האם כדאי לקחת פטור מפיזיולוגיה ב'?

Shichman

New member
האם כדאי לקחת פטור מפיזיולוגיה ב'?

שלום, אני מתחיל לימודי הסבה לרוקחות. העניין של הפטורים שאקבל לא סגור עדיין, אבל לגבי מספר פטורים אני כבר יודע. בתחום הפיזיולוגיה נתנו לי פטור חלקי מפיזיולוגיה ב' - אצטרך ללמוד את מע' העצבים המרכזית ולא נתנו פטור מפיזיולוגיה א'. ייתכן שאני אקבל קצת יותר פטורים ממה שמותר (לא בטוח, אך מאוד מקווה...), ואז אצטרך לבחור. חשבתי אולי לא כדאי לקחת פטור מפיזיולוגיה ב' - בכל מקרה אצטרך ללמוד חלק גדול ממנו, אז אולי כבר שווה לא "לבזבז" את נקודות הפטור עליו? האם זה קורס קשה? האם החומר שאני פטור ממנו (הכל למעט מע' עצבים מרכזית) הוא קשה? מה הממוצע של הקורס? סתם מתוך סקרנות - האם קורס פיזיולוגיה א' הוא קשה? מה הממוצע? לגבי סמינריון - האם זה קורס קשה? ברוקחות זה שווה 4 נ"ז, אבל ממה שאני רגיל סמינריון זה בד"כ לא משהו נורא קשה וגם הציונים גבוהים. האם המצב דומה גם בבי"ס לרוקחות? האם כדאי לקחת את הפטור (אם אצטרך לבחור)? המון תודה על העזרה

nadya285

New member
ממוצע בקורס פיזיולוגיה א'

היה השנה 69.05 כל השאר אין לי מושג כי אני סיימתי שנה א' קושי הקורס הוא דבר מאוד יחסי הייתי אומרת שזה לא קורס קליל במיוחד אבל אפשר להסתדר איתו בכל אופן המון בהצלחה :)

guyavhuji

New member
קורס בהחלט אפשרי.

מאד מעניין, לא רצחני ודי נוח ללימוד (אין יותר מדי לשנן וכאלה). לא ממליץ לוותר עליו.

למעלה