האם ידידים יכולים להיות חברים?

Katy Cat

New member
האם ידידים יכולים להיות חברים?

מצד אחד, אפשר להגיד שאני (וחבר שלי) ההוכחה לכך שזה אפשרי. מצד שני, אני יודעת שהמון אנשים פוסלים את זה מראש. אפשר לדעת למה? למה זה כלכך "לא כדאי" או "לא טוב" ?

yellow cheese

New member
אני חושבת שכן.. ../images/Emo3.gif

אחרי הכל, הידיד הוא זה שמכיר אותך טוב, יודע מה את אוהבת, יודע מה המגרעות שלך, יודע מה מרגיז אותך, יודע מה מכעיס אותך.. ויש סיכויי טוב שהקשר יחזיק מעמד לזמן ארוך..
אבל........ (תמיד יש אבל) יש סיכויי שהידידות תיפגע כשהקשר ייגמר..
אבל אם הוא באמת שווה את זה-למה לא להסתכן?
((מזל קשת אופיינית שחולה על אתגרים שכמותי))

lee_1

New member
זה אפשרי אבל...

במידה והידידים האלו יפרדו אין סיכוי כמעט שהם יחזרו להיות ידידים כמו שהם היו לפניי הידידות

הדרומית

New member
*מסכימה עם שירלי*

הלוואי ולהפוך את הקשר מפסים של ידידות לפסים רומנטיים היה כזה קל. אני למשל, מאוהבת בטירוף בידיד הכי טוב שלי... פאקינג
הוא מעוניין, אבל יש כמה מכשולים, כמו הידידות הטובה שביננו. הידידות שעלולה להיהרס אם הרומנטיקה לא תלך על הצד הטוב שיותר.
מצד שני, החבר הראשון שלי (גל) היה ידיד שלי, ואז נהיינו חברים. היינו יחד שנה וחצי (ליתר דיוק שנה וחמישה חודשים), ונפרדנו. לא, הידידות לא נהרסה, להפך, היא התהדקה.. המשכנו לאהוב אחד את השנייה בתור בני אדם....

yellow cheese

New member
חח מוווכאל, אנחנו ראסמי כותבות דומה

עכשיו הסתכלתי..ו...טוב, זה גולש לפסים אישיים
אייסיקיו מייד

כי בדרך כלל...

זוגיות בגיל ההתבגרות לא נשארת לנצח...לצערי.... וכשידידים הופכים להיות חברים אז אחרי שהם נפרדים הם פשוט לא מדברים יותר אחד עם השני וכל הידידות שהייתה להם לפני נהרסת... בגלל זה הרבה מעדיפים לוותר על זה מראש...

אבל.....

זה לא בטוח שמפספסים משהו.... כי יכול להיות שהקשר לא טוב מלכתחילה וגם עדיף אולי לפספס כי אחרי שנפרדים כלום לא נשאר אותו דבר וזה בדוק

צודקת במאה אחוז....

במקרה שלי אפילו לא הגענו לרמה של חברים... היינו ידידים הכי טובים בעולם... היה מצב להיהפך לחברים... היינו כמעט שם... עד שהחלטתי שטוב - לא יצא מזה - מבחינת הידידות! היום אנחנו בקושי מדברים...
לא מומלץ! אבל מצד שני אם צד אחד רוצה להיהפך לחברים וצד שני לא - גם זה לדעתי יהרוס את הקשר... בקיצר בכל מקרה הכל חרא והכל יהיה דפוק! מזל שיש משרדי שידוכים...

אממ..משהו כזה.. ../images/Emo13.gif

השאלה כאן היא לא האם ידידים יכולים כי אין מי שיעצור אותם.. השאלה האם זה משתלם..את צריכה להתחשב שזה יכול לגרום למריבות אחרי הפרידה(טפו טפו..) או דבר כזה..אבל בכל אופן לדעתי..הגיוני ביותר שידידים יהיו חברים..ולא צריך להתחשב ב"מה יקרה אם.." אלה פשוט לזרום עם העניין..

עוד משהו קטן ../images/Emo13.gif

ועכשיו שאני מסתכל על זה.. סתכלי על החתימה שלי..היא יכולה לעזור..
לדעתי בכל אופן..ללכת על זה, לזרום עם העניין..

למעלה