האם אני נחשבת להריון בסיכון?

אמה14

New member
האם אני נחשבת להריון בסיכון?

שלום רב, אני גרה בארה"ב ומטופלת אצל גניקולוג שהוא גם הולך להיות המיילד שלי..בעברי שתי הפלות אחת הפסקת הדופק שבוע 8 והשנייה בשבוע 12 מום בבטן העובר.. לאחר בדיקות דם,קריוטיפ,זרע ועוד נמצא כי יש לי בעיית קרישה קלה ביותר וכי ממצא של כרומוזום מין פגום... נאמר לי כי עליי לקחת אספירין במשך כל ההריון..אקו לב בשבוע 20 ולעשות מי שפיר בהריון. עם ממצאים אלו הגעתי לארה"ב והרופא שלי הסכים עם דעותהים של הרופאים בארץ. כיום אני בשבוע 22, הרופא לאור תוצאות הבדיקות אמר לי להפסיק לקחת אספירין(עשיתי זאת בחשש כבד) ואמר שאני צריכה לוותר על המי שפיר, לשמחתי התעקשתי בכל זאת לעבור והתוצאות מראות שהכל בסדר...על אקו לב בעקבות תוצאת מי השפיר הוא גם ויתר.. עשיתי סקירת מערכות והתוצאות בסדר.. שאלתי היא...מכיוון שההריון מתקדם ועושה רושם שהכל בסדר(ברוך השם..), אני עדיין חוששת ופוחדת שמשהו יתפקשש, כלומר אולי אני צריכה להיות במעקב יותר צמוד?פה הרופא מבקש לראות אותי פעם בחודש ואני פשוט פוחדת שהוא יכול לפספז משהו בחודש הזה ובנוסף הביקור אצלו מסתיים במדידת לחץ דם,משקל ושמיעת דופק האם לדעתך אני צריכה להתעקש על מעקב צמוד יותר?או אולי לעבור לרופא בסיכון גבוה? תודה וסליחה על האורך...

למעלה