האם אזרח ארגנטינאי צריך ויזת עבודה בסלובקיה?

ib9ub6

New member
האם אזרח ארגנטינאי צריך ויזת עבודה בסלובקיה?

שלום אני אזרח ארגנטינאי (בעל ת"ז + דרכון) המעוניין לעבוד חוקית בסלובקיה. לאחר עיון באינטרנט, לא מצאתי שום מידע או תשובה רלוונטיים לי בנוגע לקבלת ויזת עבודה לארגנטינאים. האם יש למישהו מידע אודות אשרות עבודה בסלובקיה? האם יש צורך בכלל? אם כן, מהן הפרוצדורות? אשמח מאד אם תוכלו לסייע לי בבקשה... מודה לכם על הזמן והרצון הטוב לעזור =) עידן

העלת שאלה קשה...

לדעתי הכי טוב זה להתקשר לשגרירות סלובקיה 03-5449144 ולשאול אותם. אני מאמין שאין איזה פריבלגיה לארגנטינאים שאין לישראלים אבל שווה לנסות

רותם73

New member
עידן-שאלה לי אליך בנוגע לסלובקיה

בימים האחרונים התחלתי להתעניין לגבי עבודה בחו"ל, תוך כדי כך, נתקלתי במודעה שלך שהסבה את תשומת ליבי מכיוון שלי במקרה יש אזרחות סלובקית. יחד עם זאת זכור לי מביקורי שם בעבר כי זוהי מדינה ענייה מאוד. תרשה לי להיות קצת חטטנית, במה אתה הולך לעבוד שם?האם ידוע לך על ישראלים שנוסעים לעבוד בעגלות או עבודות מסוג אחר בסלובקיה? אני אשמח לשמוע תודה מראש רותם

ib9ub6

New member
רותם

היי האמת לא עובד בתחום העגלות או המכירות בכלל... ולא מכיר ישראלים שעובדים שם. בנוגע לסלובקיה - זו מדינה מתפתחת מאד - העוני הרבה פחות מורגש מבעבר. מתי ביקרת שם? ילידת סלובקיה?

רותם73

New member
תשובה

היי עידן אני ילידת הארץ ביקרתי בסלובקיה לפני כ 12 שנים במסגרת טיול שורשים משפחתי, עם סבתי ז"ל וסבי שהם ילידי סלובקיה. בזמנו.... יכלת לאכול ארוחת מקדונלדס ב 3 שקלים בערך

רותם73

New member
ועוד משהו שיוכל לעזור לך

מנסיון שלי - אין מענה אנושי בשגרירות סלובקיה בישראל, וזה זכור לי מתהליכי הוצאת האזרחות והדרכון. אתה יכול להתקשר עד מחר אף אחד לא יענה לך יש ברשותי מייל של המשרד שלהם והם עונים די מהר רק תכתוב להם באנגלית כל מה שאתה רוצה לברר זה המייל: [email protected] בהצלחה

דרכון ארגנטינאי באירופה - קישוט בלבד!

אין שום יתרון בכניסה לאירופה עם דרכון ארגנטינאי. ארגנטינאים נדרשים לויזה באירופה (אותה הם מקבלים בשדה התעופה), והם יכולים להתקל בשאלות מצד רשויות ההגירה. מחזיק דרכון ישראלי רשאי לשהות עד חצי שנה בשנה (שלושה חודשים כל פעם) כתייר בכל מדינה מהאיחוד האירופי. אם כבר אחד מהדרכונים, הרי שזה הישראלי שווה הרבה יותר באירופה.

למעלה