האוטובוס לא אסף את הנוסעים - פיצוי 500 ש"ח

מצב
הנושא נעול.

Brendan

New member

קנס של 20 אלף שקל נגזר בבית משפט השלום בתל אביב על חברת אגד תשתית לאחר שנהג אוטובוס של החברה לא אסף את הנוסעים שהמתינו לו בתחנת האוטובוס. הודעה מטעם דובר משרד התחבורה

יפה...

קנס של 20 אלף שקל נגזר בבית משפט השלום בתל אביב על חברת אגד תשתית לאחר שנהג אוטובוס של החברה לא אסף את הנוסעים שהמתינו לו בתחנת האוטובוס. הודעה מטעם דובר משרד התחבורה
יפה...

shim121

New member
אני לא מצליח להבין

אני לא מצליח להבין
איך יכול להיות מצב שבקו 280 שהתדירות היא 15-30 דקות , לא מגיע אוטובוס במשך שעה וחצי???

הדובר עם בעית הדימוי העצמי

כותב על עצמו בגוף שלישי ואף חותם על ההודעה בעעעעעעעעע ואם השופט היה פוסק אחרת? גם אז היה אץ רץ הדובר ומפרסם את פסק הדין? ותחשבו על זה.

raminec

New member
קצת הזוי באמת ../images/Emo13.gif

כותב על עצמו בגוף שלישי ואף חותם על ההודעה בעעעעעעעעע ואם השופט היה פוסק אחרת? גם אז היה אץ רץ הדובר ומפרסם את פסק הדין? ותחשבו על זה.
קצת הזוי באמת

קובי לו

New member
לא מכובד לדבר בגוף ראשון

לא מכובד לדבר בגוף ראשון
זה נראה כמו התרברבות "אני עשיתי" "אני בניתי" "כל הכבוד לי" וכדומה. מן הראוי היה שהוא לא יזכיר שזו היתה דרישתו אלא "במסגרת הסכם הטיעון דרשנו, אנשי משרד התחבורה, כי בנוסף לקנס הגבוה וגו'". אבל, היה והוא הזכיר שזו פעולה שלו היה פחות יפה ופחות מכובד אם הוא היה כותב "לבקשתי/לדרישתי" וכדומה.

photofreak

New member
אפשר גם?

אפשר גם?
ברביעי שעבר אני ועוד חייל חיכינו לאוטובוס בבאר שבע לכיוון התחנה המרכזית אבל גם 33 וגם 363 של אגד לא עצרו לנו מזל שיש את 371 של מטרופולין! מילא היה כתוב על התחנות עמוד הורדה בלבד אבל זה לא היה כתוב!

Image of me

New member
לפי אתר אגד, 33 ו-363 לא אוספים בבאר שבע

אפשר גם?
ברביעי שעבר אני ועוד חייל חיכינו לאוטובוס בבאר שבע לכיוון התחנה המרכזית אבל גם 33 וגם 363 של אגד לא עצרו לנו מזל שיש את 371 של מטרופולין! מילא היה כתוב על התחנות עמוד הורדה בלבד אבל זה לא היה כתוב!
לכיוון התחנה המרכזית. הטענה צריכה להיות על השילוט המטעה בתחנה, לא על הנהג.

photofreak

New member
אבל למה הוא עוצר מאופקים עד מחנה

תימן נראה לי ואחרי זה לא?

Image of me

New member
לא יודע לענות לך לגבי המקרה הספציפי

אבל בדרך כלל קווים מהירים לא אוספים בתוך ערים, כדי שהמסלול שלהם, הארוך ממילא, לא יהיה עוד יותר ארוך. במקרה הזה דווקא הקווים עם המסלול הכי ארוך כן אוספים בתוך באר שבע. קצת תמוה.

photofreak

New member
מה נחשב ``קו מהיר``?

אבל בדרך כלל קווים מהירים לא אוספים בתוך ערים, כדי שהמסלול שלהם, הארוך ממילא, לא יהיה עוד יותר ארוך. במקרה הזה דווקא הקווים עם המסלול הכי ארוך כן אוספים בתוך באר שבע. קצת תמוה.
מה נחשב ``קו מהיר``?
33 יוצא מתחנה מרכזית בבאר שבע נוסע לאופקים כולל סיבוב בתוך אופקים ברחוב הראשי וחוזר זמן נסיעה כולל לדעתי-מינימום 40 דקות כשאין עומסים

mister K

New member
לפי הוראת משרד התחבורה...

קווי אגד פלוס תעבורה שמגיעים מכיוון אשקלון/אופקים לא אוספים נוסעים בתוך באר שבע אלא רק מורידים. זאת על מנת לתת בלעדיות בקטע נסיעה זה למטרופולין. בפועל זו הוראה חסרת הגיון לחלוטין, שלא להגיד מטומטמת ביותר. וזאת מכיוון שיש הרבה יותר נסיעות בקטע זה של קווי אגד פלוס תעבורה (30, 33, 35, 363 ו-364) מאשר של קווי מטרופולין (351, 353 ו-371). מה גם שהקווים של אגד פלוס הם פרבריים ולכן יותר הגיוני שדווקא הם יאספו נוסעים בבאר שבע ולא קווי מטרופולין הבינעירוניים. וחוץ מזה, איפה פה התחרות שהבטיח משרד התחבורה אם הוא אוסר שרירותית על חברה אחת לאסוף נוסעים??? שוב כמו תמיד, לחכמי משרד התחבורה הפתרונות... ובאשר לשילוט המוטעה על התחנות, זו טעות של עיריית באר שבע (שבה כנראה חשבו בהגיון ורשמו שקווי אגד פלוס אוספים נוסעים לבאר שבע).

