האם יכול להיות דבר שכזה

ZBlaster

New member
האם יכול להיות דבר שכזה

אני עונד אבן רוזקוורץ. בזמן האחרון הרגשתי עייפות מסויימת, ואף היו מספר מריבות קטנות ביני לבין החברה שלי. האם יכול להיות שהאבן טעונה באנרגיות שליליות? טיהרתי אותה, אבל הייתי שמח לדעת מה עושים בכזה מצב לפעמים הבאות. ועוד שאלה - האם יש אבנים שיכולות לעזור בכאבי ברכיים וגב. ואם כן, כיצד אני יכול להשתמש בהם?! Z-Blaster

stoneage

New member
הרוזקוורץ שאתה עונד

אהלן. אני מקווה שחוץ ממה שאתה כותב, הלימודים בסדר. קשה לי לקשר את הרוז לעייפות ולגבי המריבות לרוב היא מקשרת. אבל ! כמו שהאפטייט שידועה כמורידה תאבון בעצם מאזנת (כך שמי שאוכל מעט מידי יחוש רעב עם ענידתה) כך גם הרוז. אולי היא גורמת לכם להוציא דברים ולפתור דברים ביניכם ואולי זה לא זה. כבר סיפרה לי פעם לקוחה שדווקא אחרי שהחלה ללכת עם הרוז, נפרדה מהחבר אבל, זה היה לטובה. היא חשה שהרוז "גרמה" לפרידה אבל בדיעבד זה היה הדבר הנכון לעשות. לברכיים - כלצית ירוק לגב - גארנט אדום. כדאי ללכת בכיס ולישון איתם ביד או מתחת לכר. יש אנשים שמדביקים גארנטים קטנים לגב (עם פלסטר).

ZBlaster

New member
אכן, האבן מסייעת בפתרון בעיות,

ואני צריך להגיד לה תודה על זה
אמרת שיש אנשים שקושרים על עצמם גארנטים אדומים. האם צריך לתלות אותם במקום הכואב, או מעל צ´אקרה מסויימת? אני יודע שמשתמשים באמטיסט בשביל להעביר כאבי ראש, שמים אותה על צ´אקרת העין השלישית... ומה לגבי אבן לכאבי גרון? האם מונסטון טובה לכאבי גרון? ועל זה צ´אקרה מניחים אותה? הלימודים מסתדרים, אני מקווה
Z-Blaster

stoneage

New member
הנחת האבנים

את הגארנט מדביקים בחלק התחתון של הגב בד"כ. לכאבי גרון, סודלייט אם קשור לשפעת - מוס אגת. כדאי לבחור אינטואטיבית בין האבנים הכחולות שכן לא תמיד אנו יודעים מה גורם לכאב הגרון...(לא רוצים לדבר...)

למעלה