האם את בעד נישואין של יהודיות לנוכרים?

R 1 3

Well-known member
מה זה בכלל משנה אם סתוונית יהודיה או
לא ?

אין לה ילדים ולא יהיו לה - טוב שפטרנו מעונשה.
גם למרקל קנצלרית גרמניה אין ילדים ולהבדיל גם למירב מיכאלי עד לאה גולדברג - אבל הן השפיעו על העולם ויזכרו אותן
יותר מבסטיונר שיביא 12 מוכרי חמוצים, רובם יחיו כטפילים ורק ישחירו את היקום בדו תחמוצת הפחמן.

שחר 676

Well-known member
מנהל
גם למרקל קנצלרית גרמניה אין ילדים ולהבדיל גם למירב מיכאלי עד לאה גולדברג - אבל הן השפיעו על העולם ויזכרו אותן
יותר מבסטיונר שיביא 12 מוכרי חמוצים, רובם יחיו כטפילים ורק ישחירו את היקום בדו תחמוצת הפחמן.
את מי מעניינת מרקל בכלל ?

רוב הסיכויים שמיכאלי , אתה , דורי , סתוונית ודומיכם לא תעבירו במשפחה את שנאת דת אבותיכם.

ואני מאד שמח על כך.

R 1 3

Well-known member

רוב הסיכויים שמיכאלי , אתה , דורי , סתוונית ודומיכם לא תעבירו במשפחה את שנאת דת אבותיכם.

ואני מאד שמח על כך.
הדת היא ששונאת את הכופרים - לי לפחות אין שום יחס אליה מעבר לספורי עמים

R 1 3

Well-known member

ואני מאד שמח על כך.
אתה יודע שיצחקו עליך ושכמותך בכנוי עובדי אלילים ובורים..? סביר שצאצאיך יתכחשו לכל קשר למוצאם.
דת היא קוד התנהגות שמשתנה בכל העמים בכל דור ואמונה באלילים - גם היא חולפת ברוב הארצות.
למעט מדינת האיסלם וגטאות החרדים.

דיברגנט חדש

Well-known member
ומה עם נשואים לנוכריות? יש בכלל יהודיות? חשבתי שיש או שמאלניות או ימניות

זה קרה: לוסי אהריש וצחי הלוי הביאו בן לעולם

امي وابي: שלל ברכות ואיחולים ללוסי אהריש שהפכה לאמא והביאה לעולם בן בכור עם בעלה, צחי הלוי. ההיריון הנוכחי הגיע אחרי שמגישת הטלוויזיה סיפרה שעברה הפלות טבעיות וביקשה מהציבור לצאת לה מהרחם​

R 1 3

Well-known member
לכל מי שאומר שהתנך זה המצאה וסיפורים למה שלא פשוט תעזבו את המדינה כי הרי לא תצליחו לשנות אותה ויש פה רוב יהודי מאמין
המדינה דוגלת בחופש דת - מי שינסה אחרת יועזב מכאן כפי שהעזבנו כפרים ערביים שהתקוממו

R 1 3

Well-known member
אתה מנותק.
א. לא שמעת על הסטטוס קוו? ועל זה שהמדינה מממנת לומדי תורה?
ב. בינתיים מי שהעזיב זה הערבים אותנו ולא משטח אחד.
לסיכום כמו שאמרתי יש פה רוב יהודי מאמין שהולך וגודל ואם זה לא נוח לחילונים הם יצטרכו או לחזור בתשובה או לעזוב.
1. המדינה היא פיקציה - ישות דמיונית. הרוב קובע את המדיניות. מי זה ״אותנו״ - אין לי שום קשר אליך
2. זכותי בארץ נובעת מהעובדה שנולדתי כאן תרמתי את חובותי ויש לי אזרחות -
כך שמצפצף על כל ההבלים והבורות שלך.
3. אין מחנות פליטים של יהודים אלא של ערבים שגורשו כי התנגדו לישוב עברי שקנה את אדמותיו בכסף מלא.
4. לא ערבים גרשו את שבטי ישראל ויהודה ולגלויות אין שום זכות בארץ למעט הבחירה הנוסטלגית תרבותית
אותה ממשו ע״י חילוני גמור - בנימין זאב הרצל
5. התנ״ך הוא חתיכת נייר שכתבו משפחות המסורה - אין לו שום חזקה על קניית הארץ ע״י המתישבים
ערבים או יהודים למעט ערך ספרותי תרבותי שנוהגים לקרוא כפולקלור ולחוג חגים מטופשים שהביאו
למוות בקורונה בגלל התקהלות.

R 1 3

Well-known member
השאלה העיקרית פה אם נוח לך כחילוני לחיות בארץ ?
אם כן השאלה אם זה ימשיך להיות נוח כי עם הזמן תצטרכו אתה ושכמותך לממן יותר לומדי תורה ומקיימיה ואם כבר עכשיו לא אז כמו שאמרתי למה אתה לא עוזב?
אתה לומד תורה? הרי אתה פוסל בעצמך את שהותך כאן
אני כותב כאן כדי שלומדי תורה יצאו מהבועה .. לכן אני אשאר כאן להגן על המדינה מפני צוררים לומדי תורה
אם לא נוח לך לממן אותם אז השאלה מופנית כלפיך - אני כאן כדי להלחם אם לא הבנת ובמלחמה כמו במלחמה
לומדי התורה יצאו בשן ועין אם לא יהיה להם מקצוע בו בזמן שלי כן - עכשיו תזחל חזרה למאורה שלך
בין אם אתה לומד תורה או מעדיף לשלם להם על חשבונך - יצאת עילג.

