האם היא תגיע לארץ?

Esther 4ever

New member
האם היא תגיע לארץ?

היו שמועות לאחרונה שהיא תגיע לארץ... מישהוא יודע על זה משהוא? אגב היא עשתה 3 קאברים למדונה. כמו תפילה, חיה כדח לספר ועוד שיר שאני לא זוכר. וזה היה מזעזע. מדונה שרה הרבה יותר טוב ממנה את השירים שלה.

Ice machinE

New member
בינתיים זה עדיין בגדר שמועות לצערי

אני יודע שיש לה כמה הופעות בניו יורק באוגוסט אבל, כאמור, לא ידוע אם היא אכן תגיע לארץ או לא.

Esther 4ever

New member
לא קשור אבל..

אני ראיתי את מדונה 3 פעמים בספטמבר 2004 בהופעות בפריס. היא עושה את הבלתי יאומן. איך שהיא שרה ואיך שרוקדת. בלתי יאמן. רק חבל שהמופע הזה לא הגיע לארץ בסופו של דבר... אבל לא משנה כי היא תגיע להופעות בארת בקיץ 2006. אם יהיה לכם מידע על ההופעה של טורי בארץ אז תאמרו את זה בפורום מיד

PreciousThings

New member
אני דווקא אהבתי את Like a prayer

אני לא חושבת שהוא עולה על השיר המקורי, אבל הגרסה של טורי מקסימה בעיניי. גם אני שמעתי את השמועות האלו, אבל לאחרונה קראתי שהיא בוודאות לא מגיעה לארץ. לא אכפת לי כל כך, אני טסה בספטמבר לארצות הברית ותשעים אחוז אני הולכת להופעה שלה

shiray

New member
מה?!?! איפה קראת שבוודאות היא

לא באה??? אני רק שמעתי שאולי היא תבוא ומאז לא שמעתי כלום בנושא. גם חיפשתי באתרים אחרים שלה וראיתי שיש לה כבר הופעות שנקבעו ביולי-אוגוסט, אבל רק עד אמצע אוגוסט וההמשך עוד לא ידוע...

Ice machinE

New member
בינתיים תאריכי ההופעות שלה בארה"ב הם

נא לשים שהתאריכים בם ב"אמריקאית" לכן יש להפוך את היום והחודש
Summer of Sin Tour Dates 08/08/05 Atlanta, GA Chastain Park Amphitheatre 08/10/05 West Palm Beach, FL Sound Advice Amphitheatre 08/13/05 Cary, NC Regency Park Amphitheatre 08/14/05 Portsmouth, VA Pavilion at Harbor Center 08/17/05 Wantagh, NY Jones Beach Theatre 08/19/05 Holmdel, NJ PNC Bank Arts Center 08/21/05 Boston, MA BofA Pavilion 08/23/05 Saratoga Springs, NY Saratoga Performing Arts Center 08/26/05 Montreal, QC Bell Centre 08/28/05 Rochester Hills, MI Meadow Brook 09/05/05 Morrison, CO Red Rocks Amphitheatre 09/08/05 Woodinville, WA Chateau Ste. Michelle​

Ice machinE

New member
ביום שני אני אטלפן לאמרגן שלה ואשאל

אני מקווה שיהיה אפשר לדבר איתו או עם מישהו שיוכל לענות לי בוודאות.

למעלה