האם יש אתר עם "חוקי" האח הגדול

טלטוש

New member
האם יש אתר עם "חוקי" האח הגדול

יצא לי לראות קצת את התכנית חיפשתי באתר של קשת ולא מצאתי "תקנון" של האח הגדול, יש בתכנית כמה דברים שאני לא מבינה. לדוגמא המפתחות על הצואר - מה הם? מהו הבית של האח הגדול? משימות, מה נותנות לאנשים? מה זה בעצם האח הגדול, בקיצור אני צריכה מליון הסברים על חוקי המשחק. תודה

כמה תשובות

ה"מפתחות" על הצוואר הם המקורופונים שבזכותם את שומעת כל כל הנאמר. הבית של האח הגדול נמצא בנווה אילן ליד אולפני ערוץ 2 המשימות נותנות להם תמורה משתנה על פי החלטת האח הגדול. בדרך כלל זה משחק על גודל התקציב השבועי

wildcat6

New member
החוקים שהאח הגדול נועד לשגע אותם

הם מחוייבים ללכת כל הזמן עם הרמקולים עליהם זה חגורה והמפתח הוא חלק מזה אסור להם לעשות אסטרטגיות בניהם את מי להעיף כך כל אחד בוחר בעצמו את מי הוא בוחר להעיף חלק מזה הסיבה שאסור להם לדבר בשפות זרות כמו צרתית משימות נותנות להם פרסים כמו יותר כסף בתקציב האח הגדול זה מישהו שמדבר איתם דרך רמקול ונותן להם משימות או בכלל אומר להם מה לעשות ופעם בשבוע הם ניכנסים לחדר ושם הם אומרים את מי לדעתם להדיח חוץ מזה הם יוכלים כל הזמן להכנס לחדר הזה ולהגיד את אשר על ליבם כמו שאתה שם לב אין להם שעונים על היד או בכלל והם מנחשים את השעה לפי צילצולי בית הספר הקרוב כמו כן אין להם טלפונים טלויזיה או מחשב

טלטוש

New member
תודה על העזרה

בנווה אילן אין בית ספר. בית הספר הכי קרוב נמצא במעלה החמישה / קרית ענבים וגם הוא לא נפתח השנה עקב שריפה. יכול להיות שהם שומעים את צלצולי הכנסיות מאבו גוש? היום במקרה אני בשעור שחיה של הבת שלי בנווה אילן, נראה לי שאני אלך לחפש את הבית ומאיפה מגיעים הצלצולים. מעניין אותי אם מצלמים את זה בתוך האולפנים של גולן גלובוס או שזה בית שלא קשור.

wildcat6

New member
יש גם חוקים למשימות כמו משימת השינה

בה יש הרבה חוקים בו במשך 48 הזמן צריך כולם לישון 4 שעות אסור להתקלח בעמידה או להתגלח עם סכין - כדי לא לסכן אסור להתחבא מאחורי משקפי שמש עכשיו למשל צריכים לצפות במספרי סיפורים משעמם רצח וגם לענות על שאלות

יNOT

New member
תופעה מסקרנת

לא קשור לשאלה ובכל זאת, שמתי לב שרק לך בכל הפורום (לפחות מהרוב שבדקתי ) יש את הכרטיס זיהוי הישן של תפוז בלי "עולמות", שלא כמו אצל רובינו, האם את מישהיא מיוחדת? או שפסחו עלייך במקרה?

יNOT

New member
טעות שלי זה עודכן, כנראה באג רגעי בתפוז

מנהל הפורום אתה מוזמן למחוק את שני ההודעות האלה שלי.

טלטוש

New member
מחקתי את כל העולמות שלי

פשוט הגדרתי את הכרטיס כך שלא יותר מדי פרטים אישיים שלי יחשפו

LANIT1

New member
תשובות לטלטוש

1 המפתח על הצוואר הוא בעצם המכשיר שדרכו אנחנו שומעים אותם מדברים. המחובר למכשיר עם החגורה השחורה זה לא מפתח לדלת או משהו כזה. 2 הבית של האח הגדול נראה כמו באזור תעשיה שבנו בתוכו את הבית של האח הגדול כולל המקום לצלמים וכל המעברים ומשרדים וכדומה. ליד הבית של האח הגדול האולפן וכל מה שרואים בשידורים הישירים 3.המשימות נותנות להם אתגרים ופרסים ולהפיג את השיעמום שיעבירו את הימים ביותר עיניין והרעיון השיווקי של העניין להראות בתוכניות בערוץ 2 4. האח הגדול הוא השם של התוכנית

יוליקה

Member
מנהל
פספסתי - מישהו יכול להסביר לי

מה עומד מאחורי ה"תלבושת אחידה" של מכנסי פיג'מה עם גופית סבא??? למה כולם לבושים כך??

MineraL

New member
אתר אין אבל יש חוקים

Big Brother rules include: * There is no contact with the outside world. * Housemates are filmed 24 hours a day and must wear personal microphones at all times. * The Diary Room is the only place in the house where Big Brother will interact with housemates individually. * Visits to the Diary Room are compulsory. * Nominations are compulsory. * Housemates must give frank and honest reasons for nominations. * It is not permitted to discuss nominations or to try to influence anyone else's nominations. * Eviction is decided by public vote. * All tasks and challenges are compulsory. * Housemates must not act violently towards any other housemate. * Housemates must get up when they hear the alarm. * Housemates are free to leave the house at any time. * If a housemate breaks the rules they may be asked to leave the house. * Big Brother reserves the right to change the rules at any time.​

טלטוש

New member
אבל, אבל, אבל, הם כל הזמן דנים בהדחות

וכבר יצרו קבוצות וקשרים ולחץ הדדי. כמו שאני רואה ושומעת את זה בטלויזיה, גם המפיקים רואים את זה לא?

למעלה