האם זה יכול להיות הגיוני ? ? ? ?

האם זה יכול להיות הגיוני ? ? ? ?

ברכת שלום לכל קוראים הודעה זאת למזלי קבלתי הארה בנושא נר נשמה ולמה הוא נקרא נר נשמה. הנר דומה בשתי טיפות מים לאדם בגלל זה הוא קיבל את המושג נר נשמה. לנר יש גוף = לאדם יש גוף - הגוף של הנר מוצק אבל גם נוזלי גם האדם. הנר בנוי מ-90% נוזל = גם האדם בנוי מ-90% נוזל. כאשר לנר נגמר הנוזל הוא מת = גם האדם מת כאשר נגמר לו הנוזל. לנר יש להבה שדולקת אצלו = לאדם יש נשמה שדולקת אצלו. הלהבה של הנר צריכה לקבל חמצן כדי להמשיך לדלוק = גם האדם צריך חמצן בשביל לחיות הדרך של הנר זה הפתיל שלו = הדרך של האדם זה דרך החיים שלו, שאדם מסיים את דרכו בחיים הוא מת = גם שהפתיל של הנר נכבה הוא מת אשמח לקבל ממכם פדבקים, הערות, תלונות וכל מה שיש לכם לומר באהבה אין סופית לכולכם הצעיר הנצחי

אני זוכרת שסבתא שלי תמיד אמרה,

שנשמת אדם היא כמו נר. ולמה? כי לקראת סוף שלהבת הנר,ז"א שניה לפני שהנר מתכבה,השלהבת הופכת לגבוהה וגדולה יותר ואז מיד מתכבה. כך היא נשמת האדם- לפני שהיא עוזבת את הגוף,היא מוארת וגדולה,(לאנשים שנמצאים לפני המוות יש מראה פנים מיוחד ) ואז מיד עוזבת את הגוף. וזה כתוב במקורות היהדות,רק שאני לא זוכרת מאיפה. אבל ישר כוח על החשיבה העמוקה.. שנזכה להאיר .

למעלה