האם אוכל יבש בשם אדוואנס טעים לחתולים והאם הוא איכותי?

KITCAT6

New member
אני מחפשת אוכל יבש לחתולי הבית. היום אני נותנת להם אוכל של חתולי רחוב אבל נראה לי שהם לא שבעים. לכן אני מחפשת משהו שניתן להוסיף להם. הציעו לי אוכל בשם AFFINITY ADVANCE.

אני רואה בדירוג של דימיטרי שהסוג של הבוגרים מדורג כ-53.
(לפני כן נתתי להם סיינס פלאן אבל העלאת המחיר לא מאפשרת לי יותר לקנות אותו).

האם האפיניטי אדוונס הוא טעים? (כלומר האם הוא בעל טעימות גבוהה?) והאם הוא מספיק איכותי?

תודה מראש..

KITCAT6

New member
כן, טוענים שהוא טעים
תודה רבה! הוא סביר מבחינת איכות? לא ישארו רעבים? כי עם הגוסיקט הם כל הזמן רעבים ומבקשים טונה פעמיים ביום. זה לא היה לי עד עכשיו. אמנם ניג'סו לשימורים אבל זה לא היו היסטריים לטונה כמו עכשיו.
תודה תודה

dimitrygo

Active member
מנהל
תודה רבה! הוא סביר מבחינת איכות? לא ישארו רעבים? כי עם הגוסיקט הם כל הזמן רעבים ומבקשים טונה פעמיים ביום. זה לא היה לי עד עכשיו. אמנם ניג'סו לשימורים אבל זה לא היו היסטריים לטונה כמו עכשיו.
תודה תודה
הוא בינוני ולא מאוד איכותי.

KITCAT6

New member
הוא בינוני ולא מאוד איכותי.
הזמנתי עכשיו אוריג'ן. למרות שזה יקר בטירוף... 579 שקלים ל-17 ק"ג. אני רק מקווה שהוא יהיה להם טעים ומשביע ושבאמת יאכלו אותו. הם עושים לי פה סנקציות עם הגוזיקט משום מה.
במשך כמה שנים הם מאוד אהבו את הגוזיקט והיה מעולה. מחיר טוב, אוכל משביע, היה אידיליה.

לפני 4 שנים נאלצתי לעשות איתו הפסקה כי עברתי לגור בצפון ולא היה פה גוזיקט במחיר סביר. עכשיו ירד המחיר וחזרתי אליו אבל הם משום מה לא רוצים אותו ועושים לי כל יום הפגנות של: אנחנו רעבים ורוצים טונה.

כל יום דורשים 2 קופסאות טונה.
אני אערבב להם את הגוזיקט עם האוריג'ן. מקווה שהם סוף סוף יהיו מרוצים.

Yukita

Active member
מנהל
הזמנתי עכשיו אוריג'ן. למרות שזה יקר בטירוף... 579 שקלים ל-17 ק"ג. אני רק מקווה שהוא יהיה להם טעים ומשביע ושבאמת יאכלו אותו. הם עושים לי פה סנקציות עם הגוזיקט משום מה.
במשך כמה שנים הם מאוד אהבו את הגוזיקט והיה מעולה. מחיר טוב, אוכל משביע, היה אידיליה.

לפני 4 שנים נאלצתי לעשות איתו הפסקה כי עברתי לגור בצפון ולא היה פה גוזיקט במחיר סביר. עכשיו ירד המחיר וחזרתי אליו אבל הם משום מה לא רוצים אותו ועושים לי כל יום הפגנות של: אנחנו רעבים ורוצים טונה.

כל יום דורשים 2 קופסאות טונה.
אני אערבב להם את הגוזיקט עם האוריג'ן. מקווה שהם סוף סוף יהיו מרוצים.
בהצלחה.

אחרי כל הדיון רק אוסיף שכל חתול כותב את הספר של עצמו.

אין אוכל אחד שהוא "הכי טוב" לכולם.

