האם יש דרך להשתמש בווטסאפ WEB לגיבוי נתונים?

trilliane

Well-known member
מנהל
הסלולרי טבע והמסך מת, אבל הטלפון עצמו חי (כנראה) כי יש לי גישה לווטסאפ בדפדפן.
בעבר זכרתי ששמרתי כך לוג של צ'טים (לקובץ במחשב) אבל הפעם לא מצאתי דרך... אולי זה התאפשר רק דרך גרסת שולחן עבודה? :unsure:
חוץ מלנסות לסמן את כל ההודעות (סיזיפי ולא ממש ישים) כדי להעתיק ולהדביק, יש דרך יעילה לעשות זאת?
יש דרך יעילה לשמור כך מספרי טלפון של אנשי קשר? (לא כולם מגובים...)

arseny92

Well-known member
מנהל
בעבר זכרתי ששמרתי כך לוג של צ'טים (לקובץ במחשב) אבל הפעם לא מצאתי דרך... אולי זה התאפשר רק דרך גרסת שולחן עבודה? :unsure:
חוץ מלנסות לסמן את כל ההודעות (סיזיפי ולא ממש ישים) כדי להעתיק ולהדביק, יש דרך יעילה לעשות זאת?
לייצא לקובץ או לגוגל דיסק/טלגרם/כל דבר אחר ניתן רק על הטלפון עצמו... Desktop/Web רק באופן המייגע אשר תיארת
מספרי טלפון בפרטי השיחה בפרופילים, גם מייגע כי אחד אחד

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
נסה משהו ..להוריד תוכנת גיבוי של היצרן ( או אחרת מעולם לא ניסיתי אבל ישנן כאלה ) ...היא אמורה לזהות את הפון ואם הוא באמת פועל אתה עושה גיבוי..כל המספרים ההודעות וכו'...וישמרו לך לפון הבא...אתה משחזר גיבוי פשוט...יש סיכוי שזה יעבוד טוב...

לנסות להציל את הפון אולי אפשר, לשים אותו בקופסא עם שני קילו אורז לשבועיים לפחות..יש מצב שייספגו כל המים אם לא תהיה קורוזיה ( ולא סביר אם אתה עושה את זה בסמיכות ככל הניתן , זו בעיקר דרך של טכנאים מעצבנים להמנע מאחריות שלהם...) ...זה עשוי להשיב את המסך לחיים...

arseny92

Well-known member
מנהל
נסה משהו ..להוריד תוכנת גיבוי של היצרן ( או אחרת מעולם לא ניסיתי אבל ישנן כאלה ) ...היא אמורה לזהות את הפון ואם הוא באמת פועל אתה עושה גיבוי..כל המספרים ההודעות וכו'...וישמרו לך לפון הבא...אתה משחזר גיבוי פשוט...יש סיכוי שזה יעבוד טוב...

לנסות להציל את הפון אולי אפשר, לשים אותו בקופסא עם שני קילו אורז לשבועיים לפחות..יש מצב שייספגו כל המים אם לא תהיה קורוזיה ( ולא סביר אם אתה עושה את זה בסמיכות ככל הניתן , זו בעיקר דרך של טכנאים מעצבנים להמנע מאחריות שלהם...) ...זה עשוי להשיב את המסך לחיים...
מאוד תלוי, מאחר ומרבית תוכנות גיבוי של יצרנים דורשים לאתחל את הטלפון במצב טכנאים מיוחד כלשהו, אך אם המסך לא פועל לא ברור אם הטלפון אתחל לשם, כי אם לא, התוכנות בד"כ מאפשרות רק איפוס מלא על ידי כתיבת קושחא מחדש
שלא לדבר על היתכנות דרישה להחליף את מצב חיבור ה-USB מטעינה/PTP/העברת קבצים אל מצב של שימוש ביישום יצרן, ואם לא רואים את המסך זו בעיה

