האם את בעד נישואין של יהודיות לנוכרים?

eקא זו או

Well-known member
לא נראה לי שהם מתווכחים עליהם בפורומים באינטרנט זה פשוט מראה שזה מציק לכם אז למה שלא תלכו למקום שתהיו רחוקים מכל ההווי הזה
מאיפה אתה יודע אם הם מתווכחים אם לאו?
סדרת לעצמך את העולם, אתה מוזמן לבלבל אותו מחדש, לא נורא.

R 1 3

Well-known member
יוצא לי לחשוב לפעמים אם אתם כופרים כי אתם נהנים מזה או כדי לעצבן את המאמינים ואז אני מבין שזה לא באמת משנה תגידו תחשבו ותעשו מה שבא לכם העולם ימשיך להתנהג לפי הסדר של אלהים ועל כל ההפקרות שלכם אתם תשלמו לפי הסדר שלו
אנחנו לא כופרים - להיפך מסברים בנועם את האמת. מי שרואה בנו כופרים הם הצוררים השחורים בתורת השקר שלהם.
את אלהים ברא האדם - על כך אין לך שום יכולת לערער - זה רשום ומוכח בכתובים.
יהווה היה אליל עץ כמו האשרה במקדש - יש אין סוףף ראיות הסטוריוניות וארכיאולוגיות לעידן האלילים
השאלה איזה אליל צודק יותר הבעל אלהי הכנענים ישו מוחמד או איזה רב ברלנד מעורער במעשיו.

סתוונית333

Well-known member
יוצא לי לחשוב לפעמים אם אתם כופרים כי אתם נהנים מזה או כדי לעצבן את המאמינים ואז אני מבין שזה לא באמת משנה תגידו תחשבו ותעשו מה שבא לכם העולם ימשיך להתנהג לפי הסדר של אלהים ועל כל ההפקרות שלכם אתם תשלמו לפי הסדר שלו

מי שמאמין ביצור דמיוני ובמעשיות הוא זה שכופר באמת.

סתוונית333

Well-known member
מצחיק שהגעתם לנושא הזה כי עם כל ה"חופש" שיש לחילוניים לא תמצאי ביניהם הרבה אנשים מאושרים ושמחים באמת בלי תרופות וסמים והתמכרויות ושלא לדבר על חלקם ביושבי בית הסוהר .. לעומת זאת אצל החרדים עם כל העוני והמגבלות יש אושר ושמחה אמיתיים עצומים לצד מוסר ומידות טובות בין אדם לחבירו.

קשקוש מקושקש
יש לא מעט חרדים ובעיקר חרדיות שנזקקות לטיפול נפשי ולוקחות כדורים נוגדי דיכאון .
והחבורה הפסיכית של הרבי נחמן מאוקראינה מסוממת באופן קבוע.

סתוונית333

Well-known member
אני מסתכל על אחוזים שום דבר לא מושלם בעולם הזה

יופי טופי,
מאחר שהחילונים הם הרוב במדינה אז ברור גם שמספר נפגעי הנפש גדול מזה של המגזר החרדי.
וחוצמזה, החרדים ברובם מתביישים לקבל עזרה נפשית מרופא והולכים להתייעץ עם הרב הסתום שלהם .

eקא זו או

Well-known member
מצחיק שהגעתם לנושא הזה כי עם כל ה"חופש" שיש לחילוניים לא תמצאי ביניהם הרבה אנשים מאושרים ושמחים באמת בלי תרופות וסמים והתמכרויות ושלא לדבר על חלקם ביושבי בית הסוהר .. לעומת זאת אצל החרדים עם כל העוני והמגבלות יש אושר ושמחה אמיתיים עצומים לצד מוסר ומידות טובות בין אדם לחבירו.
נו, הנה - שושנה חן של ידיעות אחרונות בשנות ה- 90 וראשית ה- 2000. מנסה לשווק לנו את האושר והשמחה המושלמים בהיכלות של חדר וחצי, 8 צאצאים ואבאמא.
לעומתם, החילונים שגרים בפנטהאוזים לוקחים סמים כדי להיות מאושרים.
מה שאתה לא מבין, ידידי הישיבע בוכער הוא שיצרת השוואה שלמה בין סמים לבין אלוהים שלך, והנה יצאנו אנו וסתוונית צודקים, שהרי אתה מאשר את הקביעה שלנו.

