האם ההית מסכימה לבעלך....?

האם ההית מסכימה לבעלך....?

בנות בלי הרבה קישקושים
בעלך היקר מציב בפנייך עובדה, לא שואל אותך בכלל שהוא נוסע/טס עם חברים שלו רווקים ( בלעדייך כמובן!)(אם את רוצה להצטרף זה איסור חמור!!!!!!!!
וכמובן שזה על דרך קבע כמה פעמים בשנה.
והחברים שלו זכו בפרס החברים הגרועים של השנה!!!! הכוונה שהם נוסעים בשביל להביא בנות לחדר וכיוצא בזה
בקיצור... ההית מסכימה?
ו.. כאשר שאת לא מסכימה והוא שם עלייך פס האם זו סיבה מוצדקת לגירושין..? ( מה שאני חושבת מוצדק מאוד, רוצה לשמוע דעות נוספות בעניין... תודה.
אגב נשואים 7 חודשים.

אולי תשבתי כשהוא איתך?

שביתה איטלקית דהיינו (ללא מגע מיני כדי לקבל מה שאת רוצה).
נשמע שאת חיה בעולם של "כל הגברים הם....", אז בלי הרבה קשקושים... תתגרשי.
&nbsp
את רוצה למצוא הצדקה לעמדתך על מצב שהצגת אותו בצורה שטוחה וצרה מדי.
נדמה שאו שאת צודקת לחלוטין ובחרת במודע ומרצון להתחתן עם איזה ז'וזו עם חברים שמחפשים שבדיות. או ששניכם לא בוגרים בהשוואה למצב שהגעתם אליו (נשואים זו לזה, ולא מוצאים את מקומכם החדש). שנה טובה עם הרבה "אני צודקת עם גיבוי" כי זה מה שחשוב בחיים.

michal@gal

Active member
מנהל
מה היה לפני שהתחתנתם?

אם הם נוסעים כמה פעמים בשנה בטח כבר נסע איתם לנסיעה כזו בחודשים שלפני החתונה.
אז הוא שאל אותך?

אם בן זוגי היה מוכן לעשות כזה דבר..

כנראה שמלכתחילה לא היינו הופכים לזוג.
&nbsp
הייתי מסכימה שהוא ינהג כך רק אם הוא מוכן שגם אני אנהג כך... ואז נראה אם הוא עוד רוצה

זהו מקרה קלאסי

זהו מקרה קלאסי שבו את צריכה לקבוע לאותם תאריכים עם איזו חברה, או לבד... ולהשאיר במחשב מסכים פתוחים של אתרים מלאים בחתיכים שאפשר להשיג במקום אליו את נוסעת...

&nbsp
וברצינות... זה לא עניין הנסיעה או לא. זה עניין הצפצוף. אני לא הייתי נשאר עם מישהי שמצפצפת עלי בשום תחום. למעשה אם שואלים אותי מהם התנאים שלי לבת זוג, זה התנאי היחידי - שלא תצפצף עלי.

אצלנו :

לא טסים עם חברים רווקים שמחפשים להביא בנות \בנים.
בעלי לא טס
אני לא טסה,למרות שחברות שלי ילדות טובות
בסדרהעדיפות קודם כל לטוס ולמצות יחד
אולי 60 משהו ישתנה,בנתיים זה לא נוח לשנינו...
אם אין לכם ילדים הייתי חושבת על גירושין כי הוא לא מתחשב בך...והוא עלול לא להתחשב בעוד נושאים

למעלה