האם יש אלבום המיטב של יהודה פוליקר ?

• פותח הנושא X112
  • פורסם בתאריך

X112

New member
האם יש אלבום המיטב של יהודה פוליקר ?

אם יש אלבום כזה מבקשת פרטים כמו מבקשת רשימת שירים עטיפה ועוד דברים......

willo1

New member
אהלן,

ליהודה יש אלבום המיטב כמובן- אלבום מעולה (לא יותר מזה של ההופעה בקיסריה) זו העטיפה
ופרטים תוכלי למצוא כאן

shmuel16

New member
המטב של פולקר - גם כאן ../images/Emo13.gif

http://mysam1.forums-free.com/topic-t15.html המיטב בשנת 2003 יצא לפוליקר אוסף כפול בסידרת "המיטב" המסכם שני עשורים של פעילות מוסיקלית. בין השירים, שרובם כבר הפכו לקלאסיקות מקומיות, נמצאים "חופשי זה לגמרי לבד", "פנים אל מול פנים", "עיניים שלי", "אפר ואבק", "פחות אבל כואב", "הצל ואני", "דברים שרציתי לומר", "איך קוראים לאהבה שלי", "ג´ינג´י", "אני רוצה גם", "נמס בגשם", "גג העולם" והביצוע של פוליקר ל"רומיאו". בנוסף נכללים באוסף בונוסים רבים. חופשי זה לגמרי לבד 1 משמרת לילה 2 עיניים שלי 3 בוקר יום ראשון 4 אלקו 5 כפיים 6 ירקדו הבחורים 7 חכי לי סלוניקי 8 אפר ואבק 9 שיר אחרי הגשם 10 חלון לים התיכון 11 כשתגדל 12 פחות אבל כואב 13 הצל ואני 14 פרח 15 זינגוואלה 16 אומסיטיס 17 טורנדו 18 זה הילד שבך 19 נמס בגשם 20 אני רוצה גם 21 לא יודע 22 דברים שרציתי לומר 23 משב רוח 24 יום שישי 25 פנים אל מול פנים 26 מאוחר אולי מוקדם 27 איך קוראים לאהבה שלי 28 ג´ינג´י 29 מים שקטים 30 רומיאו 31 שום דבר אינו בא 32 בקרוב 33 גג העולם

Elmer fudd28

New member
מה זה "המיטב"../images/Emo35.gif

זה פוליקר, כל מה שהוא מוציא זה מיטב

ilan70

New member
כתבה במוסף 7 לילות של ידיעות סוף שבוע האחרון

משהו קרא???? חילוקי הדעות המובאים שם אולי מסבירים את הבצורת בכתיבה. או שמא, כמו כל דבר בחיים כל שינוי מביא איתו סיכוי וסיכון. בואו נקווה לסיכוי ליצירה טובה מהאמן. אמן שבוע טוב.

למעלה