R 1 3

Well-known member
נו, הנה - שושנה חן של ידיעות אחרונות בשנות ה- 90 וראשית ה- 2000. מנסה לשווק לנו את האושר והשמחה המושלמים בהיכלות של חדר וחצי, 8 צאצאים ואבאמא.
לעומתם, החילונים שגרים בפנטהאוזים לוקחים סמים כדי להיות מאושרים.
מה שאתה לא מבין, ידידי הישיבע בוכער הוא שיצרת השוואה שלמה בין סמים לבין אלוהים שלך, והנה יצאנו אנו וסתוונית צודקים, שהרי אתה מאשר את הקביעה שלנו.
לא מבין מהיכן הסטיגמה של סמים.. רוב חוג מכרי חילונים ואין בהם אפילו מעשני סיגריות

סתוונית333

Well-known member
יש טרגדיות יותר גדולות מהשואה ביהדות אבל התשובה לזה היא פשוטה עם כל הצער כשעם ישראל לא מקיים את התורה כל הכוח אובד ועובר לגוים ולהיפך כשמקיימים את התורה הכוח עולה והגוים עובדים את עם ישראל הכל כתוב בתורה באופן מאוד פשוט ומובן אין הוקוס פוקוס וקיצורי דרך ומתנות חינם

בגלות , היהודים נרדפו ע"י עמים אחרים כי:
1.הם בחרו לחיות בקהילות מפוזרות ברחבי העולם ולא כעם וללא כל שייכות לארץ משלהם.
2. הם העדיפו להתבדל בהפגנתיות .
3. הגזענות של היהודים כלפי דתות אחרות והרגשת העליונות כלפי עמים אחרים גרמו לאנטי נגדם והביאו לפרעות ובסופו של דבר לשואה שבה נרצחו 6 מליון יהודים.
4. הקמת המדינה הייתה ע"י חבורה של חלוצים שמאסו בדת ורצו להשתייך לעם שחי במדינה משלו וח י ל ו נ י ת !

R 1 3

Well-known member
יש טרגדיות יותר גדולות מהשואה ביהדות אבל התשובה לזה היא פשוטה עם כל הצער כשעם ישראל לא מקיים את התורה כל הכוח אובד ועובר לגוים ולהיפך כשמקיימים את התורה הכוח עולה והגוים עובדים את עם ישראל הכל כתוב בתורה באופן מאוד פשוט ומובן אין הוקוס פוקוס וקיצורי דרך ומתנות חינם
אתה הטרגדיה - בהאשמה של הקורבנות שהיו הרבה יותר דתיים ואדוקים ממה שאתה היום - ההסתה שלך
נגד קורבנות השואה מזכה את הרוצחים הנאצים כאילו היו שליחיו של אותו האל - הוא שכתבתי על כך לא נסלח לכם
בזוי הנספים הוא לא הכחשת השואה אלא הצדקה שלה - כמה מזעזע שלא מעיפים אותך מהמדינה ומהאפשרות
לשקר על זכרם של סבותיהם של הרבה מהגולשים כאן שהיו צדיקים גמורים ומאמינים - הרי אתה מפלצת לא אדם
ואלהיך שמסוגל לרצוח 6 מליון גרוע מהנאצים צריך להכחיד את שמו מהעולם. אתה מבזה את משפחותינו
הסיבה שאתה קיים היא מטוב לב וסלחנות אך צריך לנהל מאבק נגד ההשמצה הזאת כי מדובר בדם שאתה מתיר
אתה מתיר רצח יהודים באשר הם כי הם לא דתיים ? הרי חבריך הם פורעים לשם הפרעות. אתה פורע בזכר הנספים
חבריך פורעים ובירושלים מקללים את הישראלים שרי ממשלה ושוטרים בשם נאצים -
לא תשארו כאן - על דברתי נלחם בך עד זוב דם. ההפגנות יעברו מבלפור למוקד הרשע שלכם.

