ד"ש לכולן מטאניוש.

ענתש

New member
ד"ש לכולן מטאניוש.

היא עדיין בבית החולים שוקלים בועד כמה ימים לשחרר אותה לשמירה בבית. כמות מי השפיר תקינה לחלוטין ולא רואים דליפה (עד כמה שניתן). מצבה טוב והיא מרגישה טוב... מסרתי לה את אהבתינו ושאנחנו דואגות לה. היא מוסרת ד"ש חמה לכולן.

נייטי

New member
ד"ש לטאניוש ושתהיה בריאה - וענתש

לא הספקתי לחזור אלייך. אני אתקשקש איתך במסר מעיר החושך. איך אני שונאת את העיר הזאת. כל הדברים הרעים קרו בה. מרגישה כאילו אני טסה למקום החשוך בעולם. לא נורא, עוד שבוע וחצי אני שוב כאן בארץ השמש הניצחית. חיבוק גדול לטאניוש.

ענתש

New member
נשמה שלי - טיסה טובה ושהות נעימה

שתהיה לך. בעלך (כתבתי את השם בטעות ומחקתי מייד
) שם וזו כבר נקודת אור זוהר בעיר החושך הזו. מה קורה עם נייטי שלך ? הוא בסדר ? תטיילי, תנוחי, תבלי את הזמן בנעימים, תחפשי לי מעיל פרווה (הלו, סינטטי... סתאם סתאם אל תקחי אותי ברצינות)
מתה עלייך. אחכה שתחזרי (ואחכה למסרים)

Tנקר בל

New member
לטאניוש ולענתש

ד"ש, חיבוקים ונשיקות לטאניוש היקרה שבאמת בליבנו. וענתש - אין כמוך, את אשה מדהימה - איך בכל מקום שצריך עזרה את שם. הסיפור שכתבת לאטלאנטה באמת מאפיין אותך.

ענתש

New member
../images/Emo25.gif תודה יקירתי.

אוהבת אותך גם. מה שלומך ? איזה יופי שהכל עובר לך עכשיו בשקט כזה, אני מאושרת בשבילך.

Tנקר בל

New member
האמת היא שאני מתה מפחד

אני סופרת את הזמן שנשאר עד ללידה לא בשבועות, אלא בימים, וחושבת כל הזמן על איך יהיה. אני לא חושבת על האפשרות שאולי היא שוב תמות, אבל דואגת וחוששת מהלידה וממה שיבוא אחריה. הלידה הקרובה גם מעוררת מאוד את הזכרונות מהקודמת...

למעלה