האם חוק שאוסר על גברים לצרוך זנות ניתן לאכיפה?

קלייטון.ש

Well-known member
אתה לא מצליח להסביר שאלות פשוטות ששאלתי כאן.
אז לא הבנת.
לא נורא, לא כולם מבינים בפעם הראשונה שמסבירים להם.
אני ממליץ לך לשוב ולקרוא את ההסבר שלי למעלה.
קח לך כמה זמן שאתה רוצה.
כשתבין את מטרת החוק ותבין שהוא לא יוצר מצב חדש שלא היה קודם, תחזור ונמשיך בדיון.

רוב הזמן נח

Well-known member
אז לא הבנת.
קח לך כמה זמן שאתה רוצה.
כשתבין את מטרת החוק ותבין שהוא לא יוצר מצב חדש שלא היה קודם, תחזור ונמשיך בדיון.
הוא יוצר מצב מגוחך שלא בטוח שיעבור בגץ אם נשים שעוסקות בתחום ורוצות להמשיך לעסוק בו, יפנו אליו. כי יש כאן מצב שאישה מרצונה רוצה לעסוק במשהו והמדינה מתיחסת ללקוחות שלה כעבריינים. אני מבין שיש בתחום הרבה כפיה של כאלה שלא רוצות להיות בו, אבל זה לא אומר שבגלל זה צריך לפגוע בכאלה שכן רוצות להיות בו.

קלייטון.ש

Well-known member
הוא יוצר מצב מגוחך שלא בטוח שיעבור בגץ אם נשים שעוסקות בתחום ורוצות להמשיך לעסוק בו, יפנו אליו. כי יש כאן מצב שאישה מרצונה רוצה לעסוק במשהו והמדינה מתיחסת ללקוחות שלה כעבריינים. אני מבין שיש בתחום הרבה כפיה של כאלה שלא רוצות להיות בו, אבל זה לא אומר שבגלל זה צריך לפגוע בכאלה שכן רוצות להיות בו.
אין טעם שתעלה טענות נוספות כל עוד לא הבנת את הבסיס.

רוב הזמן נח

Well-known member
אז לא הבנת.
קח לך כמה זמן שאתה רוצה.
הסברתי למה זה מצב חדש ומגוחך. אז לא נורא, לא הבנת.

רוב הזמן נח

Well-known member
זו המטרה של החוק. שלא יהיו לקוחות.
לא הבנתי איך פתאום בגלל החוק לא יהיו לקוחות? הזנות הזולה תרד יותר למחשכים. מה שיגביר את הסיכון לנשים שעוסקות בזה. וזה בדיוק הפוך ממה שצריך. והזנות לעשירים תהיה בכל מיני מקומות שהמשטרה לא תוכל לדעת עליהם.

למעלה