אורי404

New member
../images/Emo45.gif

קווי אגד פלוס תעבורה שמגיעים מכיוון אשקלון/אופקים לא אוספים נוסעים בתוך באר שבע אלא רק מורידים. זאת על מנת לתת בלעדיות בקטע נסיעה זה למטרופולין. בפועל זו הוראה חסרת הגיון לחלוטין, שלא להגיד מטומטמת ביותר. וזאת מכיוון שיש הרבה יותר נסיעות בקטע זה של קווי אגד פלוס תעבורה (30, 33, 35, 363 ו-364) מאשר של קווי מטרופולין (351, 353 ו-371). מה גם שהקווים של אגד פלוס הם פרבריים ולכן יותר הגיוני שדווקא הם יאספו נוסעים בבאר שבע ולא קווי מטרופולין הבינעירוניים. וחוץ מזה, איפה פה התחרות שהבטיח משרד התחבורה אם הוא אוסר שרירותית על חברה אחת לאסוף נוסעים??? שוב כמו תמיד, לחכמי משרד התחבורה הפתרונות... ובאשר לשילוט המוטעה על התחנות, זו טעות של עיריית באר שבע (שבה כנראה חשבו בהגיון ורשמו שקווי אגד פלוס אוספים נוסעים לבאר שבע).

Shark Alarm

New member
לא חסרים שילוטים מטעים (גם בראשל"צ) ../images/Emo26.gif

לא חסרים שילוטים מטעים (גם בראשל"צ)

Image of me

New member
שילוטים מטעים בראשל"צ? על מה אתה מדבר?

לא חסרים שילוטים מטעים (גם בראשל"צ)
מה, קו 33 ליוהנה ז'בוטינסקי זה מטעה? או שאתה מדבר על 160 משיכון המזרח לרחובות? אל תגיד לי ש-161 לתל אביב זה מטעה. ובטוח שלא קו 11א לאלקטרה (קו 11א מגיע רוב היום לקניון הזהב).

Shark Alarm

New member
שקווים 138/139 אוספים בכל תחנות ראשון ../images/Emo26.gif

מה, קו 33 ליוהנה ז'בוטינסקי זה מטעה? או שאתה מדבר על 160 משיכון המזרח לרחובות? אל תגיד לי ש-161 לתל אביב זה מטעה. ובטוח שלא קו 11א לאלקטרה (קו 11א מגיע רוב היום לקניון הזהב).
שקווים 138/139 אוספים בכל תחנות ראשון

ואם הזכרת קווים שלא פעילים אבל עדיין מופיעים על שלטי התחנות יש את קו 15 (שהיה מקביל לקו 20 אם אני לא טועה)

Image of me

New member
כן. והידעת שיש תחנה של קו 14 ברחוב ארלוזורוב?

שקווים 138/139 אוספים בכל תחנות ראשון

ואם הזכרת קווים שלא פעילים אבל עדיין מופיעים על שלטי התחנות יש את קו 15 (שהיה מקביל לקו 20 אם אני לא טועה)
יש עליה אפילו מפה ישנה של הקו, כמו שאגד פעם היתה מציבה על עמודי תחנות והיום רק דן עושה זאת.

kalil

New member
עוד שלטים מטעים הם של קו 85

יש עליה אפילו מפה ישנה של הקו, כמו שאגד פעם היתה מציבה על עמודי תחנות והיום רק דן עושה זאת.
בכל התחנות, בכל השלטים כתוב שקו 85 של אגד מגיע לחולון. בפועל הקו ממשיך לראשון לציון, עובר דרך התחנה המרכזית שלה וממשיך עד לאזור התעשיה הישן. אז למה לא כתוב את זה בתחנה? למה רק עד חולון?

Image of me

New member
באיזה תחנות זה כתוב? אגב, 85 כמעט לא עובר

בכל התחנות, בכל השלטים כתוב שקו 85 של אגד מגיע לחולון. בפועל הקו ממשיך לראשון לציון, עובר דרך התחנה המרכזית שלה וממשיך עד לאזור התעשיה הישן. אז למה לא כתוב את זה בתחנה? למה רק עד חולון?
באיזה תחנות זה כתוב? אגב, 85 כמעט לא עובר
בחולון, הוא עובר רק בקרית בן גוריון.

kalil

New member
סליחה טעות

סליחה טעות
התבלבלתי. בתחנות של קו 85 רשום שהוא מגיע לתחנה מרכזית ראשון לציון למרות שהוא ממשיך עד אזור התעשיה הישן

מצב
הנושא נעול.
למעלה