האלבום החדש UNO דלף!!!!

איתי96

New member
האלבום החדש UNO דלף!!!!

הנה קישור לאלבום ביוטיוב..
http://www.youtube.com/watch?v=8UD1J6FxOqY&feature=related
אני מתאר לעצמי שיורידו אותו תוך יומיים שלושה.. אז תזדרזו ותשמעו!

מי שרוצה הורדה לאלבום שיישלח לי מסר (הודעה פרטית) ואני אתן לו כי אסור לפרסם כאן הורדות.

שבוע טוב

כיף ליייי

אחח נפלאות האינטרנט.

האמת שהיו לי ציפיות ממש נמוכות משום מה. אולי בגלל Kill the DJ שממש לא אהבתי... לא משנה, מובינג און! האלבום כיפי בטירוף. יש שירים שמזכירים את אמריקון אידיוט, יש שירים שמזכירים את הסגנון הישן שלהם, קצת פוקסבורו גם. :) באמת שטירוף. השיר Carpe Diem נשמע ממש ממש ממש כמו השיר Suffocate... זה חירפן אותי בהתחלה, ניגנתי אותו בלופים עד שנזכרתי איזה שיר הוא מזכיר לי חח.

עוד לא התעמקתי במילים, חוץ מ-Let Yourself Go. שיר שכיף בטירוף להקשיב לו כשצבניים על מישהו.
נראה אם יש איזשהן הברקות. כרגע הפייבוריטים הם: Let Yourself Go, Nuclear Family ו-Stay the night.

כבר אמרתי שכיף לי? כיף לי.

איתי96

New member
מה עם OH LOVE?

לא אוהבת אותו?
ת'אמת.. שבגלל שהוא הסינגל הראשון חפרו עליו בטירוף ב MTV ROCKS! בשבוע האחרון של החופש הגדול.. אני זוכר שישבתי על הערוץ הנ"ל בלילה, ופשוט כל חצי שעה על השעון! אני לא ממציא! כל חצי שעה שמו אותו! דיי חופר! ת'כלס אני כבר לא יכול לשמוע אותו היום! לעומת היום והשבוע שהוא יצא.. שלא הפסקתי לשמוע אותו לשנייה!

בלי קשר לחפירות עליו

זה שיר חמוד, אבל... לא יודעת. לא יותר מחמוד.

לא ראיתי MTV מ-2008 נראה לי
מה שכן אבל, כל פעם שיוצא לי להקשיב לרדיו (ובאמת שאני לא בן אדם שמקשיב לרדיו), השיר הזה קופץ.
אני מתלהבת תמיד כי שיר של גרין דיי ברדיו עושה לי את היום, אבל בכל זאת. באמת חרוש חח

איתי96

New member
אני לא רואה MTV!

אני רואה MTV ROCKS.. יש אותו בהוט..
אני אוהב אותו מאוד!

למעלה