותך מספר שאלות לגבי הניתוח שאיבת שומן, שאלות שמטרידות אותי. האם עלי לחשוש מניתוח זה? כמה זמן נערך הניתוח? האם בניתוח צריכים להרדים את כל הגוף או רק את החזה? אני יודה לך אם תחזיר לי תשובה, שלחתי לך כבר את המסר הזה אך כתבת לי של

שוב גניקומסטיה

לא אוכל לתת לך תשובה מלאה וובטוחה כיוון שיש לבדוק אותך כדי לתת תשובה כזו. צריך לוודא מה טיב העור שלך, כמה שומן עודף יש והאם יש הרבה עור עודף. נתוח לתיקון גניקומסטיה אינו נתוח מסובך מאד, אך לא תמיד התוצאות מספקות רצון ואסתטיות במלוא מובן המילה. זה מאד תלוי במצב ההתחלתי מבחינת מבנה הגוף, השמנת כלל הגוו, כמות העור העודף וכו´. משך הנתוח תלוי בשיטה. לא תמיד מספיק לבצע שאיבת שומן, לעיתים קרובות יש גם צורך לכרות עור כדי למתוח העור העודף. זה כמובן מאריך מאד את הנתוח. בגניקומסטיה חד צדדית או קטנה דו צדדית ניתן לבצע הנתוח בהרדמה מקומית, אך כשנדרשת שאיבה משני השיים נראה לי שדרושה הרדמה כללית. אני מציע לך לקבל ייעוץ אצל יותר ממנתח פלסטיקאי אחד כדי לוודא שכולם מדברים על אותו דבר ושאתה לא נופל בידיים לא מיומנות. אני חוזר ומזהיר לא להינתח אצל מי שמבטיח הבטחות ולא מסביר בפרוטרוט את הסיכונים והסיבוכים האפשריים, כגון- אסימטריה, שקעים בחזה, קפלים וקמטים שיוותרו ועוד´. בהצלחה.

למעלה