פואפאי

New member
אני מחפשת אוכל יבש לחתולי הבית. היום אני נותנת להם אוכל של חתולי רחוב אבל נראה לי שהם לא שבעים. לכן אני מחפשת משהו שניתן להוסיף להם. הציעו לי אוכל בשם AFFINITY ADVANCE.

אני רואה בדירוג של דימיטרי שהסוג של הבוגרים מדורג כ-53.
(לפני כן נתתי להם סיינס פלאן אבל העלאת המחיר לא מאפשרת לי יותר לקנות אותו).

האם האפיניטי אדוונס הוא טעים? (כלומר האם הוא בעל טעימות גבוהה?) והאם הוא מספיק איכותי?

תודה מראש..

היי
אם את מחפשת אוכל לחתולי בית אני ממליץ לך על נטורל בלאנס 6.8 ק"ג עולה 219 שח אומנם לא זול אבל אוכל ברמה גבוהה מאוד וחתולי בית טורפים אותו (הבעיה שהאוכל הזה תמיד חסר וקשה להשיג אותו אני תמיד קונה עוד שק רזרבי. בעיקרון לחתולי בית עדיף לתת אוכל ברמה הכי גבוהה אורייג'ן נחשב למרצדס של האוכל אבל צריך לבדוק אם החתולים אוהבים אותו יש של דגי אוקיאנוס שיש שם חלבון בצורה מטורפת מעל 40% חלבון ויש בטעם עוף שיהיה בהצלחה (צרפתי תתמונה של נטורל בלאנס)

קבצים מצורפים

• נטורל בלאנס.png
    נטורל בלאנס.png
    KB 195.7 · צפיות: 1

גורדיאן-II

Active member
כל סוגי האוכל שאת מדברת עליהם הם באיכות נמוכה, כמה חתולים יש לך שאת לא יכולה לממן את האוכל שלהם?

KITCAT6

New member
כל סוגי האוכל שאת מדברת עליהם הם באיכות נמוכה, כמה חתולים יש לך שאת לא יכולה לממן את האוכל שלהם?
הסיינס פלאן הוא בפירוש לא באיכות נמוכה. הוא אוכל מעולה. הבעיה שהוא נעשה יותר מדי יקר.
אני לא רואה איך מספר החתולים רלוונטי לשאלה שלי לגבי טעימות האדוונס ואיכותו.

גורדיאן-II

Active member
הסיינס פלאן הוא בפירוש לא באיכות נמוכה. הוא אוכל מעולה. הבעיה שהוא נעשה יותר מדי יקר.
אני לא רואה איך מספר החתולים רלוונטי לשאלה שלי לגבי טעימות האדוונס ואיכותו.
סיינס פלאן אינו אוכל מעולה! לפי הדירוג של דימיטרי הסוגים השונים שלו לחתולים מבוגרים נעים בין 33 ל-53, אוריג'ן למשל מדורג 100!.

מספר החתולים שלך רלוונטי לשאלה מה זה 'יותר מידי יקר', אני יכול להבין שקשה להאכיל 20 חתולים, לכן יש את האוכל לחתולי הרחוב, שהוא זול ובאיכות נמוכה מאוד, אם יש רק 2 לא כדאי לחסוך על חשבון הבריאות שלהם.

לשאלתך: אין שום אוכל ידוע שיהיה טעים לכל החתולים, לכל חתול יש טעם משלו ואי אפשר לנבא מה יהיה היחס שלו לסוג אוכל מסויים.
יש כמה סוגי אוכל שעמוסים בחומרי טעם וריח ואהובים על כל החתולים, כמעט, אבל לא אנקוב בשמם כי הם מלאים בחומרים האלה כדי לחפות על איכות גרועה.
לי יש 3 חתולים, כולם אוכלים דירוג 80-100, בעיקר אוריג'ן, מזה למעלה מ-10 שנים, זה אוכל מעולה וגם טעים.

למעלה