נערך לאחרונה ב:

אבח"י

Well-known member
ואיפה היה כשנרצחו 6 מליון? נתן להם הוראה לרצוח?
צר לי שאני מתערב בשיחה שלך עם בור ועם הארצות הזה "ערני11". כל תשובה שלך היא מה שנקרא ברשתות החברתיות - האכלת הטרול. הוא בכוונה כותב לך תשובות, שהוא יודע שירגיזו אותך, על מנת להמשיך ולשפוך ולפרוש כאן את דעותיו הרעילות .
לו אני אתה, הייתי מוחק את כל התגובות שכתבתי לו, וכך היה מתפתח מול עיני כולם הרמה המתועבת של דבריו.

R 1 3

Well-known member
צר לי שאני מתערב בשיחה שלך עם בור ועם הארצות הזה "ערני11". כל תשובה שלך היא מה שנקרא ברשתות החברתיות - האכלת הטרול. הוא בכוונה כותב לך תשובות, שהוא יודע שירגיזו אותך, על מנת להמשיך ולשפוך ולפרוש כאן את דעותיו הרעילות .
לו אני אתה, הייתי מוחק את כל התגובות שכתבתי לו, וכך היה מתפתח מול עיני כולם הרמה המתועבת של דבריו.
אתה טועה - הנבלות האלו שמשתמטים מכל חובה משתמטים מעימות עם אסון השואה מגמדים אותה
והופכים את הקורבנות לאשמים בכך שהפכו חילונים - על כך שלא מענישים אותם על ההכפשה הזאת
ועצם בזוי היהדות שיש עונש מוות על אי קיום מצוות לכאורה - הינו שיתוף פעולה עם עבריינים - הם קרימינליים !!
לא מדובר בעבריין מקלדת אלא בקוף אדם שממחזר את ההסתה שספג - מהתקציב שאתה משלם
למוסדות התורניים שלו - בגלל ההבלגה שלך - יצורים כמוהו לא ממצמצים להאשים דור שלם
של מליוני יהודים באובדן.. הם גם יסבירו שהיו צדיקים שנרצחו בשל עונש קולקטיבי..
אז המנטרה צריכה לחזור אליהם שהם צפויים לשלם על מחיר הזוועה הזאת ולצאת נגדם בגלוי
שכן הם רוצחים בפוטנציה - אם הם מאמינים שחילוני יכול להביא עליהם כליה כמו בשואה
אתה מבין - זו מחלת רוח שיש לעצור בכח ולא להבליג אחרת אתה נותן יד לפוגרום.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה טועה - הנבלות האלו שמשתמטים מכל חובה משתמטים מעימות עם אסון השואה מגמדים אותה
והופכים את הקורבנות לאשמים בכך שהפכו חילונים - על כך שלא מענישים אותם על ההכפשה הזאת
ועצם בזוי היהדות שיש עונש מוות על אי קיום מצוות לכאורה - הינו שיתוף פעולה עם עבריינים - הם קרימינליים !!
לא מדובר בעבריין מקלדת אלא בקוף אדם שממחזר את ההסתה שספג - מהתקציב שאתה משלם
למוסדות התורניים שלו - בגלל ההבלגה שלך - יצורים כמוהו לא ממצמצים להאשים דור שלם
של מליוני יהודים באובדן.. הם גם יסבירו שהיו צדיקים שנרצחו בשל עונש קולקטיבי..
אז המנטרה צריכה לחזור אליהם שהם צפויים לשלם על מחיר הזוועה הזאת ולצאת נגדם בגלוי
שכן הם רוצחים בפוטנציה - אם הם מאמינים שחילוני יכול להביא עליהם כליה כמו בשואה
אתה מבין - זו מחלת רוח שיש לעצור בכח ולא להבליג אחרת אתה נותן יד לפוגרום.
לא עקבתי אחרי הדיון. במקרה ובטעות (חתיכת טעות מבחינתי. ועוד לפני השינה!) נתקלתי בתגובתך האחרונה זו. אכן, היא מבטאת מחלה מאוד מאוד קשה. אמנם לא חדשה, אנטישמיות שגרתית וותיקה שכולנו מכירים היטב. אבל לא רק. מחלה הרבה יותר קשה מסתם אנטישמיות. כואב הלב שיש אנשים שזה מצבם. אין לי אלא להתפלל לרפואתך השלמה והמהירה. ולא, שום מילה כאן לא נכתבה בציניות (אם כי כאמור, מבלי לקרוא את כל הדיון שקדם לפוסט).

