האם הצעת החוק החדשה תעבור בכנסת?

האם הצעת החוק החדשה תעבור בכנסת?

הממשלה אישרה את הצעת החוק להתיר פונדקאות לחד מיניים ובודדות ויחד עם זאת תגביל את הזוגות ההטרוסקסואלים
זוג עם שני ילדים לא יוכל לעשות יותר תהליך פונדקאת בישראל , הסכם התקשרות עם פונדקאית לא יכלול יותר משלוש נסיונות ועוד שינויים שחלקם מטיבים עם אוכלוסיה מסוימת וחלקם פוגעים באוכלוסיה אחרת
ההצעה חייבת לעבור קודם את אישור הכנסת האם תעבור במתכונתה? האם הדתיים לא יתנגדו? האם השינוי לא יגרום לזוגות לבחור בתוכניות בחו"ל?

galit513

New member
חג שמח יקירותי

לדעתי זוגות (גבר ואישה) יעשו פחות בארץ, פשוט הסחבת הן במציאת פונדקאית והן הביוקרטיה של הוועדה והמחיר הגבוה תבריח אותם לחו"ל
ובארץ יעשו בודדות והומואים שלהם אין ברירה אחרת, אז מה ההגיון "עוזרים" לנו לצאתץ החוצה כדי להכניס אחרים פנימה?!

אצילונת

New member
עכשיו אני בלחץ

שלום
עברתי פונדקאות לפני חצי שנה דרך משרדכם
ויש לי המון מחמאות...
אני בהלם עכשיו שאת אומרת שלא תינתן פונדקאות שניה למי שיש 2 ילדים.
הפונדקאית שלי עכשיו בהריון עם תאומים
אני כבר בונה על תהליך נוסף עוד שנתיים, יש לי עוברים קפואים
לא יאשרו לי??

dorinpat

New member
איזה טפשות של המדינה

היא פוגעת בנו כדי לאשר להומואים נו באמת.......מי אומר ששני ילדים זה מספיק הם קובעים ככה
באיזו זכות?????

לצערי זה נכון ומאוד מקומם

היה זוג שלנו שליווינו במשך מספר שנים שניהל את המאבק מול הוועדה והגיע עד בג"צ כדי שיאשרו לו לעבור תהליך פונדקאות
ובסופו של דבר זכה ופתח את הדרך לזוגות רבים אחריו שהפכו למשפחות לשלושה וארבעה ילדים.
אני זוכרת שהוא הגיע לוועדה ואמר" אני מזרחי פריטמיטיבי ולא מספיק לי שני ילדים"
האם לדעתכן יש מקום לערער? ואם כן נשמח עם זוגות לשניים או בדרך ישלחו לנו אימיילים שנרכז את כולם ואולי נציע כתבה בנושא כי רק הרבה רעש יכול אולי לתרום

galit513

New member
צריך לערער זה בטוח אבל אפשר גם בחו"ל

לעבור את התהליך.

למעלה