האם אתה כרופא ממליץ על הגדלה ?

kioko

New member
האם אתה כרופא ממליץ על הגדלה ?

ד"ר שפיר , הייתי מאוד רוצה לדעת מה אתה חושב על כל נושא ההגדלה ? האם אתה ממליץ ? שולל ? ממליץ רק במקרים קיצוניים ? אודה לך מאוד אם תענה לעומק , שיר

הגדלת שדיים

אני מניח שהשאלה הינה לגבי הגדלת שדיים, אלא אם כן הכוונה להגדלת איברים אחרים. לגבי הגדלת שדיים. הגדלת שדיים הינה נתוח קוסמטי. לגבי נתוחים מסוג זה אני איני נוהג, וזאת אולי בנגוד לחלק מהעמיתים שלי,להמליץ. תפקידי הוא להסביר אפשרויות, סיכויי הצלחה, וחשוב מאד סבוכים וסכונים. על המועמדת לנתוח לקבל אז החלטה מושכלת כשהיא שוקלת את כל ששמעה ממני. לכן אני חושב שאסור לגשת לבדיקת מנתח ולהשתכנע לבצע את הנתוח בו ביום, או למחרת. יש לשקול היטב משך תקופה מסויימת, אולי לשמוע דיעה נוספת, לשמוע מאחרות שעברו התהליך ואז להחליט. ההתייחסות הינה שונה למקרים בהם השדיים שטוחים לחלוטין וכמעט אין בלט, ולמקרים בהם השדיים יפים ובגודל סביר, אך "בא לך" או לבן זוגך שהשדיים יהיו גדולים יותר ואולי "עומדים" יותר. אם השדיים שטוחים, אין ספק שתרצי להגדילם כדי לקבל בלט סביר, וזה בהחלט לגיטימי ומתקבל על השעת. צריך תמיד לזכור שבצד הסיכוי לשיפור המראה הנשיי והתחושה יש גם סיכוי לסבוכים, והם לא מעטים. מבין הסיבוכים העיקריים חובה למנות את התקשות הרקמה סביב התותבות שיכולה להתבטא בשד שיהיה נוקשה, בעל מראה "תפוזי" ולא נפול מעט ככל שד נשיי. זה עשוי לגרום לכאבים ולתחושה לא נעימה גם מצד הגבר איתו את מקיימת יחסים. התקשות זו יש לה דרגות שונות ולעיתם לא רחוקות היא מופיעה בדרגות קלות או בינוניות. בדרגה הקשה זה נדיר יותר. הסיכוי לדימום או זיהום סביב התותבת עם צורך לנתוח חוזר אינו גדול, אך קיים. פריצה של התותבת האחת או שתיהן דרך החתכים גם היא קורית, אך אינה שכיחה ובודאי כמעט לא קיימת כשהחתך הוא בבית השחי. צלקות עשויות להיות בולטות ומכוערות, אם כי זה לא שכיח. זה עשוי לקרות גם בבית השחי, תלוי בתכונות העור שלך. צריך לזכור גם שהתותבות אינן "חיות" לנצח. יש מחוייבות של החברות ל- 10 שנים, אך יש נשים שחיות עם תותבות מקוריות 20 שנה. אין כמעט אישה שלא תצטרך להחליף התותבות מתי שהוא ואולי יותר מפעם אחת בחיים. מטרתי אינה להפחיד את מי שרוצה בנתוח, אלא להבהיר שהנתוח אינו פיקניק. אם את הולכת על זה, בהצלחה.

למעלה