האם אתם קוראים אחד לשני בשמות

כן...

ומה שהכי מצחיק שזה התפתח לזה שאני קוראת לו "פץ" ואז הוא שואל אותי "מה קלאץ'"
חוץ מזה יש/היו עוד כינויים שהם לא נמצאים בשימוש ומעבר לזה, הוא קרא לי בשמי עם תוספה של 'לה בסוף.

habubnik

New member
אזהרת "קיטשיות"!

כינויים שלי בשבילו: ממי, בובון (או בובונים), פיצי, מתוקון, פשפשון, קרפי (קיצור של קרפיון, כי הוא עושה לי פרצוף של קרפיון לפעמים), תוכוני, ויש עוד כמה שלא נכתוב פה... כינויים שלו בשבילי: ממי, מתוקונת, פישפשונת, מישמיש, פיצית, בובונת, חמודונת, תינוקת, פיצפונת, יפיופה, מתוקה ועוד ועוד... אנחנו באמת דוחים בקטע הזה

ShirShir

New member
כן, ברור!!!!!!!!../images/Emo9.gif

איך אפשר בלי זה
כשאני קוראת לו בשמו הפרטי הוא שואל מה קרה
הוא רגיל לכינויים האחרים

habubnik

New member
חחחחחח

גם אצלי הוא צוחק על זה שכשאני כועסת עליו אני קוראת לו בשם שלו...

habubnik

New member
נו מה...

"קושקושון מתוקון שלי, אל תפנה אלי את הגב כשאני מדברת איתך!!!

ShirShir

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

כשאת צודקת, את צודקת. נקודה.

ברור../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני גם אהבתי לדבר עם חברותי בקול תינוקי מתוקי
בנוגע לשמות חיבה?? כינו אותי כבר קופיפו,מתוקי ועוד ועוד

אף פעם לא...

וזה לא קשור לגיל כי אף פעם, עם אף אחד, לא היה את הקטע של שמות החיבה. אז מה, אני כל כך יוצאת דופן?

Tully Is Here

New member
לא,

גם לנו אין שום כינויים אחד לשני, מקסימום בייב (מדברים אנגלית, מה לעשות...) אל תרגישי רע, את לא לבד.

Kfear K

New member
../images/Emo4.gif אצחנו זה לא בדיוק ככה

לה יש כינוי אחד שאותה היא אוהבת שאני קורא לה אבל לא מעבר לזה לי היא קוראת בשמי וזה מוזר לי מאוד דברנו על זה מספר פעמים שצריכים שמות כינוי אבל לא סתם כמו כולם אלא משהו אישי אבל דברים נשארו כרגיל עדין היא קוראת בשמי בדרכ זה ממי אבל היום ממי זה נהפך להיות צורת דיבור גם למשהו שאתם איתו בעבודה או סתם מכר

או ווה.. יש הרבה.. !!

היא: שמן צפרדעות קוקי דובי מתוקי שמנמן שמנטון ליפתי תחתי חמודיבודי חמודי (ויש עוד מלא פשוט אי אפשר לחשוב על כולם) אני: שמנה קוקי דובית דובקנית דובונית שמנמנה שמנמונת שמנטונית אצבעונית חמודה מתוקה ממי.. והרשימה ארוכה (אגב הממי והקוקי זה בדיחה פרטית שלנו על זוג אחרים שאנחנו מכירים חח)

הדס100

New member
לנו יש כינויים מוזרים מאוד

אני קוראת לו: צ'יפופו (על שם הקוף המיתולוגי), אחד מהמוזרים... הוא קורא לי- פוקהונטס, זחל זחלילי (אתם לא רוצים לדעת...)

לי ולו יש תכינויים הכיייייייייייייי

יפים ומקוריים! מותר לי להשוויץ נכון?

למעלה