האאא:] ליאנורדו =]

nona61

New member
האאא:] ליאנורדו =]

חח טטוב אני יישאל שאלה יותר מובנת... 1.האם תהיה לי זוגיות טובה בתקופה הקרובה? פרת'רו,אורוז,ראיד'ו 2.מתי תתחיל לי שינוי בחיי לטובתי מאוד? ת'וריסאז,ווירד,נאוד'יז 3.האם שגיא היה רוצה להיפגש שוב? פהו,אורוז,אות'ילה 4.מה צפוי לי בתחום הדוגמנות והפירסום ייפתחו לי דלתות בתחום זה ? פהו,אלגיז,אייהוואז,ווירד מקווה שהסברתי את עצמי בשאלות..:]

../images/Emo45.gif אענה לכך בהמשך הערב..הולכת לעבוד

צריכה להגיש עבודה לתערוכה עד יום ה'..... ויש לי מעט זמן פנוי בפעם הבהאה שאצטרך הפסקב מטודית מהסטודיו אפענח לך... אבל זו אכן הייתה כוונתי

nona61

New member
אווקי בהצצלחה :] ווזההרי ללשכוח אוותתיי ../images/Emo13.gif

שלום נונה

1.האם תהיה לי זוגיות טובה בתקופה הקרובה? פרת'רו - היי האישה החכמה ולא הפרגית הפזיזה ,אורוז - תחווי מכשול מחשל בתחום הקשר הזוגי... ,ראיד'ו - היידה' לדרך >>>>כן תהיה. 2.מתי תתחיל לי שינוי בחיי לטובתי מאוד? ת'וריסאז עלייך לחוות חווית כאב ופרידה בכדי לחוש שייכות ובעלות על חייך ווירד הכל פתוח בפנייך נאוד'יז רון התשוקה התעוזה.. >>>שינוי יכול ברגע שתצרי אותו...שתוותרי על משהו בחייך שיוצר עיקוב. אך מקנה הגנה * מצרפת קישור של משהו שכתבתי בעיניין טוריסז..ואחד רון!!! 3.האם שגיא היה רוצה להיפגש שוב? פהו השתרשות...צורך ביציבות מצידו שלא נענה נראה לי אורוז מכשול אות'ילה קשר חזק >>תכן הוא רוצה אך משהו צריך לקרות שם...שמעקב את התפתחות היחסים 4.מה צפוי לי בתחום הדוגמנות והפירסום ייפתחו לי דלתות בתחום זה ? פהו תצרי בסיס ותתחילי מהשקעה בקשירת קשרים ובהכנת עצמך לנדרש ממך... אלגיז סבבה...רון העליצות אייהוואז איזון יציבות ווירד הכל פתוח בפנייך >>>הצלחה

nona61

New member
../images/Emo13.gifלליאנורדו ...

לגבי תחום הדוגמנות למה התכוונת ב פהו תצרי בסיס ותתחילי מהשקעה בקשירת קשרים ובהכנת עצמך לנדרש ממך...?פרת'רו - היי האישה החכמה ולא הפרגית הפזיזה למה התכוונת ?(תחום הזוגיות) ומה הכוונה לרון ?עליצות...בתחום הדוגמנות האם x מחכה שאני יהיה איתו בקשר כמו אז ? דאגאז קנאז וונג'ו ושוב בקשר לדוגמנות אני עושה הטלה נוספת רק עם תוכלי יותר להסביר על מה מדובר בבקשה.. מה צפוי לי בתחום הדוגמנות והפירסום ייפתחו לי דלתות בתחום זה ? קנאז אייהוואז בקראנה תודה על העזרה..

ובכן

התכוונתי שאת יוצרת את מציאות חייך ושכן צפויה לך הצלחה, אך הרונים מדגישים שהשליטה ביידייך ולגבי זוגיות..כנ"ל יש זוגיות בעתידך..אך עדיין את היא היוצרת את המציאות, האם X מצפה לקשר עימך? דאגאז קנאז וונג'ו ...התשובה היא חיובית קשר מהנה... מה צפוי לי בתחום הדוגמנות והפירסום ייפתחו לי דלתות בתחום זה ? קנאז אייהוואז בקראנה צפויה לך תקופה של הצלחה וביקוש בתחום הדוגמנות. מה כוונתך בדיוק? קיפצי למיים..תראי איך זה עובד למדי את המטריה וזה יקרה משם והלאה..כמו שזה קורה בתחום הזה הפניות לסוכנות יבואו..? מה את מצפה לשמוע בדיוק?

nona61

New member
:]

אם שווה לי להשקיע בתחום הזה וללכת ולעבוד על עצמי ...כי אני בן אדם שאולי לגילי לא מסוגלת לקבל דחיות ?זה היעוד שלי.. אך האם בתחום הזה יילך לי הצלחה וטוב וואושר זה מה שאני רוצה ומקווה שיהיה

תאמת עולם הדוגמנות מצטייר לי

לא כמפתח לאושר.. לפעמים לעושר קחי בחשבון שזו עבודה תובענית וקשה..לא נראה לך? אני הייתי רואה בה קרש קפיצה לדברים אחרים אם כבר..כמו משחק, פרסום...וכאלו...

nona61

New member
...[=

זה נכון.. ואני חושבת שרק אנשים שמסוגלים לקבל ביקורות ולהתמודד עם הדברים האלו יכולים אני עדיין אל בשלה לדברים כאלו אני לא מסוגלת לקבל ביקורות.. נראה מה יהיה ככל שאני ייגדל אני רק ייגדל ייתבגר ויגשים את היעוד שגם דרך משחק כל מה שקשור ליפרסום..

למעלה