האם אתם ממליצים על הכנסת דולה

נופר30

New member
האם אתם ממליצים על הכנסת דולה

לחדר לידה? ואם כן מה עלי לשאול אותה על מנת לדעת שהיא יודעת את תפקידה ועוד שאלה מאיזה שבוע אתם ממליצים להתחיל לחפש בית חולים ללידה ? ולהתחיל קורס הכנה ללידה

../images/Emo39.gif

שלום נופר, בחדרי הלידה של ליס המיילדות רואות כחלק מתפקידן להיות עם היולדת לאורך הלידה, לתמוך בה, ולאפשר את התנאים המתאימים היותר ללידה, כמו כן המ לווה, שלרוב הוא בן הזוג של האשה או קרובת משפחה יכולים להוות מענה לצרכי האשה,לכן אין צורך בהבאת דולה איך ללידה, מומלץ להתחיל בקורס הכנה ללידה בשבוע 30-31, שזה גם השבוע שכדאי לחפש בית חולים , בברכה קרולין

חמניה1

New member
הפורום הנכון בזמן הנכון

מזל-טוב לעליית הפורום, אני מניחה שמהר מאוד הוא יקבל תאוצה. שאלתי היא, מדוע בי"ח ליס מתנגד להכנסת דולות לחדר הלידה. קראתי את תשובתה של המיילדת ואני חייבת להגיד שלא מאוד השתכנעתי. לגבי המיילדת, אני לא יכולה לסמוך שהיא תהיה איתי בלידה 100ֵ מהזמן שאני רוצה. לגבי בן הזוג, זה כבר עניין אינדיבידואלי. בהנחה שבעלי לא מתמחה במסד´ים ושמנים למינהם, מדוע לא נותנים לנו היולדות את חופש הבחירה. שאלה נוספת היא על מדיניות ביה"ח בנושא מיילדות פרטיות, הבנתי שאין אפשרות לשכור מיילדת פרטית, האם זה נכון, אם כן האם ניתן להסביר מדוע ? האם בתחרות כמו של היום, אתם לא שוקלים לעשות את מה שתל השומר עושה, כלומר שתהיה אפשרות לשכור מיילדת פרטית מצוות המיילדות של ביה"ח ??? השאלות הללו מאוד מטרידות אותי כאחת ששוקלת ברצינות ללדת בליס, אבל עדין מתלבטת. בכל מקרה, בהצלחה לפורום

נופר יקרה

סביר כי בפורום המנוהל ע"י אנשי צוות רפואי לא תקבלי תשובות שיתמכו בגישה אלטרנטיבית יותר.לשם כך כדאי לך להכנס לאתר לידה leida.co.il שם תמצאי סיפורי לידה של נשים שילדו בעזרת מיילדות פרטיות ודולות. אני ילדתי בליס ולמרות שמהיבט רפואי הלידה היתה תקינה אני עצמי לא הרגשתי תקינה. כשאת מביאה דולה היא נמצאת איתך כל הזמן ולא עוברת בין החדרים, שם יש למיילדת עוד נשים הזקוקות לה. מיילדת רגילה לא תעשה לך עיסוי בגב או תעמוד איתך באמבטיה להקל על כאבי הצירים, לא תפזר בריח ניחוח שמנים מרגיעים, תעשה איתך נשימות וכד´. לא מתוך רוע, אלא פשוט כי אין להן זמן. עבורי הלידה היתה טראומה. אני חושבת, היום, שהכרחי שבחדר הלידה יהיו האנשים שיתנו ליולדת להרגיש בטוחה, כמו אמא שלה אם היא רוצה (בליס ותה"ש מותר רק מישהו אחד ולרוב זה הבעל) ודולה - תומכת לידה מקצועית, קיבלה הכשרה מתאימה, וניתן לסמוך עליה שתעשה כל מה שניתן וצריך להקל על היולדת.

למעלה