האלבום של ליאל בארץ-
,או
?

האלבום של ליאל בארץ-../images/Emo45.gif,או ../images/Emo31.gif?

כן,אני יודעת שזאת השאלה הכי מיותרת בעולם, במיוחד כשמדובר בפורום שלה בישראל... אבל בואו ננסה להפוך את זה לדיון, [הרי פינת "דיון סופשבוע" יצאה קצת להפסקה בזמן האחרון
] -האם לדעתכם האלבום של ליאל יצליח כעת בארץ
-האם לדעתכם האלבום יצליח יותר מהאלבום הראשון
-האם אתם תקנו את האלבום
-האם לדעתכם יציאת האלבום יכולה לתרום לליאל בארץ?או ששום דבר לא ישתנה
[תנסו לפתח את התשובה הזאת ולא לענות רק "כן"
] -הופעה של ליאל בארץ עם האלבום-כן,או לא
[הופעה של ליאל.זה החלום שלי.הופעה שלמה רק של ליאל.
]

°°NaTaLi°°

New member
עונה

-האם לדעתכם האלבום של ליאל יצליח כעת בארץ: כן מאוד!! -האם לדעתכם האלבום יצליח יותר מהאלבום הראשון: ברור שכן בהרבהה!! -האם אתם תקנו את האלבום: ברור בריצה!! -האם לדעתכם יציאת האלבום יכולה לתרום לליאל בארץ?או ששום דבר לא ישתנה[תנסו לפתח את התשובה הזאת ולא לענות רק "כן" ] אוקי אז ככה: לפי דעתי יציאת האלבום תפרסם את ליאל באופן ממשי בארץ מחדש... יש לה קול פשוט מהמםם ומרגש בטירוף... ועובדה שאנחנו כאן... ויציאת האבום לפי דעתי תתרום לליאל המון בארץ... -הופעה של ליאל בארץ עם האלבום-כן,או לא: כאילו שליאל תופיע עם האלבום הזה בארץ?: ברור שכן...

"ברור בריצה" ../images/Emo6.gif ,לא מזכיר לך משהו?

כשאמרת לי את זה-הדבר הראשון שנזכרתי בו הוא בהופעה של ליאל [איך לא?] שאני רצתי כמו מטורפת ואת אחריי.. יווווווווו,אני בחיים לא אשכח את זה
זה היה כל-כך מצחיק..

°°NaTaLi°°

New member
חח

את ברחת לי... השומרים עצרו אותי ואני היתי בשיא הלחץ בגללך... והם שואלים אותי שאלות... ואני לחוצה עונה ומסתכלת עלייך עד שרצת ממש מהר... וצרחתי כדי שתעצרי אז הם נתנו לי ללכת כי ראו שאני בלחץ... רצתי כמו שבחיים לא רצתי ופתאום נעלמת לי התחלתי לחפש אותך ואז צרחת לי היה כזה מצחיק במיוחד עם הגיגיות מים אני בחיים לא ישכח את זה! ואת הערב הזה!!

קבלי וידוי שבחיים לא אמרתי לך:

אני לא מבינה איך עד היום לא שאלת אותי, אבל את זוכרת ששאלת -המון- פעמים על הגיגיות של מים? הקטע הוא שמרוב ששאלת היו כמה פעמים שצעקתי עלייך "את לא רואה!?!? בשביל מה זה פה?!?! ובשביל מה הבריונים האלו?!?!כדי לשפוך עליינו!!!" בקיצור,אני לא צחקתי באותם הרגעים. אני הייתי -בטוחה- שהם הולכים לשפוך עליינו.. כי בכל זאת,אנחנו היינו נראה לי הכי קטנות שם.. [לפחות בשורה הראשונה
] וראיתי אנשים מבוגרים וכ'ו,אז הייתי בטוחה שהם יקפצו על הסקורפיונס כמו שאני מסוגלת לקפוץ על ליאל בהופעהה....
[טוב,אם לא הייתי כלכך ביישנית..] בקיצור,את לא מבינה כמה הרגשתי "הקלה" כשראיתי שמחלקים כוסות עם מיים...

°°NaTaLi°°

New member
חחחח את לא זוכרת כמה הסטרית היתי?

למה היתי מתה לפיפי! ואת ניסית להרגיע אותי ואני כל רגע שאלתי אותו בשביל מה זה והוא כל הזמן צחק... ומה זה נלחצתי... גם שהם חילקו חשבתי שזה עדין כדי להשפריץ עלינו עד שראיתי שמחלקים לכל הדשא אז נרגעתי חחחח

למה אתם לא מגיבים.????

