האוספים שלי:

OZ MASTER

New member
האוספים שלי:

בולים מטבעות טלכרדים שעונים סמלי מכוניות חוברות טיפוס פוסטרים בובות של קופים מחקים ועווווודדדדדדד........

פורמלין

New member
בהחלט אספן לתפארת ../images/Emo98.gif

האם אתה אוסף גם בובות קופים של קיפלינג? מה זה חוברות טיפוס?

OZ MASTER

New member
אני אוסף את כל הבובות קופים שיש!

ואני מטפס כבר כמעט 8 שנים ואני אוסף את כל הדברים שקשורים לטיפוס, ותאמין לי יש המון דברים. אבל האוסף הכי גדול שיש לי שקשור לטיפוס זה כל מיני חוברות שמלמדות לטפס, ותרגילים מיוחדים וקומיקסי טיפוס וסוגי ציוד ועוווווודדדדד!!!

zvikale

New member
כנס אספנים בכרמיאל, מתאים לכם!

לידיעת האספנים וחבריהם האספנים. ביום שישי 16.08.2002 יתקיים כנס אספנים בכרמיאל. הכנס משעה 08.00 עד 14.00 כניסה במחיר סמלי 10 ש"ח ואם ישאר שולחן לתצוגה זה יעלה לך עוד 10 ש"ח. מתכנסים במתנ"ס הגמלאים "אשכול" שילד בי"ס "אשכול". איך להגיע: מהכניסה הראשית 4 כיכרות בשד´ נשיאי ישראל, ליד נעמ"ת שמאלה ומיד ימינה לרח´ השושנים, בסמטא השניה ימינה ( יש הכוונה למעון ויצו ) פרטים וכל עזרה : צביקה 216482 058 או טלפקס 9081655 04 [email protected] להתראות בכנס, צביקה.
|בלון |

lexigali

New member
זה אותו כנס כמו זה שהיה בפסח?

אם זכור לי נכון, היה כנס אספנים בפסח (לא זוכרת איפה). האם זה תחת אותו ארגון? מה יהיה שם בדיוק. מי מציג? כל מי שרוצה?

zvikale

New member
כנס האספנים בכרמיאל

שלום לlexigali ולכל האספנים . כאספן טלכרטים אני מארגן כנס בכרמיאל להבדיל מיתר הכנסים במרכז ובדרום. אינני רוצה להתחייב על מספר המשתתפים אך זה תלוי רק בכם. ככל שתפיצו על כך יותר יהיה לכם יותר מבחר עם מי להחליף. דמי כניסה סמליים 10 ש"ח ואם יתמזל מזלכם יעלה שולחן תצוגה עוד 10 ש"ח. תזכורת : האירוע יתקיים ביום שישי ה- 16.08.2002 במתנ"ס "אשכול" שליד בי"ס אשכול. לפרטים וכל עזרה: צביקה 216482 058 או טלפקס. 9081655 04 . עיזרו לי להפיץ את קיום האירוע ונתראה עם חיוך רחב... צביקה

zvikale

New member
כנס האספנים בכרמיאל

שלום לlexigali ולכל האספנים . כאספן טלכרטים אני מארגן כנס בכרמיאל להבדיל מיתר הכנסים במרכז ובדרום. אינני רוצה להתחייב על מספר המשתתפים אך זה תלוי רק בכם. ככל שתפיצו על כך יותר יהיה לכם יותר מבחר עם מי להחליף. דמי כניסה סמליים 10 ש"ח ואם יתמזל מזלכם יעלה שולחן תצוגה עוד 10 ש"ח. תזכורת : האירוע יתקיים ביום שישי ה- 16.08.2002 במתנ"ס "אשכול" שליד בי"ס אשכול. לפרטים וכל עזרה: צביקה 216482 058 טלפקס. 9081655 04 . עיזרו לי להפיץ את קיום האירוע ונתראה עם חיוך רחב...
צביקה

Novartza

New member
אוסף המטבעות

אם תרצה לשלוח לי אימייל בקשר לאוסף המטבעות שלך אשמח.

למעלה