R 1 3

Well-known member
א. אני לומד תורה ותומך בלומדי תורה ורוצה לראות כמה שיותר לומדי תורה.
ב. מה להלחם מה אתה מתכוון לעשות לא הבנתי
ב. לעשות והרבה לחשוף את הציבור בבני ברק לרודנות של הרבנות ולהראות להם את העולם החופשי הנאור והיפה
מה שמנסים לחסום מפניהם בהגבלות - יפתח ויתן להם תוואי חדש להבנת מקומם ויכולתם ביקום האמיתי.

eקא זו או

Well-known member
ב. לעשות והרבה לחשוף את הציבור בבני ברק לרודנות של הרבנות ולהראות להם את העולם החופשי הנאור והיפה
מה שמנסים לחסום מפניהם בהגבלות - יפתח ויתן להם תוואי חדש להבנת מקומם ויכולתם ביקום האמיתי.
זו ההפסקה שלהם. מותר להם עכשיו להשתמש בנייד ה"כשר", כאן הוא אחד המקומות החביבים עליהם במיוחד. [ כנל מר אבו, למשל, ועוד כמה שהשכלתם הכללית היא מויקיפדיה].

1ספי11

Well-known member
השאלה העיקרית פה אם נוח לך כחילוני לחיות בארץ ?
אם כן השאלה אם זה ימשיך להיות נוח כי עם הזמן תצטרכו אתה ושכמותך לממן יותר לומדי תורה ומקיימיה ואם כבר עכשיו לא אז כמו שאמרתי למה אתה לא עוזב?
שאלה.
והיה שתקום קואליציה שתפריד את הדת מהמדינה ותוביל את מדינת ישראל למדינה ליברלית דמוקרטית,תעזוב את המדינה?

eקא זו או

Well-known member
אתה מנותק.
א. לא שמעת על הסטטוס קוו? ועל זה שהמדינה מממנת לומדי תורה?
ב. בינתיים מי שהעזיב זה הערבים אותנו ולא משטח אחד.
לסיכום כמו שאמרתי יש פה רוב יהודי מאמין שהולך וגודל ואם זה לא נוח לחילונים הם יצטרכו או לחזור בתשובה או לעזוב.
לצורך הענין הזה מומלץ לך לקרוא שתי דיסטופיות מבריקות, של שני סופרים שהלכו לעולמם:
עמוס קינן - בדרך לעין חרוד
בנימין תמוז - פונדקו של ירמיהו
נסה ותחליט אם זה מה שאתה ממש מעונין בו.

marabo

Well-known member
לצורך הענין הזה מומלץ לך לקרוא שתי דיסטופיות מבריקות, של שני סופרים שהלכו לעולמם:
עמוס קינן - בדרך לעין חרוד
בנימין תמוז - פונדקו של ירמיהו
נסה ותחליט אם זה מה שאתה ממש מעונין בו.
קודם תלמד אתה ש"ס ופוסקים

eקא זו או

Well-known member
קודם תלמד אתה ש"ס ופוסקים
לשם מה?
למדתי די והותר בלימודיי האקדמיים - גם ש"ס, גם פוסקים, גם קבלה, גם פיוטים. רב ההבלים שכתובים שם מענינים את חסרי המעש ומשמשים להם עילה לבטלנות טפילית מובהקת. הידע שהם "שומרים" עליו הוא כמו אספנות כפייתית, מבלי יכולת בסיסית לאוור מדי פעם, לזרוק לזבל שטויות.
אם היית טורח באמת, להגות בה יומם ולילה, להגות באופן ביקורתי, כמו התלמודיסטים, למשל, אני מניח שהרבה מהזבל המילולי וההלכתי היית זורק או מוכר המכירה פומבית.
אז אל תציע לי הבלים.
עד עתה הבורות שלך משחקת כנגדך כאן. ויקיפדיה לא מלמדת אותםך כלום, כי לא טרחת אפילו לשניה לחקור ולבדוק את המידע שאתה צורך לצורך דיונים כאן.

סתוונית333

Well-known member
לכל מי שאומר שהתנך זה המצאה וסיפורים למה שלא פשוט תעזבו את המדינה כי הרי לא תצליחו לשנות אותה ויש פה רוב יהודי מאמין

המדינה הוקמה ע"י אלה שברחו מהדת .
החזון שלהם היה לחיות במדינה ישראלית ,חופשיה מכבלי הדת .

marabo

Well-known member
המדינה הוקמה ע"י אלה שברחו מהדת .
החזון שלהם היה לחיות במדינה ישראלית ,חופשיה מכבלי הדת .
גם אם זה נכון (וזה לא נכון, במלחמת השיחרור נהרגו על הקמת המדינה דתיים וחילוניים)
זה כלל לא רלוונטי.
אין שום משמעות מי הקים אותה לפני 72 שנה. המדינה שיכת לאזרחיה והם יקבעו את אורחותיה.

למעלה