<<<חוץ מנטלי אף אחד לא הגיב>>> נמאס לכם מדיוני שכאלו

D8L

New member
עונה

-האם לדעתכם האלבום של ליאל יצליח כעת בארץ לדעתי הוא יצליח כי יש לה חשיפה גדולה בארץ ומיום ליום היא מתפרסמת יותר -האם לדעתכם האלבום יצליח יותר מהאלבום הראשון שוב. כן כי יש לה יותר חשיפה ופרסום ממה שהיה לה באלבום הראשון -האם אתם תקנו את האלבום ברור -האם לדעתכם יציאת האלבום יכולה לתרום לליאל בארץ?או ששום דבר לא ישתנה לדעתי האלבום זה לא מה שישנה את המעמד של ליאל בארץ. היא צריכה להמשיך להופיע ולהתראיין וזה מה שישפיע על האלבום ולא ההפך. -הופעה של ליאל בארץ עם האלבום-כן,או לא ברור שאני רוצה אבל אני לא חושבת שתהיה

כמה כנות ../images/Emo9.gif

אבל למה להיות פסיבית ?
את חייבת להיות יותר אופטימית
אם האלבום יצא ואם היא כבר הופיעה עם הסקורפיונס ואם היא תצליח בארץ עם האלבום וכ'ו, אני לא רואה שום סיבה שלא תהיה לה הופעה בארץ
את ממש צודקת בכל מה שכתבת על יציאת האלבום שלה,אם הוא יתרום.. באמת שבלי "רעש בתקשורת" לא יהיה "רעש במכירה" כנראה.. כי כולם צריכים לדעת מי היא ולשמוע את הקול שלה [והאמת שבשנה האחרונה ה-מ-ו-נ-י-ם שמעו אותה
והסכימו שיש לה קול מהמם] ואז לאחל לה בהצלחה עם האלבום,לא

nitzan111

New member
זה מה שיפה

שאנשים כותבים דעה אמיתית וריאלית ולא: "כן כן ברור האלבום יהיה הצלחה מסחררת וברור שצריכה להיות גם הופעה חחחחחח וברור שההופעה תהיה הסטריה כמו המורדים כי ליאל היא מדהימה ומושלמת ואין כמוה וכו'...". כמו שבדרך כלל כותבים כאן. זה בעצם מה שמעניין בדיונים שיהיה קצת קשר בינם לבין המציאות.

../images/Emo2.gif את רומזת?

אני חושבת שאם מישהו כתוב "ברור שהאלבום יהיה הצלחה מסחררת",מן הסתם הוא כותב כי זאת דעתו האישית,אבל יש כאלו שלא,ולפעמים נחמד לעורר את הדיון עם כל הדעות,ולא רק החיוביות..וכ'ו.. [נדמה לי שהמחלה משפיעה עליי ואני מדברת כעת שטויות.] אגב,את חושבת שיש מה להשוות את ליאל למורדים?
כי חוץ מהשירים שלהם....

nitzan111

New member
../images/Emo26.gif

א.לא השוותי את ליאל למורדים. דיברתי על ההצלחה של המורדים. אני מאחלת לליאל הצלחה כמו שלהם. כתבתי עוד אבל מחקתי, כי אני חושבת שזה לא לעניין ב"פורום"- תרתי משמע זה. אבל לא הצלחת להבין אותי. ובקשר לדיון- הדיסק יצליח יותר מפעם שעברה בטוח (אז היא הייתה בת 13 ולדיסק היה אופי מלכולי משהו), אבל אני עדיין לא חושבת שהוא יגיע לרמת המכירות שהיא טובה מאד או טובה באופן יחסי. פשוט כי התדמית שלה בארץ לא טובה.

אז אנחנו נשנה אותה ביחד ../images/Emo13.gif

אם ליאל מוציאה את הדיסק למען המעריצים שלה, גם אנחנו נעבוד קצת קשה ונשקיע פה בשביל שהתדמית שלה תהיה קצת יותר טובה. הרי הכל אפשרי,לא
ואני חושבת שמיותר למחוק,זה פורום,אפשר לכתוב פה הכל.זאת המטרה
.

|קוביה| יש הרבה מה לעשות..

ואנחנו כבר נחשוב על משהו מספיק טוב... Dont worry-Be happy

nitzan111

New member
אם את אומרת

אני סומכת עליך שתמצאי רעיון. את יצירתית

למעלה