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
מאוד תלוי, מאחר ומרבית תוכנות גיבוי של יצרנים דורשים לאתחל את הטלפון במצב טכנאים מיוחד כלשהו, אך אם המסך לא פועל לא ברור אם הטלפון אתחל לשם, כי אם לא, התוכנות בד"כ מאפשרות רק איפוס מלא על ידי כתיבת קושחא מחדש
שלא לדבר על היתכנות דרישה להחליף את מצב חיבור ה-USB מטעינה/PTP/העברת קבצים אל מצב של שימוש ביישום יצרן, ואם לא רואים את המסך זו בעיה
יש מצב שאפשר..גם אם מנחשים בעצם איפה המקש בפון זה בדרך כלל למטה ימין או שמאל כמה נסיונות ויש מצב...איתחול במצב טכנאים? לא ראיתי בכמה וכמה וכמה סלולאריים גם מחברות שונות שיומי סמסונג ל ג'י ועוד..שגיביתי והעברתי לאנשים..בכלל נניח בסמסונג התוכנה קלה נוחה בלי איתחול בלי כלום..מהפון היא מזוהה...מקסימום אישור במסך הפון שאפשר להגיע עליו על בלייינד לדעתי...
בפון שלי בדקתי כעת אכן אפילו בלי לגעת בסלולארי ( SAMSUNG S20 FE ) אנדרואיד 10 התוכנה זיהתה ומגבה כעת....יש סיכוי טוב אם ככה לגבות באופן זה..

trilliane

Well-known member
מנהל
עברתי היום במעבדה ואמרו לי שאם המסך לא עובד אין מה לעשות.
מוזר לי שאין שום מעקפים לזה...

trilliane

Well-known member
מנהל

2 ק"ג אורז לשבועיים באמת יכולים לעזור?
אני קצת אוכלת את הלב שאתמול אחרי הטביעה המסך עוד איכשהו עבד לשעה, אבל במקום לנסות לגבות קצת יותר ניסיתי לייבש את הטלפון...
הוא היה בלילה באורז, כרגע הוא לא.
הטלפון עצמו "חי" (אפילו מקבל שיחות, בדקנו) אבל המסך מת לגמרי.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
2 ק"ג אורז לשבועיים באמת יכולים לעזור?
אני קצת אוכלת את הלב שאתמול אחרי הטביעה המסך עוד איכשהו עבד לשעה, אבל במקום לנסות לגבות קצת יותר ניסיתי לייבש את הטלפון...
הוא היה בלילה באורז, כרגע הוא לא.
הטלפון עצמו "חי" (אפילו מקבל שיחות, בדקנו) אבל המסך מת לגמרי.
שווה לנסות בכל מקרה....אולי המסך מת אולי לא..אם לא תנסה לא תדע.....תראה ממילא תצטרך אפילו זמני פון אחר...לראות את במסך להתקשר ממנו וכו'...אז לנסות לא יזיק

frankthe2

Active member
אני במקומך הייתי מנסה לחבר את הפלאפון למסך מחשב, היו לא מעט שרשורים בנושא בפורום הזה או בפורום חומרה תוכנה. לאחר חיבור הפלאפון למסך מחשב מתקין תוכנת שליטה למשל teamviewer ואז אתה שולט בפלאפון שלך ומבצע גיבויים.

arseny92

Well-known member
מנהל
אני במקומך הייתי מנסה לחבר את הפלאפון למסך מחשב, היו לא מעט שרשורים בנושא בפורום הזה או בפורום חומרה תוכנה. לאחר חיבור הפלאפון למסך מחשב מתקין תוכנת שליטה למשל teamviewer ואז אתה שולט בפלאפון שלך ומבצע גיבויים.
הקטע שבשביל לחבר התקן חיצוני כלשהו יש לאשר הודעה במסך או לשנות הגדרה בהגדרות אשר לא רואים

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
יצאה כתבה במקרה על המצב שלך אם תחליט להחליף מסך..אני מביא, מצד שני בעלויות שיש ותלוי איזה מכשיר יש לך שמדברים פה עליו לפעמים שווה להחליף פשוט לחדש ..

למעלה