R 1 3

Well-known member
לא עקבתי אחרי הדיון. במקרה ובטעות (חתיכת טעות מבחינתי. ועוד לפני השינה!) נתקלתי בתגובתך האחרונה זו. אכן, היא מבטאת מחלה מאוד מאוד קשה. אמנם לא חדשה, אנטישמיות שגרתית וותיקה שכולנו מכירים היטב. אבל לא רק. מחלה הרבה יותר קשה מסתם אנטישמיות. כואב הלב שיש אנשים שזה מצבם. אין לי אלא להתפלל לרפואתך השלמה והמהירה. ולא, שום מילה כאן לא נכתבה בציניות (אם כי כאמור, מבלי לקרוא את כל הדיון שקדם לפוסט).
לא עקבת? מיהו היהודי שאני רודף כביכול? הרי אינו יהודי כלל אלא רודף ואתה שותף כמוהו לבזוי זכר השואה!
אין לך תשובה אז אתה מוזמן להתנדף מהדיון - כל עוד לא תאשימו את האליל שלכם ברצח המיליונים
ותגבו אותו במעשיו .. אינכם יהודים אלא עובדי אלילים. האמת הזאת תביא סוף לבלוף שנקרא חרדים.
אתה אולי לא חרד אז הלילה יהיו לך כבר חלומות ביעותים על העונש שתקבל בגללי המחלל את מצוותיך מהאליל..

Harrington

Well-known member
מנהל
לא עקבת? מיהו היהודי שאני רודף כביכול? הרי אינו יהודי כלל אלא רודף ואתה שותף כמוהו לבזוי זכר השואה!
אין לך תשובה אז אתה מוזמן להתנדף מהדיון - כל עוד לא תאשימו את האליל שלכם ברצח המיליונים
ותגבו אותו במעשיו .. אינכם יהודים אלא עובדי אלילים. האמת הזאת תביא סוף לבלוף שנקרא חרדים.
אתה אולי לא חרד אז הלילה יהיו לך כבר חלומות ביעותים על העונש שתקבל בגללי המחלל את מצוותיך מהאליל..
לא, לא עקבתי. זה כנראה לא כל כך מעניין. אני מודה לך על הזמנתך שאתנדף. אשקול לעשות זאת בשלב כזה או אחר. אם אספיק, אעדכנך מראש. לא הבנתי מדבריך מיהו בדיוק האליל שלי, אבל העיקר הכוונה אני מניח.
אם אני לא יהודי? אני דווקא די משוכנע שאני כן :). לא מכיר שאני עובד אלילים כלשהם, אבל אשמח ללמוד על מה כבודו (מילה לא כל כך מתאימה למי שמתבטא כמוך, אבל חונכתי לכבד גם אנשים כאלה) חושב שהוא מדבר.
האמת הזאת? לא מצאתי אמת מיוחדת בדברים שקראתי מפיך עד כה. סופם של החרדים? הממ... לא נראה לי כל כך, אבל אם זה חשוב לך, המשך לחלום על זה.
עונשים שאקבל בגלל חילול מצוות? לא יודע בדיוק מה זה חילול מצוות. אתה מתכוון אולי לאי-קיומן או עבירה עליהן? אכן, חוששני שאני צפוי ללא מעט עונשים עקב כך. מקווה שיימחל לי. גם בזה אם זה כל כך חשוב לך, אשמח לעדכנך.

אבח"י

Well-known member
עזוב, פסיכוזה תרבותית-חברתית שהטיפול בה הוא בדרכים ממש לא שגרתיות, כמו שמטפלים במכורים לסמים או לסקס או לאוכל תעשייתי. הרינגטון אגב בחור רציונלי, וזהיר, לכן כתב שלא קרא את הדיון, כך שיוצא שהוא מגיב "מחוץ להקשר", והוא יוצא "נקי" "צח" ו"טהור", מאלה שיושבים תמיד על הגדר, ולא מצליחים באמת לומר דבר בעל משמעות ממשית, כמו למשל: לאשר את טענת האשמת הקורבן ברציחתו. [ השואה, למשל. אשה באינוסהּ ושאר מריעין בישין].

למעלה